Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

kryjące, nawilżające
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe
w sztyfcie

Zastanawiałam się czy dać 4 czy 5 gwiazdek, ale używam jej dopiero tydzień. Jeśli mi się czymś narazi to zmienię ocenę. Podobnie będzie, jeśli wciąż będę nią zachwycona.
Kupiłam ją pod wpływem pozytywnych ocen na wizażu i nie żałuję. Bardzo długo wybierałam kolor. W sztucznym świetle nie jest to łatwe. W końcu wybrałam 040 asia. Okazało się, że ta szminka ma kolor bardzo podobny do mojej ulubionej Estee Lauder (Pinkberry).

Szminka ma kremową konsystencję. Kolor, który mam nie jest perłowy co mi się podoba. Ładnie wygląda na ustach. Nie wysusza i nie podkreśla wysuszonych ust.
Zapach bardzo mi się podoba, ale faktycznie jest dość intensywny (jednak moim zdaniem mniej, niż wymienionej wyżej EL). Proponuje sprawdzić przed zakupem.

Zapewne kupię następne, bo podobało mi się kilka kolorów. :)

Używam tego produktu od tygodnia

Sympatyczna.

Mam odcień Birthday suit, podoba mi sie. Szminka przyjemnie pachnie, fantastycznie się rozprowadza. Ładnie się prezentuje na ustach, nie wysusza ich. Polecam.Używam tego produktu od: w trakcie 1.
Ilość zużytych opakowań:

Swietna jednym slowem!

Kupilam przypadkowo w ostatnich dniach w Rossmanie za rewelacyjna cene 15 pln! Mam kolor Airy Fairy i zdecydowanie polecam!!! Delikatny roz na ustach, naturalny, swietnie nawilza, trzyma sie na ustach spoko, jestem baaaaardzo zadowolona!POLECAM kazdej dziewczynie, akurat ten kolor jest na tyle neutralny, ze ma opcji wpadki.

Używam tego produktu od: tygodnia

jestem zadowolona :)

Miła szminka. Daje ładny efekt, nie ściera się bardzo szybko (aczkolwiek mogłaby wytrzymać nieco dłużej).
Nie zauważyłam wysuszania ust ani nic z tych rzeczy, a to w moim przypadku działa bardzo na jej korzyść.
Ładnie się rozprowadza, a ponieważ mam dość delikatny odcień mogę nawet się nią umalować bez lusterka.
Odejmuję * za trwałość.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego

Wysusza...

Trwałość faktycznie bez zarzutu - calutki dzień! Picie, jedzenie, gadanie - ona jest! No raczej wieczór, ponieważ mam odcień Red Hot - nie noszę strażackiej czerwieni na ustach na co dzień. Niestety wysusza moje usta, a tego bardzo nie lubię... No i jest za mocno kryjąca - efekt kojarzy mi się z tym co widuje się u starszych pań. Na specjalne okazje. Ale już raczej nie kupię.

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

bardzo fajna

Uważam, że to najlepsza tania szminka, jaką miałam. Nawet dużo lepsza od niektórych średniopółkowych, może nie taka, jak wysoko, ale jak na taką cenę, to naprawdę rewelacja, warto wypróbować:)

Ładnie się rozprowadza, ma lekki połysk, nie wysusza ust, dość długo się utrzymuje i przyjemnie pachnie, a opakowanie też mi się podoba. Po prostu bardzo dobra pomadka, polecam.

Używam tego produktu od: rok

Znakomita

Za te cene (dalam za nia jakos smiesznie malo, chyba 12,50) nie spodziewalam sie niczego wyjatkowego, a tu taka niespodzianka.
+ rzeczywiscie dlugo utrzymuje sie na ustach
+ rownomiernie sie zjada
+ wygladza usta, smietnie je nawilza
+ bardzo duzy wybor kolorow, roze, czerwienie i brazy. Ja mam dwa odcienie: 076 Red Hot (taka mocna czerwnien) i 076 Scream (malinowa), raczej nie na codzien, uzywam ich na wieczor.
+ ladny, slodki zapach
+ bardzo wydajna
Jedynym minuserm jest chyba opakowanie, to zreszta problem chyba wszystkich kosmetykow Rimmela. Ja jestem estetka i szminka czy tusz musi ladnie wygladac nie tylko na mojej twarzy, ale i w mojej kosmetyczce. Ostatecznie dostaje ode mnie 5, ale z duzym minusem za opakowanie (gdybym mogla, dalabym 4,5).

Ilość zużytych opakowań: 2 zaczete

Jest fenomenalna !

Szminka-cud! :) Podsumuję zalety:
- długotrwała (na moich usteczkach około 4 godziny- i nawet po jedzeniu jeszcze troszkę zostaje kolorek)
- delikatna, kremowa konsystencja
- nawilża i wygładza
- nadaje ładny subtelny połysk - bez tandetnego brokatu
- ładny, niedrażniący zapach
- porywające kolory (nie tak jak w większości szminek kompletnie nietwarzowa kolorystyka)
- starcza na długo
- łatwo się aplikuje, nie rozmazuje się
- super tania jak na tak dobry produkt*

Mam obecnie dwie szminki - tak popularną wśród recenzji 030 airy fairy, której odcień towarzyszy mi od niemal roku codziennie, oraz mój niedawny zakup na romantyczne wieczory - 043 azteque i napewno na tym nie poprzestane.. ;)
* można ją dostać po promocji nawet za 12 zł.
Używam tego produktu od:1 roku

Mrrrrauuuuuuuuuuuu

Fantastyczna pomadka! Nie mam do czego się przyczepić, a czepialska jestem;)
W kosmetyczce mam kolor 030 Airy Fairy- przepiękny brudny róż lekko przypruszony drobinkami (naprawdę maleńkimi, nie jakimiś tandetnymi płatami brokatu) złota; kolor bardziej jasny niż ciemny;) Na ustach wygląda naturalnie, nie rzuca się bardzo w oczy, ale delikatnie uszlachetnia ich kolor.
Zapach, smak, konsystencja- naprawdę świetne! Pomadka jest kremowa, dobrze przylega do ust, pachnie słodko, jakby z lekka waniliowo.
Delikatnie nawilża i natłuszcza.
Aha, jest całkiem trwała (ok. 3-4 godz w moim przypadku) i zjada się równomiernie.
Opakowanie może nie sensacyjnie piękne, ale wygodne i pratyczne.
Cena- marzenie:D

Używam tego produktu od: ok.2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

rewelka

Konsystencja jest wręcz rewelacyjna. Bardzo miła w dotyku. Ładnie wygląda na ustach. Nie jest ani brokatowa ani matowa :) Ja trafiłam na odcień perłowy i nie jestem zadowolona z koloru. Planuję kupić drugą w innym kolorze.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobra szminka.

Bardzo fajne szminka. Dobrze nawilża usta, nawilża usta, długo się na nich utrzymuje. Nie musiałam pod nią używac balsamu do ust, a to nieczęsto się zdarza szminkom. Spory wybór intensywnych kolorów, a przy tym bardzo przystępna cena. Polecam wszystkim i sama napewno tez jeszcze nie raz z niej skorzystam :)Używam tego produktu od: dawna

dobra szminka

Wcześniej za bardzo nie używałam szminek- nigdy kolorowych. Wybrałam odcień Birthday Siut i bardzo mi się podoba. Na lato może nienajlepszy, ale na zime będzie idealny:) Szminka nie trzyma się długo, ale w końcu to tylko szminka. Poza tym nie ma żadnych zastrzeżeń. Ma ładny zapach, trwałe opakowanie w ładnym kolorze, duży wybór kolorów, nie wysusza ust, nie ma w sobie brokatu i innych tandetnych świecidełek, jest miękka i kremowa. Idealna:) Tylko mało jest w palecie odcieni beżu, wszystkie kolory są ciemne albo różowawe...

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.