vanitysklep.pl

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Intensywnie nawilżający szampon do wszystkich rodzajów suchych włosów, wzbogacony olejem z awokado oraz kwasem hialuronowym. Nawilża i oczyszcza włosy z zabrudzeń oraz sebum nie usuwając przy tym nawilżenia potrzebnego włosom. Sprawia, że włosy zyskują do 7x więcej nawilżenia oraz stają się odczuwalnie miękkie nawet do 72 godzin.*
Kluczowe składniki:
• Olej z awokado
• Kwas hialuronowy

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające, oczyszczające
Skóra głowy
normalna

Rewelacyjny szampon

Szampon wydajny, ma piękny zapach.
Włosy po użyciu są miękkie, fajnie się rozczesuje a po wysuszeniu są lśniące i gładkie.
Jedyne co może trochę przeszkadzać to cena i dostępność bo nie widziałam stacjonarnie tego szamponu.

Posiadam miniaturkę. Mała butelka z zieloną szatą graficzną. Ma przyjemną, lekką konsystencję, która nie wylewa się z dłoni i przyjemny zapach. W składzie znajdziemy kwas hialuronowy i olej z awokado, które mają za zadanie nawilżyć włosy. Szampon dobrze się pieni i łatwo zmywa. Świetnie oczyszcza skórę głowy i genialnie nawilża. Włosy po umyciu są przyjemnie miękkie i gładkie. Nie obciąża włosów i da się je rozczesać bez użycia dodatkowych produktów. Wydajność również jest bardzo dobra. Polecam.

Nawilżający szampon

Elektryzujaca zieleń opakowania spodobała mi się wizualnie. Szampon jest bardzo wydajny. Wystarcz niewielka ilość produktu. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy. Czuje poprawę kondycji włosów. Moje suche końcówki włosów w końcu ożyły i zostały nawilżone. Ja go stosuje 2 razy w tygodniu żeby nie przedobrzyć w drugą stronę.

Dobry szampon

Jest to produkt wygładzający i mocno nawilżający. Dla osób, które nie mają bardzo dużych problemów z brakiem nawilżenia skóry głowy - nie jest to szampon do codziennego stosowania, ponieważ może robić "przyklap". Mimo wszystko, sprawdza się bardzo dobrze jako produkt pomiędzy szamponami, które mają za zadanie mocno oczyszczać. Zapach jest doskonały - jak w całej tej serii produktów Matrix.

Tego szukałam!!!

Posiadam suche, szorstkie w dotyku i łatwo plączące się włosy. Już przy pierwszym użyciu szamponu poczułam intensywne nawilżenie bez uczucia sklejenia ani obciążenia. Po zastosowaniu moje włosy były miękkie i przyjemne w dotyku.
Skóra mojej głowy jest podatna na przetłuszczenia, więc zależało mi na szamponie który będzie ją oczyszczać i usuwać nadmiar sebum, nie wysuszając przy tym moich włosow. Szampon sprawdził się rewelacyjnie.
Szampon ma również bardzo przyjemny i delikatny zapach. Szybko się pieni i jest naprawdę wydajny.
Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej i będę go wszystkim polecać.

Super nawilżający Szampon Matrix

Szampon od Matrix, Food For Soft, Hydrating Shampoo (Intensywnie nawilżający szampon do wszystkich rodzajów suchych włosów) jest to produkt bardzo nawilżający,nadający miękkość i połysk włosom. Produkt jest bardzo wydajny, ma super konsystencje, wygodne opakowanie w użyciu. Delikatny zapach, sięgnę po niego ponownie.

Mega fajne

Produkt ładnie pachnie, lekko się rozprowadza po głowie i włosach, a efekt czuć już po pierwszym użyciu. Moje włosy stały się delikatniejsze, gładsze, przyjemniejsze w dotyku. Odzyskały swój dawny, a może nawet lepiej niż kiedyś, blask. Polecam każdej kobiecie

Polecam gorąco!

Szampon u mnie sprawdził się idealnie,konsystencja na duży plus a samo opakowanie sprawia że chce się co chwila używać takich kosmetyków. Piękny zapach do tego oraz to że wystarczy niewiele szamponu aby dokladnie umyć nawet długie włosy sprawiają że kupię go ponownie.

Treściwy szampon

Szampon jest dość gesty co sprawia, że nie trzeba go wiele żeby pokryć włosy. Ma lekki zapach a w połączeniu z woda sięgnie się pieni, przez co użytkowanie jest bardzo ułatwione. Po użyciu czuć widoczne odświeżenie włosów oraz nawilżenie, skora głowy także nie spędzi po użytkowaniu co zdecydowanie działa na plus.

Cudowny produkt

Zakochałam się w tym produkcie, wystarczy mała ilość produktu, żeby dokładnie wyczyścić skórę głowy. Włosy są uniesione od nasady, dobrze nawilżone i nie puszą się.
Szampon ma bardzo bogaty skład i już po pierwszym użyciu widać efket Wow!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry na co dzień

Moje włosy są długie, blond, zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem i farbowaniem. Włosy myję raczej codziennie, czasem zdarza się, że co 2 dni. Po każdym myciu używam odżywek/masek, które wczesuje na mokro. Jest to zabieg, dzięki któremu jestem w stanie rozczesać włosy do suszenia ???? Włosy po każdym myciu układam i suszę. Biorąc pod uwagę przez co przechodzą moje włosy ze mną na co dzień od produktów do włosów oczekuję porządnego nawilżenia, dociążenia oraz delikatnego, ale skutecznego oczyszczenia.
Szampon z serii Food For Soft jest delikatny, nie podrażnił mojej skóry głowy, dobrze się pieni. Już podczas mycia czuć, że włosy nie są od niego splątane, są mięciutkie. Szampon super ładnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach do kilku godzin po myciu.
Nie obciąża włosów i ładnie domywa skórę głowy i włosów.
Ciężko mi powiedzieć, jak zachowuje się po użyciu solo, bo używałam go za każdym razem z odżywką/maską.

Miękkie pachnące włosy

Szampon ma konsystencję kremową, przepięknie pachnie. Po użyciu włosy są miękkie, nie splatane.
Już po pierwszym użyciu czuć, że włosy są odczuwalnie nawilżone. Moje włosy są rozjaśniane refleksami, wcześniej sombre/ombre zatem są zarazem średnio i wysokoporowate. Szampon zamknięty jest w wygodnej wysokiej tubie, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w łazienkowym koszyczku :) Warto wypróbować!

Dziękuję za możliwość przetestowania :)