Inglot, Inglot with Komunikatywnie, Pomadka do ust

Inglot, Inglot with Komunikatywnie, Pomadka do ust

Subtelnie błyszcząca, kremowa Pomadka do ust Pleasure z kolekcji INGLOT with Komunikatywnie w uniwersalnym odcieniu nude pięknie pokreśli naturalny kolor ust i doda im blasku. Bogata w składniki pielęgnacyjne takie jak masło shea, oleje tsubaki, jojoba i makadamia oraz naturalne peptydy formuła, pozostawia uczucie nawilżonych, miękkich i jędrnych ust. Wraz z konturówką One and Only tworzą idealny duet do makijażu ust, z którym nie zechcesz się rozstać. Konturówka jest niezastąpiona w precyzyjnym wyrysowaniu kształtu ust. Dzięki niej usta będą wyglądały na pełniejsze i większe, a makijaż utrzyma się zdecydowanie dłużej. Wbudowana temperówka pozwala na wygodne ostrzenie rysika. Kolekcja INGLOT with Komunikatywnie to odzwierciedlenie ulubionego makijażowego stylu Weroniki Sączawy „Komuniaktywnie”, jednej z najpopularniejszych polskich influencerek i ekspertki w dziedzinie makijażu. Minimalizm w modnym, trendowym wydaniu widać w ponadczasowej kolorystyce produktów oraz przyjemnych, kremowych formułach. Z tymi kosmetykami makijaż będzie zawsze wyglądał świeżo, naturalnie i pięknie. Przemyślana estetyka opakowań, kolory, faktury i wykończenia dopełniają minimalistyczny design oraz doskonale współgrają z całością.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
perłowe

Posiada perłowe wykończenie, dobrze kryje

Pomadka ma przyjemną, kremową formułę. Dobrze rozprowadza się na ustach. Kolor jest równomierny. Ma perłowe wykończenie. Pomadka pozostawia usta nawilżone i miękkie. Ma intensywny kolor, ktory jest dobrze napigmentowany. Usta są jędrne. Kolor długo się utrzymuje. Sztyft jest wygodny w użyciu, wykręcany. Jedynie wydajność oceniam jako średnią.

Polecam!

Konsystencja pomadki jest doskonała - kremowa i łatwa w aplikacji. Również pigmentacja jest imponująca, a kolory są intensywne i pięknie się prezentują na ustach. Co więcej, trwałość tej pomadki jest zaskakująco dobra.
Polecam bardzo!

Idealna na co dzień

Pomadka ma piękny odcień nude, jest lekko różowa. Opakowanie solidne i eleganckie. Aksamitna konsystencja, pomadka nie ma dużego krycia, ale dla mnie jest to na plus. W swoim dziennym makijażu stawiam na naturalne wykończenie. Tą pomadkę z inglota noszę zawsze w torebce. Jest lekka, komfortowa, wykończenie błyszczące. Połączenie pomadki z konturówką to cudo, wygląda to przepięknie i naturalnie. Pomadka nie jest trwała, ale bez lusterka bardzo łatwo można dołożyć i poprawić. Odcień bardzo mi się podoba, natomiast w lecie, gdy byłam opalona kolor tej pomadki wypadał bardzo blado i nie wyglądało to za dobrze. Bez opalenizny pomadka jest dla mnie idealna.

Nowy ulubieniec

Dawno nie zachwycałam się żadnym produktem do ust jak przy tej pomadce - c u d o w n a. Przepiękny odcień nude, podkreślający kolor ust. Kremowa konsystencja, nie migruje na ustach, ładnie się zjada i jest bardzo komfortowa na ustach. Nie trzeba nie wiadomo ile jej nakładać by widzieć już dobry efekt. Naprawdę świetna pomadka na codzień, a w połączeniu z konturówką tworzy super duet :). Dzisiaj byłam w hebe zaopatrzyć się w kolejne sztuki by mieć zapas.