Giorgio Armani, Ecstasy Lacquer (Błyszczyk do ust)

Giorgio Armani, Ecstasy Lacquer (Błyszczyk do ust)

Giorgio Armani przedstawia wyjątkową pomadkę, stworzoną w oparciu o nowatorską technologię. Łączy w sobie połysk lakieru, nawilżanie balsamu, trwałość pigmentu i intensywność koloru. Każdy z 12 kolorów w gamie ECSTASY LACQUER jest „szyty na miarę”. 6 odcieni oferuje intensywny i lakierowany efekt końcowy. Kolejne 6 odcieni zapewnia wykończenie metaliczne i perłowe.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
kryjące, perłowe

Na początku rozczarowanie, teraz ulubiona!

Moje pierwsze wrażenie było nie za dobre. Pomadkę udało mi się kupić w tk maxx, za ułamek ceny. Niemniej byłam bardzo podekscytowana zakupem, gdy tylko wróciłam do domu to natychmiast ją przetestowałam. Pierwsze użycie to było jedno wielkie rozczarowanie. Pomadka była zwarzona, nie mogłam jej rozprowadzić. Zostawiłam ją na ustach, po paru godzinach spojrzałam w lustro i byłam bardzo zaskoczona! Wszystko równo się ułożyło pod wpływem ciepła ust, pomadka delikatnie błyszczała, ładny i równy kolor… Wyglądała super! Ogólnie tak jest za każdym razem - chwile po nałożeniu wyglada słano ale po kilku minutach staje się pięknym pomadko-błyszczykiem. Jest tez bardzo trwała jak na taka błyszcząca formule. Załączam zdjęcie - zwykle używam z konturówką jednak na zdjęciu solo by nie przekłamywac efektu. Jedna z ulubionych!