Polana, Mydło w płynie pielęgnacyjne

Polana, Mydło w płynie pielęgnacyjne

Mydło w płynie pielęgnacyjne

Kompozycja skutecznie działających środków myjących pochodzenia roślinnego, która dokładnie oczyszcza skórę
Kompleks naturalnych ekstraktów wiąże wodę w zewnętrznych warstwach naskórka pozostawiając skórę napiętą i nawilżoną
Intrygujący aromat malwy i zielonej herbaty

FITOSKŁADNIKI - to ekstrakty roślinne o szerokim zastosowaniu w pielęgnacji, które skutecznie działają na skórę ciała.

ROZMARYN - wykazuje działanie antyseptyczne.
WIŚNIA - odżywia i nawilża naskórek.
WITAMINA C - wyrównuje koloryt skóry.

Cechy produktu: produkt wegański, 96% składników pochodzi z natury.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce, z pompką
w żelu
normalna, sucha
mydła

Naprawdę warte uwagi!

Polana Mydło w płynie pielęgnacyjne to produkt, który zaskoczył mnie swoją skutecznością i delikatnością działania. Już od pierwszego użycia poczułam, jak skutecznie oczyszcza moją skórę, pozostawiając ją jednocześnie napiętą i odpowiednio nawilżoną.
To, co wyróżnia to mydło spośród innych, to jego unikalna kompozycja składników pochodzenia roślinnego, która działa nie tylko oczyszczająco, ale także pielęgnacyjnie. Ekstrakty roślinne, takie jak rozmaryn, wiśnia i witamina C, mają szerokie spektrum działania na skórę, od odżywiania i nawilżania po wyrównywanie kolorytu.
Aromat malwy i zielonej herbaty sprawia, że każde mycie staje się przyjemnym doświadczeniem dla zmysłów, dodając codziennej pielęgnacji nuty świeżości i relaksu.
Jestem również zadowolona z faktu, że produkt jest wegański i zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego, co sprawia, że mogę go używać z czystym sumieniem, wiedząc, że dbam nie tylko o swoją skórę, ale również o środowisko.
Podsumowując, Polana Mydło w płynie pielęgnacyjne to produkt godny polecenia dla wszystkich, którzy poszukują skutecznego i delikatnego mydła, które nie tylko oczyszcza skórę, ale także dba o jej zdrowie i nawilżenie.

Naturalny przyjaciel

Pierwsze mydło, po którym nie muszę smarować rąk nawilżającym kremem. Jest delikatne a przy tym super się pieni. Co więcej, nadaje się do mycia całego ciała (no może poza delikatną skórą twarzy).
Opakowanie to plastikowa butelka z pompką, co jest dla mnie najlepszym i oczywiście najwygodniejszym rozwiązaniem przy tego typu produktach. Łatwo się dozuje produkt, nie trzeba się męczyć z otwieraniem i zamykaniem. Etykieta, jak we wszystkich produktach od Polany, jest bardzo minimalistyczna, elegancka i przyjemna dla oka.
Kosmetyk ma ciekawy skład bogaty w liczne substancje łagodzące. Jest jednocześnie delikatne, ale dobrze i konkretnie myjące. Przyjemnie się pieni, co dodaje komfortu i przyjemności podczas kąpieli. Wpływa to również pozytywnie na wydajność produktu.

Podsumowując to jest po prostu bardzo dobre mydło. Choć kosztuje nieco więcej, to warto się skusić, bo można zobaczyć i odczuć różnicę w oczyszczaniu i pielęgnacji dłoni.

Mój numer 1

To mydło to mój numer 1 wśród mydeł. Kupiłam z czystej ciekawości, a w efekcie już zużyłam któreś z kolei opakowanie.

Marka Herbapol stworzyła produkt godny polecenia. Opracowała skład, który jest nie tylko w 96% składników pochodzenia naturalnego, ale również sprawia, że skóra dłoni jest zrewitalizowana. Świetnym posunięciem było dodanie ekstraktów z rozmarynu, czerwonej koniczyny oraz kwiatów wiśni i lipy, witaminy C jak i prowitaminy B5, co powoduje że skóra dłoni jest odświeżona, miękka i zregenerowana. Kosmetyk jest dobry dla wrażliwców, gdyż jego działanie jest bardzo łagodne ale skuteczne, przy tym nie powodując wysuszenia naskórka.
Pięknie pachnie. Dla fana zapachu wiśni to kosmetyczny must have. Zapach na dłonie nie specjalnie długo się utrzymuje, jednakże przy częstym myciu dłoni nie jest to zauważalne ;-P
Konsystencja mydła ma postać lekkiego żelu, przez co już niewielka dawka wystarcza na umycie dłoni. Świetnie się pieni i dobrze zmywa, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu lub efektu ściągniętej skóry. Trzeba przyznać, że jest to produkt wydajny, a także tani. Za jedno opakowanie o pojemności 390 ml zapłaciłam 8 zł. To naprawdę niewielki koszt za tak dobry kosmetyk.
Jeśli chodzi o naczynie w którym można kupić mydło, jak zawsze Herbapol stawia na naturę. Graficznie owoce z ziołami przeplatają się z zielonym kolorem plastiku, co naprawdę przykuwa wzrok. Pompka dobrze chodzi, nie zacina się, aczkolwiek należę do osób, które przelewają mydło do swoich pojemników, dlatego nie używałam długo opakowania z Herbapolu ;-)
Podsumowując, mydło w płynie z Polany to kosmetyk wart swojej ceny, z właściwościami za które nasze dłonie bardzo podziękują. Jak pisałam wyżej, zużyłam dużo opakowań i nie zanosi się na zmianę ;-)

Super się sprawdza

Mydło bardzo wydajne, bo nie trzeba go wiele nakładać, aby dobrze zadziałało i się pieniło. Bardzo podoba mi się jego zapach - wiśniowy, świeży. Polecam - u mnie super się sprawdza

Jestem zadowolona

Bardzo dobry skład z naturalnymi wyciągami. Mydełko strasznie ładnie pachnie i dba o skórę. Polecam z czystym sumieniem, ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Genialne!

Mydło zwróciło moją uwagę przede wszystkim naturalnym składem. Okazało się też, że przepięknie pachnie, a jakby tego było mało, nie przesusza skóry. Ja jestem na maksa zadowolona z niego.

dobre dla skóry dłoni

To już drugi dobry produkt tej marki, a do którego wracam bo zużyłam już dwa opakowania tego mydła i jeszcze nie jedno przede mną.

Ponieważ mydła w płynie w swojej łazience przelewam do ceramicznego pojemnika na umywalce i nie zostawiam w oryginalnym opakowaniu, pominę ocenę tegoż.

Skupię się na działaniu, które powinno być wzorem dla mydeł płynnych. Opisując produkty tej marki chyba będę nadużywać słowa "delikatność", ale one naprawdę takie są.
Recenzowane mydło jest delikatne dla skóry, samo w sobie ma delikatną formułę oraz delikatny zapach :)

Zaczynając od formuły, jest ona płynno-żelowa i subtelnie się pieni, a jednocześnie bez problemu spłukuje nie pozostawiając osadu. Skóra dłoni po osuszeniu jest czysta, świeża, a przy tym brak tu uczucia ściągnięcia, które kojarzy się z mydłem.
Ponadto zapach jest bardzo przyjemny i choć nie intensywny to jednak umilą tą chwilę mycia rąk. mamy tu nuty owocowe przełamane rozmarynem, bez chemicznych naleciałości.

Polubiła się z tym mydłem, dlatego tak chętnie do niego wracam.

Rewelka

Mydło nie dość, że przepięknie pachnie, to jeszcze dobrze się pieni. Uwielbiam je za wygodne opakowanie z pompką, które w dodatku jest wykonane w zgodzie ze środowiskiem, a skład mydła też jest dobry, naturalny.

Megaa!

Jestem osobą zadaniową i nie przywiązuje większej uwagi do produktów pierwszej potrzeby jak mydło. To jednak totalnie odmieniło moje zdanie. Pierwszy raz mam stycznosć z naturalnym mydłem, które dobrze się pieni i obłędnie pachnie. Od teraz będę używać tylko je!

Cudo

Zacznę od tego że opakowanie fajne i wygodne, bo z pompką. Jak się okazuje wyprodukowane w przyjaźni z naturą :) Co do mydła, to sprawdza się jak należy - dobrze się pieni i pięknie pachnie. Cudo!

Godne polecenia

To mydło, które z czystym sumieniem mogę nazywać ulubionym. Skóra jest po nim aksamitna i oczywiście pięknie pachnie. Mydło ma dobry skład, a na dodatek jest w przyjaznym dla środowiska opakowaniu.

Mogę wiele dobrego powiedzieć o tym mydle. Fajnie pachnie, dobrze się pieni i co ważne - nie przesusza moich dłoni. Przy tym warto zwrócić uwagę na jego skład z naturalnymi wyciągami i niską cenę.