Nivea, Visage, Tonujący krem nawilżający (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonujący krem nawilżający (stara wersja)

Nowatorski krem nawilżający do pielęgnacji na dzień z barwnymi pigmentami. Krem nadaje skórze naturalny, świeży odcień i zapewnia skórze całodzienną pielęgnację.
- nadaje cerze dostosowany do naturalnego koloru skóry, delikatny i jednolity zdrowy koloryt.
- odbijające światło pigmenty optycznie wygładzają skórę.
- system filtrów ochronnych i witamina E chronią skórę i pomagają usunąć ślady przedwczesnego starzenia skóry wywołanego szkodliwym działaniem promieni słonecznych
- olejek jojoba pomaga skórze zachować właściwy poziom nawilżenia
- łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
EFEKT: gładka, ożywiona skóra z delikatnym naturalnym odcieniem.
Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym i opalonym.
PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

średniak

Mam mieszane uczucia co do tego kremu.
Cięzko się nakłada, trzeba dobrze popatrzeć czy nie zostały na twarzy jakieś smugi, trzeba go lekko ogrzać zanim się nałoży. Odcień naturalny jest troszkę za ciemny. Ale jeśli zdoła się nałożyć go jak trzeba cera robi się świetlista i gładka. Całkiem nieźle pachnie i jesst wydajny. Utrzymuje się przyzwoicie.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:

dla mnie ok

Używam tego kremu od kilku dobrych lat. Na początku miałam problemy z aplikacją (smugi, które trzeba było rozcierać) ale teraz już ich nie mam (albo ja się przyzwyczaiłam, albo zmienili konsystencję :)). Jestem z niego zadowolona, bo nawilża, jest lżejszy niż podkład a odcień opalony idealnie pasuje do mojej karnacji. Lepszego kremu tonującego jeszcze nie miałam. Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

koszmarny

Największą wadą tego kremu jest jego konsystencja- od razu zasycha na twarzy co uniemożliwia dokładne rozsmarowanie. Używałam więc go po aplikacji kremu nawilżającego, co wg mnie mija się z celem, bo równie dobrze można nałożyć jakiś lekki podkład.
- Krem absolutnie nie nawilża (wręcz wysusza skórę).
- Nie rozświetla.
- Twarz jest "spłaszczona", już lepiej nic nie nakładać i wygląda się o niebo lepiej.
- Do wyboru 2 odcienie- ja mam ten opalony i jest jakiś taki bordowawy.

To najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam, zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: 2lat

Taki Sobie

Uwazam iz ten krem jest dla cery bez problemowej! Nie wiem jak sprawdzi sie w lato (moze znacznie lepiej) ale teraz nie widze zadowalajacych efektow! Co nie znaczy ze jest zly... Troszke za gesty i faktycznie trzeba uwazac przy nakladaniu (to dla tych co nie maja wprawy) dla mnie w sumie to nie byl problem! Ogolnie moge stwierdzic ze warto sprobowac. Wydaje mi sie ze bardziej nadaje sie na cieplejsze dni choc wydaje i sie troszke za ciezki.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Taki sobie

Poniważ do mycia twarzy używam żelu peelingującego i moja skóra jest po nim sucha,musiałam kupić sobie coś żeby ją nawilżyło.No i sięgnęłam na półkę gdzie stał ten krem.Jest spoko.Konsystencja fajna,łatwo się rozprowadza,zapewnia skórze ładny i naturalny wygląd,nie robi zacieków i jest dość trwały i wydajny.Mam odcień naturalny

taki sobie/ nienajgorszy

trudno się go rozprowadza, to fakt. dlatego mieszkam go ze zwykłym kremem nivea, efekt jest wtedy łagodniejszy, kolor naturalny a cera nawilżona. cena mnei jednak przeraża bo zapłąciłam za niego aż 30zł, a za tą cenę mogłam kupic lepszy idealnie pasujący do mnie podkład. nie jest najgorszy, ale lubiłabym go gdyby kosztował 10 a nie 30zł.

ojej...

dziwia mnie niskie oceny tego kremu! To moim zdanem klasyka. Ślicznie pachnie, dobrze się rozprowadza, jest tani, wydajny, i ładnie rozświetla twarz, doskonale nawilża! Potrafi zastąpić podkład. Używałam obu kolorów i oba lubiłam.

Używam tego produktu od: ok. rok razem

Na letnią opaleniznę super!

Krem jest bardzo wydajny, niewielką ilość kosmetyku używam żeby troszkę nadać koloryt mojej buzi, ale jeśli chcecie zatuszować niedoskonałości cery to niestety nie do tego ten kosmetyk służy.
Najjaśniejszy odcień tego kremu pasuje do mojego koloru skóry latem, kiedy cera jest lekko opalona, tak więc stosowanie go zimą jest nieporozumieniem, bo po prostu jest zbyt ciemny.
Gdy nabiore go zbyt dużo krem złuszcza się w postaci takich fałdek i cały makijaż trzeba zmywać.
Do nawilżania skóry wolę używać lżejszych kremów, lecz mimo jego wad uważam, że warto miec coś takiego w swojej kosmetyczce. Jedno opakowanie starcza mi na dwa lata.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania...

za ciezki.

mialam ulubiony krem tonujacy miraculum young...niestety przestali produkowac.

mama kupila mi ten...mial stanowic substytut.
niestety. zupelnie sie nie sprawdzil. jest zbyt ciezki, trzeba sie natrudzic, zeby efekt byl naturalny, bo kolory sa hmmm delikatnie rzecz ujmujac takie sobie.

zaczelam uzywac podkladu. wszystkie, ktore do tej pory przetestowalam sa lzejsze niz ten krem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

jest ok !

jest to przede wszystkim kosmetyk dla cery bez problemowej czyli wypryski itp. wiec nie kupujcie Drogie Wizazanki jezeli chcecie zatuszowac , ukryc i byc zadowolone jak z podkładu kryjacego... stad biora sie pozniej negatywne recenzje!

bardzo przyjemny krem tonujacy ( nie podkład ) chyba najwieksza zaletą jest to ze jest to mieszanka kremu która zapewnia optymalne nawilzenie i podkładu. krem swietnie wyrównuje koloryt , cera po uzyciu jest satynowa , gładziutka , nawilzona. bardzo dobrze sie rozsmarowuje , nie wazy !!! idealnie stapia sie z cera ,lekki, delikatnie matowi mam kolor naturalny. ładnie pachnie mógłby byc ciut trwalszy no ale od tego sa podkłady ! jestem bardzo zadowolona !

Używam tego produktu od:dawna

czasem warto użyć...

Sama nie wiem, co skusiło mnie na zakup tego kosmetyku - chyba wpływ chwili.

+ można czasem zrezygnować z używania podkładu - ciekawie wyrównuje koloryt cery
+ nie jest mega kryjący, co sprawia wrażenie naturalności
+ brak efektu maski
+ beak interreakcji z używanymi przeze mnie kosmetykami [zwłaszcza Clinique] - nie wałkuje się, ani nie waży się
+ nie zatyka porów, a to jest bardzo poważny problem mojej cery
+ wydajny
+ łatwość aplikacji i funkcjonalne opakowanie, choć jedyne co mi brakuje, to jakiejś takiej "szlachetności", co sprawia, że wciąż mam poczucie, że jest to jednak produkt z 2giej półki ;) Mimo tego w miarę się lubimy :)

- minus za gęstość - ciężko czasem rozprowadza się na twarzy
- niestety na dłuższą metę wysusza skórę

Używam tego produktu od: rok

Idealny:)

Nigdy nie byłam fanatyczka makijazu, ani make-upow, az znalalam ten kremin w drogerii. Daje lekki efekt makijazu, nie robi maski na buzi. Skora po uzyciu jest delikatna, nie ma zatkanoych porow. Przed nalozeniem tonujacego kremu, tadze nalozyc jednak jakis swoj, sam krem na suche buzi ciezko sie rozprowadza.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo:)