Avon, Clearskin Professional, Daily Correcting Lotion (Lekki krem przeciw wypryskom)

Lekki krem, zawierający peptyd cynkowy, redukujący wydzielanie łoju; kwas salicylowy, odblokowujący pory; kwas glikolowy, odnawiający skórę. do stosowania rano i/lub wieczorem. w sposób widoczny minimalizuje pory i ogranicza przetłuszczanie się skóry.

NIE!

poczatkowo stosowalam na miejsca zaczerwienionie wypryskami i na poczatku, ale to przez pierwszy tydzien, dzialal. teraz, po miesiacu regularnego uzywania, zauwazam, ze najwieksze syfy powstaja w miejscach, w ktorych zaaplikowalam krem. wyklczylam inne preparaty, bo zadnego nie zmienialam, tak wiec jestem prawie pewna, ze to wina tego kremu... a gdzies czytalam, ze podobnie jak u mnie- krem na poczatku dzialal, ale po jakims czasie powodowal masakre na twarzy;/

szkoda, bo dostalam go i na poczatku naprawde dzialal...

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Działa

Jestem zaskoczona skutecznością jego działania,w końcu nie jest to nawet preparat apteczny.Stosuję zgodnie z zaleceniami,punktowo na strefę T,na nawilżający krem,który nakładam na całą twarz.Krem avonu bardzo ładnie goi i rozjaśnia przebarwienia.Ogranicza powstawanie nowych niedokonałości.Konsystencja jest bardzo lekka(dla tego przy cerze mieszanej odwodnionej jak moja nie polecam używać solo a właśnie na inny krem).Nie stosuję go codziennie a kilka razy w tygodniu kiedy jest taka potrzeba.
Bardzo wygodne opakowanie z pompką.Brawo Avon!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca