Syoss, Moisture Boost, Intensive Hair Mask (Intensywnie regenerująca maska do włosów suchych)

Poznaj skoncentrowaną nowość inspirowaną japońskimi zasadami piękna!

Intensywna maska regenerująca do włosów Syoss Intensive Hair Mask Moisture Boost przeciwdziała uczuciu suchości włosów do 48h oraz zapewnia skuteczne nawilżenie i połysk włosów. Wzmocniona formuła z WODĄ Z DRZEWA KLONOWEGO i 5-KROTNIE WIĘKSZĄ ZAWARTOŚCIĄ AMINOKWASÓW dedykowana jest do włosów suchych i wiotkich. Tak wysoko skoncentrowana formuła głęboko nawilża i pielęgnuje włosy.

Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowo wyglądające włosy.

Pełna regeneracja z Syoss:

• WYSOKO SKONCENTROWANA FORMUŁA: Wzmocniona formuła z 5x większą ilością aminokwasów dla jeszcze mocniejszej regeneracji.
• NAWILŻENIE: Intensywnie nawilża i nadaje połysk.
• OCHRONA: Przeciwdziała uczuciu suchości włosów do 48h.
• WODĄ Z DRZEWA KLONOWEGO: Nasze wysoko skoncentrowane formuły są stworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
• TYP WŁOSÓW: Dla włosów suchych i wiotkich.
• WIELOFUNKCYJNOŚĆ: Zastosuj na 4 sposoby

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Wydajna

Jest to pierwsza moja maska SYOSS. Nigdy nie miałam maski w tak dużym opakowaniu 500ml.Po dwóch miesiącach stosowania mam jeszcze trochę maski i to jest duża zaleta tego produktu. Cena również nie jest wygórowana . Są to dwa zdecydowane plusy. Według mnie maska jest zwyczajna , miałam lepsze z linii profesjonalnej innych marek.Stosuję maskę po każdym myciu 2-3 razy w tygodniu . Oczekiwałam efektu nawilżonych i zdyscyplinowanych włosów , ale nie widzę żadnych zmian mimo obietnic producenta ,że jest to formuła wysoko skoncentrowana. Mam włosy rozświetlane w kolorze blond, bardzo suche.Pewnie potrzebuję maski z bardziej aktywnym składem.

Bomba nawilżająca

Aż dziwię się że maska ma tak mało opinii, ponieważ jest naprawdę dobra. Moje włosy są suche, cienkie i bez objętości. Potraktowanie ich produktem zbyt obciążającym sprawi że będą wyglądać zwyczajnie brzydko. Zbyt mało nawilżający produkt sprawi że będą suche i puszące się. Ta maska to złoty środek dla moich włosów. Daje im porządnego kopa nawilżenia i odżywienia, ale ich nadmiernie nie obciąża. Używam jej na różne sposoby 1)do emulgowania oleju, 2)jako odżywka gdy goni mnie czas 3) jako maska z wczesywaniem i wtedy otrzymuję super efekt. Włosy są błyszczące, odżywione i pięknie się układają. Łatwo je rozczesać. Maska ma również delikatny zapach, ale szybko się ulatnia co ja zaliczam na plus.
Producent zapewnia że starcza na 3 miesiące. Ja używam jej 2/3 razy w tygodniu na bardzo długie włosy i mam ją już ponad 4 miesiące (widać już denko).

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywne nawilżenie

Produkt otrzymałam do testowania od marki wizaż i Akademii SYOSS.
Posiadam włosy kręcone, które są suche oraz lekko zniszczone.
Maska posiada gęstą konsystencję, która ułatwia jej rozprowadzenie na całych włosach.
Maska już po pierwszym zastosowaniu daje efekt nawilżonych włosów.
Włosy stają się nawilżone gładkie, miękkie oraz lśniące. Gęsta konsystencja ułatwia rozczesywanie a jednocześnie głęboko wniika w stukturę włosa.
Idealne nawilżenie dla każdych suchych włosów.
W połączeniu z pozostałymi produktami tej serii włosy są niczym z perfekcyjnego salonu.