Clarins, Creme Eclat du Jour [Daily Energizer Cream] (Krem energetyzujący na dzień)

Zostawia skórę nawilżoną przez cały dzień zwalczając jednocześnie wszelkie niedoskonałości cery. Skóra jest miękka, gładka i matowa. Aktywne składniki jak np. wit.C i ginko biloba pozostawiają ją nawilżoną, emanującą blaskiem i energią. Nadaje się jako baza pod makijaż.

sucha, normalna, tłusta, mieszana
nawilżające, rozświetlające, na przebarwienia
w słoiczku
na dzień

Raczej słabo

PLUSY
- wydajny
- dostępność
- konsystencja
- nie jest tłusty
- coś tam nawilża, ale nie takiego efektu oczekuję od kremu za stówę :)

MINUSY
- zapycha
- małe nawilżenie
- skóra nie jest gładsza, ani bardziej miękka
- pod oczy też się nie nadaje
- cena nie jest adekwatna do jakości
- zapach
- nie odżywia skóry
- nie radzi sobie z lekkimi przesuszeniami na nosie

Boski!!!

Czytam recenzje i nie dowierzam, ale widać ile skór tyle ich różnych typów. Dla mnie to jest póki co KREM IDEALNY. Nie zapycha porów, nawilża świetnie, rozświetla umiarkowanie co jest wielką zaletą. Skóra jest promienna, ale nie błyszcząca. Jeśli chodzi o nakładanie na niego makijażu to również tutaj sprawdza się u mnie doskonale. Na dodatek jako jedyny krem z tysiąca różnych innych, których używałam, a który nie jest kremem upiększającym z dodatkiem podkładu, daje efekt ładnej buzi saute! Ja polecam - mam 31 lat, skłonność do zaskórników, cerę suchą w kierunku mieszanej i nadmiar sebum w strefie T. Mam nadzieję, że moja recenzja zachęci inne "wizażystki" o podobnej cerze :-)))

Słaba jakość za ogromną cenę

Poza ładnym zapachem nie widzę żadnych zalet tego produktu. Cera ani nie jest dobrze nawilżona ani promienna. Dodatkowo ciężko ,,wyjmuje&quot; się krem ze słoiczka. Często roluje się na twarzy. Gdybym nie znała marki i ceny oceniłabym koszt takiego kremu na 30 zł.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

OK

Ogólnie krem spisuje się całkiem nieźle. Dobrze nawilża( a stosowałam go tylko na noc, żeby za szybko się nie skończył). Przy takim stosowaniu wystarczył mi na 3 miesiące. Minusem jest to, że kupowanie wersji 30 ml wychodzi bardzo drogo! Brak wersji 50 ml. Spełnił swoją funkcję, a przy tym bardzo ładnie &quot;pobudzająco&quot; pachnie ;) Więc pewnie jeszcze do niego wrócę.

nieporozumienie

Co mnie pokusiło by kupić ten krem?! Istna masakra.

Jedyny plus za estetyczne opakowanie i przyjemną konsystencję o świeżym zapachu.

Reszta to same minusy:

- zapycha;
- podrażnia;
- nie nawilża;
- cera wygląda po nim na bardzo zmęczoną (gdzie ten efekt obiecany przez producenta ?!)

MASAKRA!

A Clarins zawsze miał takie dobre produkty....

Używam tego produktu od: kilka mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 niestety

wyrzucone pieniądze w błoto

NIE ROZUMIEM CENY TEGO PRODUKTU, WG MNIE POWINIEN KOSZTOWAĆ 25 ZŁ!
ot taki lekki kremik na lato , nic więcej

plusy
-nie obciąża cery
-lekki

minusy
-za lekki
-nie poprawia kolorytu
-własciwie nic z nią nie robi

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem na fali zachwytu olejkiem Huile Lotus. Zimą miewam cerę szarą, zmęczoną wyglądam jak &quot;zmór&quot;. ;) Dlatego pokładałam duże nadzieje w tym kremie. Okazało się, że jednak u mnie nie daje on sugerowanych przez producenta efektów.
Krem jest dość gęsty, ładnie pachnie. Ale gdy go nakładałam miałam wrażenie, ze nie wchłania się w skórę. Tylko jest jakby obok niej.
Bardzo szybko się skończył.
Daję trzy gwiazdki, bo nie naczynił szkód na twarzy.
Może go dla mnie nie stworzono? ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

fajny

Krem kupiłam zachęcona 20% zniżka. Musze powiedzieć ze nawet cena regularna tego kremu mnie zaskoczyła, ale po chwili zdałam sobie sprawę, ze jest to krem o pojemności 30 ml.
Jeśli chodzi o działanie, to bardzo porządnie nawilża i odżywia. Praktycznie po kilku użyciach odczulam, ze ściągniecie skory zniknęło i nie wraca przez cały dzień. Nie mogę powiedzieć ze zauważyłam różnicę w poziomie rozświetlenia cery, ale na pewno nie pogarsza sytuacji.
Wchłania się w kilka minut, można spokojnie stosować go pod makijaż.
Konsystencja kremu jest dla mnie największą jego zaleta. Krem jest bardzo tresciwy i gesty, ale nie jest tępy. Wpływa to niestety na wydajność kremu, jednak gesty produkt nie jest wydajny.
Bardzo podoba mi się opakowanie, jest estetyczne i proste.
Z pewnością do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie jest zły

Kupiłam zestaw kosmetyków Clarins w tej linii jakis czas temu w Sephorze - nie były drogie, więc się skusiłam, choć jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to jestem fanką głównie trzech kroków Clinique.

Krem zamknięty jest w szklanym, dość ciężkim słoiczku.
Ma przyjemny zapach. W miarę szybko się wchłania, nie roluje się pod podkładami (o ile oczywiście pozwolimy mu się wchłonąć, jakieś 10 minut). Jest lekki.
Początkowo ta lekkość bardzo mi odpowiadała, bo nie obciążał mojej tłustej buzi, z czasem jednak coś się zmieniło i nie byłam w stanie używać go pod make up. Po prostu zaczął mnie obciążać. Odstawiłam go na jakiś czas i wróciłam do niego latem, stosując go na noc. Trzeba przyznać, że jest wydajny, wystarczył mi na ponad pół roku.
Nie jestem pewna czy kupię go ponownie, bo po takim czasie użytkowania wydaje mi się zupełnie przeciętny. Tak jakby buzia szybko się do niego przyzwyczaiła i efekty przestały być widoczne. Szukam dalej ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Cudowny

Najlepszy krem jaki trafił w moje ręce!

+ konsystencja
+ szybko się wchłania
+ niszczy niedoskonałości, nie wysuszając przy tym skóry!
+ nawilża na długo, spragniona skóra zaznaje ulgi
+ wspaniały zapach
+ wydajny
+ świetny pod makijaż ale podkład lepiej stemplować gąbeczką niż smarować palcem, wtedy jest pewne że nic się nie zroluje na buzi :)

minusów brak. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego opakowania

ciężki

Mam bardzo różne odczucia jeśli chodzi o ten produkt.
Jego minusem jest to, że jest po prostu odrobinkę, dosłownie odrobinkę za ciężki.
Faktycznie jakby zapycha skórę. Nie sprawdzi się na pewno dla cery mieszanej lub tłustej.

Mimo, że napisane jest na opakowaniu wyraźnie, że to krem na dzień ja nakładam go wieczorem i w ten sposób sprawdza mi się o wiele lepiej. Mam lekko suchą skórę.
Nawilża bardzo głęboko i utrzymuje skórę w stanie lekkiego natłuszczenia.
Pięknie pachnie i opakowanie jest ładniutkie.
Gęsty i lekko różowy, ładnie się rozprowadza.

Cena trochę straszy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Krem bardzo dobry

Krem jest świetny
+idealna konsystencja, nie jest lepki
+świetnie się łączy z podkładem
+dobrze się rozprowadza
+dobrze się wchłania
+ładnie pachnie
+nawilża
+nie zapycha

ALE...

-BRAK MU FILTRÓW (co jest dla mnie nie do przejścia, bo nie zamierzam używać dwóch kremów)
-cena jest zdecydowanie za wysoka

Kupiłabym go od razu jakby miał filtry i był nieco tańszy. A tak, szukam innego kremu, sorry.