Gillette, for Women, Satin Care Sensitive Skin (Żel do golenia do skóry wrażliwej, z aloesem i wit. E)

Nawilżający żel do golenia zawierający jedwabne proteiny zapewnia dokładne, delikatne golenie, zmniejszając ryzyko podrażnień i zacięć. Formuła żelu do skóry wrażliwej zawiera wyciąg z aloesu oraz witaminę E, aby zmniejszyć podrażnienia (przede wszystkim) skóry wrażliwej.

żel
wrażliwa
pianka do golenia
łagodzące, nawilżające

Łatwość golenia

Żel do golenia Gilette Satin Care jest moim zdaniem wartościowym produktem do golenia ciała. Zdecydowanie mocno ulatwia proces golenia. Pięknie pachnie. Chroni również skórę przed podrażnieniami. Po rozprowadzeniu na ciele zamienia się w przyjemną, gęstą, lekką piankę. Jest wydajny. Ma elegnackie opakowanie. W promocji nie jest zbyt drogi. Polecam!

Niezły, ale najlepszy to dry skin. Skład tragedia.

Przetestowałam wszystkie oprócz floral passion, lawenda i awokado. Nie ma produktów do golenia bez substancji zapachowych i barwników, więc wybieram te zapachowe. Nie ma wyjścia.

Zalety:
– średniogęsty
– nie zapycha maszynki
– łatwo się zmywa
– dość wydajny
– nie podrażnia mnie jakoś mocno na szczęście, ale niestety podrażnia, mimo, że jest dla skóry wrażliwej
– goli się nim w miarę dokładnie
– razem z maszynką Gillette proglide (dla kobiety, używam ja)

Wady:
– skład tragiczny
– duża ilość substancji zapachowych
– cena

Ogólnie: ubogi skład, na szczęście jest średniogęsty mimo to i działa dobrze. Mój ulubiony na tą chwilę to dry skin. Ten słaby.

Kojarzy mi się z Pink Tax

Używałam tego żelu sporadycznie jakiś czas temu ,gdyż w zakresie depilacji stosuję depilatory od lat,ale od czasu do czasu używam też maszynki aby pobudzić włoski go wzrostu by móc dokładniej wydepilować ciało.
Satin Care jest bardzo dobrym żelem,spełnia swoją rolę ale niestety nie różni się dla mnie niczym od męskich żelów do golenia poza... ceną . Przekonałam się o tym jak kiedyś jak sytuacja zmusiła mnie aby podkraść mężowi jego żel,od tamtej pory używam tylko męskich.

Gilette for Women

Świetny produkt, nie powoduje podrażnień i bardzo ułatwia golenie dając fajny poślizg, bardzo ładny delikatny zapach, jak za tą naprawdę warto kupić i sprawdzić. Skóra po zabiegu jest miekka i gładka

Żel świetnie się rozprowadza, nie podrażnia.

Żel świetnie się rozprowadza, nie podrażnia, nawilża skórę, jest bardzo wydajny. Żel jest w metalowej butelce z plastikową nakrętką, ma gęstą konsystencję, nie uczula, koi i wygładza skórę.

Świetny !

Idealny żel do depilacji, świetnie się rozkłada, nie podrażnia przy goleniu, nawilża skórę, skóra po depilacji jest bardzo gładka, Używam tą piankę już od dawna oczywiście na zmianę z innymi dla porównania ale później sięgam po nią :D

Dobry, treściwy żel do golenia. Bardzo wydajny

Od ponad roku a może i dłużej używam tylko żeli Gillette. Wersja męska i damska niezbyt dużo się od siebie różni. Obie są treściwe i gęste przez co nie musimy zużywać dużo produktu. Jeśli dowiemy go na promocji to już w ogóle czad, bo jest mega wydajny. Ja zazwyczaj kupuje go w Action. Używałam tańszych marek ale porównując do Gillette bardzo szybko się te pianki kończyły i nie były tak treściwe… płaciłam mniej ale zamiast jednej musiałam wziąć dwie, doszłam do wniosku, że za tą cenę to rownie dobrze mogę kupować Gillette. Pianka mnie jeszcze (żadna z ich wersji) nie podrażniła. Polecam. Będę kupować dalej.

Skuteczne aloesowe wsparcie przy codziennym goleniu

Opakowanie: Metalowa biało-zielona butelka z plastikową nakrętką, wygodny dozownik pianki

Konsystencja: Biała gęsta pianka

Zapach: Niewyczuwalny

Wydajność: Nawet przy codziennym stosowaniu jest wydajna, dzięki gęstej konsystencji wystarcza na dłużej

Działanie: Doskonale chroni przed podrażnieniami, koi i wygładza skórę, z jego użyciem codzienne golenie maszynką jest szybkie i efektywne

Podsumowanie: Jak dla mnie hit, produkt jest tani, łatwo dostępny i przede wszystkim świetnie sprawdza się w swojej roli nawet przy codziennym goleniu wrażliwej skóry.

skutecznie chroni przed podrażnieniami

Jeśli miałabym wybrać między pianką do golenia a żelem to zawsze wybiorę to drugie. Pianki wydają mi się mniej wydajne i gorzej zabezpieczają przed podrażnieniami. Żel Satin Care kupiłam w Biedronce. Pewnie został im po jakiejś promocji. Potrzebowałam na szybko żelu do golenia, bo poprzedni zakończył swój żywot. Mimo że był to nieprzemyślany zakup jestem z niego zadowolona. Żel na początku jest bardzo gęsty, ale tradycyjnie zaraz po roztarciu zamienia się w gęstą pianę. Ułatwia golenie, sprawiając, że maszynka gładko sunie po skórze, nie zacinając się. Najważniejsze jest to, że zapobiega podrażnieniom skóry. Nic nie swędzi ani nie piecze po goleniu. Zapach żelu jest dosyć neutralny, nie przeszkadza mi. Jedyne, co mi przeszkadza w tym produkcie to jego opakowanie. Po pierwsze trzeba się nauczyć go aplikować, bo na samym początku zawsze wydostawało się go za dużo. Teraz już potrafię nad tym zapanować. Drugą poważniejszą wadą jest zatyczka. Jest tak słabej jakości, że złamała się po kilku użyciach i teraz mam żel bez zamknięcia. Cena i wydajność (pod warunkiem, że opanuje się aplikacje) na plus. Dostępność raczej też. Mimo to oceniam go pozytywnie ale raczej już go nie kupię.

Żel do golenia

Stan skóry:
Sucha
Szorstka
Pozbawiona blasku

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – duża buteleczka, 200 ml, trudno zużyć produkt do końca
SZATA GRAFICZNA – prosta, estetyczna, #instafriendly
SKŁAD – słaby
WYDAJNOŚĆ – kilka miesięcy
ZAPACH – delikatny, nie utrzymuje się jednak na skórze przez długi czas, co w przypadku żelu do golenia jest super
KONSYSTENCJA – gęsta, przyjemnie się rozprowadza po skórze
EFEKT – dobre przygotowanie skóry pod golenie, lekkie nawilżenie, chroni przed podrażnieniem
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ok. 15 zł

Niezawodna od lat

W kwestii żeli do golenia, stawiam albo na Gilette albo na jakąś limitowankę z Isany. Tym razem chciałam wrócić do tego produktu, bo podrasowano mu nieco szatę graficzną. Ale sama zawartość niezmiennie dobra :)
Opakowanie to wygodna puszka. Ładna, prosta, czytelna. Dozownik działa bez zarzutu, nie zacina się i wypluwa tyle żelu, ile trzeba.
Kosmetyk ma bardzo ładny, kobiecy zapach. Pachnie świeżo, zielono, aloesowo, bardzo umila stosowanie.
Produkt ma soczysty, turkusowy kolor. Konsystencja gęstego żelu, ale na ciele zmienia się w puszystą, białą pianę.
Doskonale przylega do skóry i dokładnie ją pokrywa. Pozwala na idealne golenie, bez ominięcia miejsc. Idealnie zmiękcza włoski i skórę. Sprawia, że ciało jest gładkie, nawilżone, bez podrażnień czy zacięć. Zapewnia maszynce idealny poślizg.
Żele od Gilette są dla mnie turbo wydajne! Wystarczy odrobina, aby pokryć np. całą łydkę!
Świetnie współpracują z maszynkami, a zwłaszcza z Gilette Venus. Polecam ją i chętnie do niej wracam, gdy potrzebuję sprawdzonego pewniaka.

Przydatny

Zdecydowanie bardziej wole produkty do golenie właśnie w formie żelu który przeradza się w piankę. Jest dzięki temu mega wydajny. Golenie jest łatwe i szybkie. Polecam