Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Średnia ocena: 4.61/5

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Wykorzystała: kilka próbek

Super cienie do powiek

Cienie w płynie posiadają wygodny aplikator dzięki któremu nałożymy odpowiednią ilość kosmetyku. Produkt nie rozmazuje się posiada lekką nie tłustą formułę, po krótkiej chwili zasycha na powiecę nie tworząc przy tym grudek. Kolory są głębokie, matowe bardzo dobrze napigmetowane. Produkt godny polecenia.

Bardzo wygodny cień

Cień poprzez to że zawiera bazę i jest w płynie jest bardzo wygodnym do stosowania kosmetykiem. Nakłada się łatwo aplikatorem, szybko zasycha. Nie kruszy się w ciągu dnia ani nie odbija na górnej powiece. Jest bardzo trwały. Kolor taki ciemny nude/ beżowy praktycznie jest uniwersalny. Jedyny problem miałam z rozdarciem na górze tak żeby się nie odcinał, a stapiał ze skórą. Pędzelkiem było trudno bo zastygł na amen. Użyłam patyczka do uszu i się sprawdził . Roztarłam nim górną linię aby efekt był estetyczniejszy. Jest to super produkt dla zabieganych bo szybko można się pomalować, oraz np na wakacjach gdy człowiek nie ma czasu na robienie makijażu .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudo dla cieniowych laików!

Mimo że maluję się od lat to nigdy nie czułam się pewnie w aplikacji cieni do oczu. Zawsze mam wrażenie, że cień nałożyłam krzywo lub że nie wystarczająco dobrze go zblendowałam... z tym cieniem nie ma tego problemu. Jego kremowa konsystencja to dla mnie nowość i game changer, mega latwo się naklada, wystarczy wklepać go palcem i cudownie wtapia się w skórę, dajac efekt idealnego wyblendowania. Ładnie zastyga, nie roluje się i nie zbiera w załamaniach powieki, trzyma się cały dzień. Nadaje sie rownież jako baza posd inne kolorki. Jest bardzo wydajny. Cudo!

Cudeńko :)

Ten cień jest mega prosty w użyciu. Pięknie się rozciera na powiecie, idealny kolor :) . Mam w trzech odcieniach i wszystkie są mega :) . Do codziennego makijażu idealne. :)

Cień do polecenia

Byłam bardzo ciekawa tego kosmetyku i powiem szczerze, że się nie zawiodłam! Cień ukryty jest w małej buteleczce z aplikatorem z gąbeczką. Radzę ostrożnie i bardzo delikatnie aplikować kosmetyk, bo zbyt duża jego ilość spowoduje, że produktu naniesiemy za dużo niż byśmy chcieli.
Cień ma matowe wykończenie, każda z kolorów są lekko przygaszone i to na wielki plus, bo dają naturalny, delikatny i subtelny efekt. Cienie są trwałe, nie kruszą się ani nie rolują, więc to ich wielki plus.
Kosmetyk jest bardzo wydajny.

Jednym słowem polecam! Bardzo dobry kosmetyk, aplikacja prosta, szybka i niewymagająca.

Super na codzień

Cienie otrzymałam w ramach testów KWC.
Posiadają one dobra pigmentację i super się blenduja - nie zauważyłam żeby tworzyły się plamy jak to bywa przy cieniach w płynie. Cienie również super się sprawdza jako baza do podbicia koloru- poprzez nałożenie na nie suchego cienia. Polecam wszystkim kto lubi naturalne podkreślenie w ekspresowym czasie oka.
Z pewnością jeszcze do nich wrócę.

Polecam ten produkt

baza sprawdza się świetnie. Przedłuża trwałość cieni do powiek, ponadto sama w sobie jest cieniem. Daje śliczny, subtelny efekt na powiece. Polecam osobom, które lubią używać cieni do powiek na codzień i mają problem z osypywaniem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dają fajny efekt na powiece

Mało miałam okazji testować cieni do oczu w płynie. Teraz żałuję ;)

Produkt zamknięty w małej buteleczce z aplikatorem, dostałam do testowania dwa delikatne, beżowe kolorki. Nakładam aplikatorem na powiekę, a potem delikatnie rozcieram palcami. Pięknie podkreśla oko. Nie ściera się w ciągu dnia, cienie są faktycznie bardzo trwałe. Nie wchodzą w załamania powieki. Mają przyjemny zapach. Widzę w tym produkcie same plusy :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt naprawdę uniwersalny. ????

Bardzo podoba mi się konsystencja tego produktu. Fajnie się go nakłada. Można stopniowo dokładać i budować kolor na oku. Najczesciej stosuję jako bazę pod makijaż oka ale zdarza mi się go nałożyć samodzielnie i również wtedy fajnie wygląda na oku.

Średni produkt

Nie mam może doświadczenia w takich cieniach, ale ciężko mi się go nakładało, trudno było coś zblendować, powieki wyglądały trochę topornie, ale ogólnie nie jest to zły produkt jeżeli ktoś umie z nim pracować. Ja jestem nieprzekonana.

świetne produkty :-)

kupiłam wszystkie trzy kolory na promocji i jestem z a c h w y c o n a :-)

cienie są w świetnych, neutralnych i użytkowych odcieniach, pracuje się z nimi szybciutko, można intensyfikować kolor i zastygają równie sprawnie, ale nie na tyle, aby porobić sobie tymi cieniami plamy :-) dodatkowo używam skrzącego się odcienia jako rozświetlacza — uwielbiam te w formie drobinkowej, dodatkowym atutem jest zastygnięcie tego produktu na mur beton i nietransferowanie się po policzku :-) coś wspaniałego.

ogółem czekam na więcej odcieni z tej serii, mam nadzieję, że Eveline będzie działać w tym zakresie i kierunku :-)

Idealny do letniego makijażu dziennego

Recenzuje złoty odcień z drobinkami. Opakowanie typu błyszczyk, ciężko wydobyć z niego produkt. Aplikuje się łatwo, najlepiej syntetycznym płaskim pędzelkiem lub palcem. Szybko zastyga. Dobrze zachowuje się solo jak i baza pod brokatowy cień. Pięknie blenduje się z suchymi cieniami. Jest trwały, wytrzymuje 12 godz. Po tym czasie zbiera się w załamaniu powieki, ale nie wygląda to tragicznie. Chętnie wypróbuje inne kolory.