Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Lekki, delikatny, hypoalergiczny, długotrwale nawilżający krem na dzień z zawartością fotostabilnych filtrów UVB: SPF 20/UVA: 14, gwarantujących codzienną ochronę przeciwsłoneczną. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Krem zawiera składniki o właściwościach przeciwrodnikowych i przeciwzmarszczkowych, m.in. połączenie witamin C i E oraz łagodzącą i kojącą wodę termalną z Iwonicza Zdroju. Doskonały jako podkład pod makijaż.

Lubię go

W końcu trafiłam na krem nawilżający, który koi skórę przesuszoną, podrażnioną od retinoidów. Używam go kiedy tylko się da, kiedy jestem w domu, często też na noc. Jest dobry, wydajny i cena nie jest wygórowana w porówaniu z genialnym efektem. W moim przypadku krem walczy z niedoskonałościami i poprawia wygląd skóry.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Mały geniusz.

Plusy :
- bardzo wydajny, wystarczy kropelka na całą twarz
- nawilżenie jest bardzo duże, większego nie potrzebuję i nawet sobie nie wyobrażam!
- dobry skład, bez parafiny
- dobrze utrzymuje makijaż, nie roluje się.
- delikatnie pachnie
- łagodzi zaczerwienienia
- ma spf 20

Jedynym minusem jest to, że zostawia delikatnie tłustą warstwę, co przy mojej tłustej cerze jest słabe. Ale zbieram to chusteczką przed nałożeniem makijażu i pozbywam sie problemu! :)
P O L E C A M

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

ni pies ni wydra

Plusy:
- polska marka,
- nawilża, nie roluje się
- zapach pk

minusy:
- moje bardzo wrażliwe oczy go nie tolerują i ropieją po nim
-pozostawia lekko tłusty film

Podsumowanie: gdyby nie moje oczy pewnie bym go używała nadal

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Najlepszy jaki miałam

Mam cerę wrażliwą z lekko tłustą strefą T. Przez długi czas używałam kosmestyków Iwostin z serii Purritin. Na serię Sensitia przerzuciłam się, gdyż zauważyłam że nie mam już problemów skórnych typu: krosty, zaskórniki.. ufff ;) i potrzebowałam kremu, który silnie nawilży moją skórę. Nie zawiodłam się. Oto kilka zalet tego specyfiku:
- pomimo gęstej formuły, łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania,
- nie zapycha, nie podrażnia, fajnie łagodzi buzię,
- ma filtr SPF 20;)
- daje efekt silnego nawilżenia na cały dzień,
- idealny pod makijaż i nie tylko, nie świeci się nadmiernie.

Nie ma co oczekiwiać że będzie matowił, ale osoby takie jak ja, czyli z lekko tłustymi partiami skóry muszą być zadowolone.
Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: ok. 3, 4

Oaza na pustyni :)

Krem dostałam w prezencie i okazał się w moim przypadku strzałem w dziesiątkę. Jako jeden z nielicznych nie powoduje u mnie zaczerwienienia i alergii, do tego wspaniale nawilża - stosuję go wieczorem po umyciu twarzy - po suchych, czerwonych plackach rano nie ma śladu. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie roluje się, ani nie pozostawia tłustej warstewki, nadaje się pod makijaż. Nie zapycha - mam cerę suchą, oprocz czoła, ale tam też nie spowodował wysypu niespodzianek.

Ilość zużytych opakowań: Jedno niepełne

Słabe działanie plus zapychanie

Produkt otrzymałam w prezencie i całe szczęście bo szkoda by mi było pieniążków na ten kremik.

Nie odczułam poprawy w nawilżeniu.
Zamiast nawilżenia - zapchane pory i problemy ze skórą.
Konsystencja mi nie odpowiada... jest jakby za lekka.

Mam cerę mieszaną, z przesuszonymi partiami, odwodnioną.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

bardzo dobry

Krem pięknie nawilza. W koncu mam taki ktory nie zapycha. Niestety w mojej stacjonarnej aptece za 30ml zaplacilam prawie 40 zł.
Jego zapach, mimo iz bezzapachowy, jest delikatny i kojarzy mi się z zapachem malego dziecka.
Wielki plus za filtr i co dla mnie teraz wazne rewelacyjnie nadaje się pod mineralny podkład.
Bardzo higieniczne opakowanie ale trzeba rozciac zeby wydobyć końcówkę. I jak dla mnie średnio wydajny ale to nic. Moja buzia go lubi.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Super!

Bardzo lubię ten krem i chętnie po niego sięgam zwłaszcza w porze jesienno-zimowej :)

Zalety:

+bardzo dobrze nawilża,
+nie zapycha,
+nie powoduje pogorszenia stanu cery problematycznej,
+koi i łagodzi podrażnienia,
+nie wchłania się do matu, ale nadaje się pod makijaż i nie powoduje większego świecenia się skóry tłustej.

Wady:

-cena (zapłaciłam za niego 40zł/50ml).

POLECAM!!! :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Idealny

Długo szukałam nawilżającego kremu do mojej kapryśnej skóry. Większość produktów powodowała na mojej twarzy brzydkie krostki, w dodatku niedawno odkryto u mnie atopowe zapalenie skóry, przejawiające się głównie w postaci masakrycznie złuszczającej się skóry na nosie i w okolicach granicy skóry czoła i włosów oraz piekących plam. Krem poleciła mi przyjaciółka i jestem nim zachwycona. Zadziałał idealnie, przyjemnie ukoił pieczenie na twarzy i przede wszystkim udało mi się zredukować łuszczenie naskórka z ‘ranek do krwi’ do ‘prawie żadnej złuszczone skórki’. Oprócz tego po użyciu nie pojawiła się żadna krostka!!

Plusy:
+ szybko się wchłania
+ idealnie nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ nie powoduje uczuleń
+ brak świecenia skóry
+ nadaje się pod makijaż
+ nie wałkuje się
+ bardzo wydajny

Minus:
- krem trochę kosztuje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Wreszcie ulga!

Mam skórę wrazliwą, skłonną do podrażnien, jednocześnie mieszaną ale i odwodnioną, dosyć ciężką w pielęgnacji. Od dłuższego czasu szukałam kremu, który w końcu nawilży moją cerę i wyleczy suche skórki. I znalazłam, w zasadzie dwa kremy - Iwostin, który stosuję na dzień i inny, którego używam na noc. Od tego czasu stan mojej skóry znacznie sie poprawił, do tego stopnia, że nie pamiętam kiedy ostatnio aplikowałam sobie maseczkę nawilżającą, a dawniej robiłam to nawet 3 razy w tygodniu.
Krem jest niepozorny-nie pachnie, ma średnią konsystencję (ani bardzo lekka, ani ciężka). Uzywałam go codziennie rano przez 2 miesiące i świetnie nawilżał i już samo to było dla mnie sporym sukcesem. Jednak prawdziwy szok przeżyłam na wakacjach, na których dość dużo sie opalałam i byłam przekonana, że wrócę z przesuszona do granic możliwości skórą twarzy. Nic takiego sie nie stało, zawsze po opalaniu aplikowałam ten krem i nie dość, że nie podrażniał (a przy opalone skórze o to bardzo łatwo) to jeszcze dobrze nawilżył, a nie stosowałam wtedy żadnego innego kremu w ciągu dnia, jedynie na noc klasyczny krem Nivea.
Jestem zachwycona tym kremem i na pewno kupię ponownie, jeśli nie ten to na pewno inny z tej firmy, może jakiś cieższy na zbliżającą się zimę. Polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe (jeszcze na ok. tydzień używania)

NIEWYSTARCZAJĄCY

Od dawna poszukuję kremu, który nawilży moją mocno przesuszającą się skórę. Jest to o tyle trudne, że cerę mam skomplikowaną, w zasadzie bardziej mieszaną niż suchą i dużo kremów powoduje mocne błyszczenie.

Któregoś dnia w SP trafiłam na jakąś promocję to też ucieszona (czytałam dobre recenzje) nabyłam od razu dwie tubki. I...
... i nic. Dobrze, ze nie zapłaciłam pełnej ceny, bo bym się chyba zapłakała :P
Dla mojej skóry zdecydowanie za słabo nawilżający i -co odstrasza mnie na amen- potwornie zapychający.
Nie dość, że po niecałej godzinie od nałożenia skórę mam już suchą na wiór, to jeszcze przy dłuższym stosowaniu następuje grudkowa apokalipsa ;P

Podsumowując:
Totalnie nie dla mnie, więcej nie kupię.
(zmęcze smarując łapki)
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Rewelacyjny produkt!

Kosmetyk do zadań specjalnych- niezawodny!
Krem spełnia wszystkie moja wymagania oraz wywiązuje się z obietnic producenta :)
ma piękny zapach, delikatną konsystencję, rewelacyjnie nawilża skórę nie zapychając jej, widocznie regeneruje i goi podrażnienia.
Krem swoje kosztuje, ale jest warty każdej wydanej na niego złotówki, jest też niesamowicie wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki