Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Conditioner (Odżywka do włosów)

Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Conditioner (Odżywka do włosów)

Odżywka z technologią Oxyfusion, która uzupełnia działanie szamponu z tej samej linii. Dzięki lekkiej formule nawilża i delikatnie wygładza włosy, nie obciążając ich. Dodaje do 95% więcej objętości.

lekkie
do włosów normalnych, do włosów bez objętości
nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie

Codzienna

Odżywka jest lekka, delikatna i nie obciąża włosów nawet jeśli stosujemy ją codziennie. Ekspresowy produkt wystarczy nałożyć i spłukać a włosy bez problemu się rozczeszą , nie będą się elektryzować ani puszyć. Na bardzo zniszczone włosy polecam uzupełnić o maskę raz w tygodniu.

Zwyklak

Warto używać również szamponu z tej samej serii, gdyż równie przyjemnie pachnie i świetnie rozprowadza się na włosach. Ponadto tak samo jak szampon przesadnie nie wygładziła moich włosów i nie nadała im szalonej objętości. Po jej użyciu włosy rozczesują się bezproblemowo i co bardzo ważne nie zaobserwowałam pojawienia się łupieżu czy uczulenia, o co się bardzo martwiłam. Nic szalenie szczególnego się nie poprawiło, żeby okazała się być niezastąpionym produktem w pielęgnacji moich włosów, ale jest poprawna do zwykłej pielęgnacji. Opakowanie dużo dodaje temu produktowi, bo pięknie wygląda i dobrze dozuje się dawki odżywki.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka jest w bardzo dobrym opakowaniu oraz ma przyjemny zapach, który nie zostaje długo na włosach. Pozostawia włosy miękkie, odżywione, lekkie, sypkie i łatwe w rozczesaniu oraz ułożeniu. Jest również wydajna.

Naprawdę fajna odżywka dodająca objętości. I ten zapach! (melonowo - ogórkowy!)

Moje włosy wymagają dość solidnej pielęgnacji, dlatego tego rodzaju odżywki stosuję tylko dodatkowo, jako uzupełnienie pielęgnacji bogatszymi maskami. Skusiła mnie obietnica dodawania objętości włosom - tego w dużym stopniu szukam w produktach do włosów.

Pierwsze, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, to przepiękny zapach - prawdziwy, soczysty melon! Uwielbiam takie zapachy, a ten jest wyjątkowo udany. W dodatku utrzymuje się bardzo długo na włosach. Rewelacja :)

W ogóle odżywka zaskoczyła mnie bardzo na plus. Spodziewałam się, że może być za lekka dla moich włosów - tymczasem całkiem skutecznie pielęgnuje włosy, wyraźnie je wygładza i nabłyszcza, wyglądają zdrowiej i przede wszystkim naprawdę wizualnie zyskują na objętości. Dodać do tego utrzymujący się na nich zapach i naprawdę nie mam zastrzeżeń.

Konsystencja jest faktycznie lekka, nie obciąża włosów, trudno byłoby z jej pomocą przetłuścić sobie fryzurę. Formuła jest rzadka, raczej lejąca (to może być jedyny, mały mankament).
Nie dociąża włosów tak jak maski, ale też trudno oczekiwać tego od lekkiej odżywki. Dla mnie najważniejsze, że nie wywołuje efektu latających, zbyt lekkich włosów, bo nie znoszę, gdy dzieje się tak często przy mało dociążających produktach, moje cienkie włosy naprawdę źle wtedy wyglądają. Przy tej odżywce natomiast mam wrażenie dodania włosom objętości także przez pokrycie ich jakąś pogrubiającą warstwą - wydają się mocniejsze i nieco grubsze w dotyku, widać to też podczas nawijania ich na szczotkę podczas stylizacji - włos lekko stawia opór, nie prześlizguje się i nie przesypuje tak między palcami, jak przy odżywkach, które dają słabsze rezultaty.

Ze względu na efekt - lekkie pogrubienie włosów, dodanie objętości, nabłyszczenie, wygładzenie i w ogóle poprawę wglądu włosów (wydają się zdrowsze i bardziej nawilżone) zdecydowanie polecam właścicielkom cienkich włosów, szczególnie tych podatnych na przeciążanie kosmetykami pielęgnacyjnymi. A super zapach to dodatkowy bonus. Bardzo fajna odżywka. Polecam!

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Najlepsza w swojej profesji!

Będąc w Rossmannie szukałam odżywki która ujarzmi moje włosy, których nie farbuję od 2 lat. Włosy ciągle się elektryzowały, puszyły, nie wyglądały na zdrowe. Odżywka ta w połączeniu z olejkiem arganowym okazała się moim numerem jeden :) Włosy wyglądają na zdrowe, każdy kosmyk nie wywiją się w różnych kierunkach świata, są błyszczące i przyjemniejsze w dotyku. Nigdy nie wierzyłam w odżywki ale ta spełniła wszystkie moje oczekiwania.

Nie, nie, nie....

Totalnie niczego dobrego nie robi z moimi włosami. Nie nawilża, nie odżywia, nie ułatwia rozczesywania., nie wygładza. Nie ma znaczenia, ile jej nałożę. Bardzo obciąża moje już i tak cieniutkie i liche włosy. Po jej uzyciu musialam stosować dodatkowo inną odżywkę, aby móc je rozczesać. Nie polecam i nie kupię ponownie.

Średniak, tak samo jak i szampon

Kupiłam odżywkę razem z szamponem, bo lubię używać produkty jednej linii razem. Niestety muszę przyznać, że cała seria nie wywarła na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Odżywka ładnie pachniała i ułatwiała rozczesywanie włosów, co jest bardzo pomocne, bo moje włosy są niemalże do pasa. Na plus jest też to, że te produkty nie obciążały mojej czupryny. Jednak nie zauważyłam nic poza tym. Kupiłam ta serię po to, żeby moje włosy wyglądaly na lżejsze, były troszkę uniesione, w sumie nie wiem, czego się spodziewałam, ale jednak jest to seria do włosów cienkich i delikatnych, to jej założeniem jest sprawić, żeby włosy wyglądały na grubsze i bardziej 'odbite' od czubka głowy. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Prócz zapachu, pomocy w rozczesywaniu i super wydajności (około 2 miesięcy codziennego stosowania) nie zauwazyłam nic, co odróżniałoby tą odżywkę od tańszych.

przeciętna

Odżywka, w porównaniu do tej do włosów kręconych ma bardzo świeży zapach jednak jest w niej nutka charakterystyczna dla "Dove". Ułatwia rozczesywanie moich wyskoporowatych, kręconych, długich włosów. Sprawia, że są one miękkie, gładkie i miłe w dotyku. Zapach zostaje na włosach, odżywka jest dość gęsta i wydajna. Nie zauważyłam objętości, którą w opisie obiecuje producent.

Bardzo dobra

Dla moich włosów ta odżywka mogłaby być odrobinę bogatsza- cięższa, ale i w obecnym stanie spisuje się rewelacyjnie. Nawilża, odzywia, delikatnie unosi od nasady i ujarzmia włosy. Jestem na tak , takiego nawilżenia oczekuje od odżywek, bo to skutkuje poprawą kondycji kosmków.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie sprawdziła się

Odżywka zamknięta jest w miękkiej tubce z zamknięciem na zatrzask. Ma średniogęstą konsystencję i zapach lekko ogórkowy. Dobrze rozprowadza się na włosach, wydajność średnia. Jeśli chodzi o efekty, to niestety, poza odrobinę łatwiejszym rozczesywaniem nie zauważyłam żadnych innych pozytywnych cech tego produktu. Wlosy nie są ani nawilżone, ani miękkie czy gładkie. Niestety, ale produkt w moim przypadku kompletnie się nie sprawdził.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

bez szału

Produkt zamknięty w ładnym, eleganckim opakowaniu, jednak niewygodnym. Odżywka ma lekką konsystencję i dobrze się rozprowadza. Nie obciąża włosów, ale jakiś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Jest wydajna

Oj nie

Odżywka nie przypadła mi za bardzo do gustu. Na plus mogę zaliczyć to, iż faktycznie nie obciąża włosów i ładnie pachnie. Na tym plusy się kończą.
Niestety, ale w moim przypadku nie robiła z włosami nic - były suche, bez życia i takie, jakbym nic na nie nie nałożyła. Ma dosyć rzadką konsystencję i spływa z włosów. Opakowanie bardzo niewygodne - ciężko wycisnąć produkt. Cena zdecydowanie jest za wysoka, dlatego uważam, iż ten produkt nie zasługuje na więcej niż 2 gwiazdki, bo za 20 zł to wolę sobie kupić 2 odżywki np. z Garniera, które przynajmniej coś robią z włosami.