Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

*** i pół

Gdybym mogła dałabym 3 *** i pół. Dla mnie pomadki Rimmel są godne zainteresowania. Miałam odcień Nude Pink. Pomadka jest w miare trwała, dobrze się rozprowadza. I gdybym brała tylko to pod uwage to przeciętna pomadka. Ale ta pomadka właśnie pięknie pachnie, budyniem waniliowym (polecam!!!)

wspaniała

Ta szminka to moje ostatnie odkrycie!! /Kupiłam ja w supermarkecie za 12,90zł z ciekawości badacza. Mam różowo beżowy numer 121 "birthday suit". Szminka jest poprostu fantstyczna. Przede wszytskim kolor na ustach ma ten sam odcień co na pomadce, co w szminkach z niższej półki jest rzadkością. Nawilża usta. Jest miękka i ma dobry poslizg, więc jest komfortowa w użytku. Co do trwałości - bez picia, jedzenia, całowania trzyma się dzielnie przez 4 godziny nawet. Schodzi przy wyżej wymienionych czynnościach. Ta szminka to wspaniały przykład kosmetycznej perełki za niewielka cenę. A jakość??? nie ustępuje divinorze guerlain.

To jest to!

Coz... jestem wielka wielbicielka szminek Rimmela ogolnie i ta wcale mnie nie rozczarowala:) Jest przede wszystkim jedwabiscie gladka i dobrze nawilza:) Wybralam sobie kolorek troche zbyt mocny do swojej karnacji(212 - amethyst shimmer), ale to nie wina producenta:P Opakowanie eleganckie, trwale... Ach... czegoz chciec wiecej?? Zapach jest dosc oryginalny i trzeba sie do niego przyzwyczaic - to wszystko co moge zarzucic temu produktowi;)

niezła!

Szminka dobrze pokrywa usta, nawilża je (!), wygładza, a do tego trzyma się dosyć długo. Miałam ładny kolorek z takim jakby metalicznym połyskiem. Niestety szukam koloru bez żadnych metalików, dlatego swoją szminkę oddałam koleżance. Ale kupić na pewno warto!

jest ok

Bardzo dobra pomadka, jeśli szukacie takiej, która dobrze nawilży (nawet po jej "zjedzeniu" usta są miękkie, jakby pełniejsze). Dobrze się nakłada - bezpośrednio sztyftem albo pędzelkiem, jest miękka, tłusta, delikatnie błyszczy. Pozostaje na ustach dość długo, choć bez rewelacji. Mimo to warto.Ilość zużytych opakowań: 2

warto!

Miałam kilka szminek z tej serii (bo jak wzykle nie mogłam sobie dobrać właściwego odcienia). Dobre, miekkie, dobrze się rozprowadzają, przyjemne w stosowaniu. Do najtrwalszych jednak nie należą. Kiedy już znalazłam właściwą, to była to jedna z nielicznych szminek, które zużyłam do końca. Jedno, co mam do zarzucenia, to pewna monotonia w kolorach. To znaczy, kolorów jest sporo, natomiast duża ilość jest złamana brązem. Ciężko było mi było znaleźć jakąś "czystą", odpowiednią dla mojego zimnego, zimowego typu urody. W każdym razie pewnie jeszcze kiedyś do niej wrócę ;-)Używam tego produktu przez chyba 2 lata/ Ilość zużytych opakowań: jedno w całości, kilka częściowo