Uriage, DS Hair, Shampooing Traitant Keratoreducteur (Szampon keratoregulujący)

Uriage, DS Hair, Shampooing Traitant Keratoreducteur (Szampon keratoregulujący)

Innowacja DS HAIR : Pierwsza gama szamponów przeciwłupieżowych z Wodą Termalną z Alp Francuskich. Szampon keratoregulujący usuwa łupież suchy i tłusty eliminuje łuskę. Skóra głowy jest oczyszczona, a uczucie świądu złagodzone. Ultraprzyjemna konsystencja szamponu przynosi włosom miękkość, połysk i naturalne piękno.

- Opatentowany składnik TLR2-Regul, w połączeniu z Woda Termalną Uriage i wyciągiem z szarotki działają kojąco i ochronnie na skórę głowy.

- Zawartość kwasu salicylowego zwiększa skuteczność złuszczającą łuskę.

- Formuła na bazie Piroktonu Olaminy i mleczanu cynku skutecznie zapobiega namnażaniu grzyba Malassezia, który zaostrza łupież.

Składniki aktywne:
- Opatentowany kompleks : TLR2Regul - Pirokton Olaminy - Mleczan cynku- Kwas salicylowy - Woda Termalna Uriage - Wyciąg z szarotki

oczyszczające, łagodzące, przeciwłupieżowe, nawilżające
hipoalergiczna
w tubie
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, przetłuszczająca się, problemowa
do włosów z łupieżem

Szampon, który mnie uratował! <3

Zacznijmy od tego, że od wielu lat zmagałam się z problematyczną łojotokową skórą głowy, nie znałam przyczyny tej przypadłości, mam tendencje do przetłuszczającej się skóry głowy, ale to wyglądało naprawdę groźnie. Byłam u 3 dermatologów i usłyszałam 3 różne schorzenia tj. łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry i łuszczyca - mój problem dotyczył tylko i wyłącznie skóry głowy a nie innych części ciała ... Byłam załamana, przyjmowałam różne leki na skórę (sterydowe), szampony i był spokój tylko w trakcie stosowania.. W końcu wpadł mi w ręce w drogerii Super - Pharm ten szampon! Po pierwszym zastosowaniu, już było widać efekt. Szampon jest wydajny, dobrze się pieni, oczyszcza skórę głowy, ładnie złuszcza i ściąga przesuszoną skórę z głowy, łagodzi świąd i podrażnienia skóry. Stosując nawet na przemian z innymi szamponami problem przestał nawracać. Przeraził mnie SLS w składzie w tym szamponie - jednak szampon naprawę jest skuteczny i zmagałam się 8 lat ze swoją przypadłością i nie wierzyłam w to, że ten szampon to wyciszy do zera! Sądzę, że szampon na pewno nie zaszkodzi. Jest to mój hit i dzięki niemu już nie będę musiała odwiedzać dermatologa.