Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy krem tonujący oraz matujący, wyrównujący koloryt skóry `Arbuz + potas + mikroperły matujące`

Antybakteryjny krem tonujący z arbuzem, potasem i pudrowymi mikropigmentami, który:
- wyrównuje koloryt nadając skórze ładny, zdrowy odcień,
- tuszuje przebarwienia potrądzikowe i niedoskonałości cery,
- dostosowuje się do naturalnego koloru skóry,
- znacznie przyśpiesza gojenie się wyprysków,
- hamuje powstawanie nowych wykwitów,
- długotrwale matuje i nawilża,
- nie zatyka porów.

ujdzie

Jak za tą cenę to ten krem nie był zły.
U mnie dość dobrze się dopasował,nie zostawiał śladów,ani smug.
Konsystencja i zapach były naprawdę fajne.
Nie zatykał mi porów i dość dobrze zmatowił mi buzię.Opakowanie bardzo poręczne,ja lubię tubki.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

NIE !! NIE !! NIE !!

To jest istna masakra, ludzie nie kupujcie tego!

-jest żółtawy!
-robi na skórze plamy!
-paskudnie się wałkuje!
-źle się rozprowadza! Po nałożeniu trzeba szybko go aplikować bo ZASYCHA! Co wygląda na twarzy wręcz koszmarnie!

Naprawdę cokolwiek innego nie kupicie, będzie to o niebo lepsze niż ten shit!

Używam tego produktu od: miesiąca!
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

myślałam że bedzie lepszy...

Krem ma ładny zapach,wygodne opakowanie,dobra konsystencje, dobrze kryje jak na krem z podkładem i ma dobrą cenę:) ale to tyle dobrego a teraz minusy: ten kremo-podkład ma bardzo pomarańczowy kolor ale mi akurat dopasował się cudem do cery.Następnym minusem jest to że bardzo się roluje i nie da się go równomiernie rozprowadzić:(Chociaż ja znalazłam na to sposób bo wczesniej nakładam krem z ziaji i nie czekam aż się wchłonie tylko odrazu nakładam ten krem i jakos da się to równo rozłozyc:P no i trwałosc przecietna ok 4-5 godz. niestety ja uważam ze krem powinien sam w sobie być dobry bez żadnych dodatków a tu słabiutko:(

Ilość zużytych opakowań:1\4 pierwszego

Rozczarowanie!

Tak naprawdę jedyny produkt z serii Daxa No Problem,który mnie rozczarował. Kocham je wszystkie-zwłaszcza te gruszkowe. Kupiłam go wiążąć z nim duże nadzieje: peeling enzymatyczny sprawdził się w 100%,krem gruszkowy matujący to już moje uzależnienie,żel do mycia twarzy również ok,punktowy reduktor pryszczy zdał egzamin...
Kupiłam go w lecie-chcąc w cieplejsze dni przerzucić sie na coś lżejszego,naturalniejszego-niestety ciężko go rozprowadzić-zbija się,wałkuje,zbiera w grudki,robią się plamy-jednym słowem nie da się go równomiernie położyć: próbowąłam na skórę po kremie,bez kremu,z kremem matującym,nawilżającym,na bazę i nijak nie da się z nim uporać. Nie oceniam trwałości bo nie miałam go zbyt długo na skórze: zmywałam od razu bo efekt był komiczny! A szkoda...

Używam tego produktu od:próbowałam używac w lecie
Ilość zużytych opakowań: 1-nie dokończone!

Ekstra sprawa:)

Mim zdaniem jest super. Nie ma pomaranczowego koloru, nie rozmazuje sie, dobrze rozprowadza, ale moze dlatego ze mam ciemna karnacje:) Nie zapycha mnie, cera jest rownomierna, dobrze zatuszowana, niezle kryje (w przeciwienstwie do nuno ziaji). Ogolnie jestem zaskoczona i bardzo zadowolona, a mocno siw wahalam przed zakupem tego produktu.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

beznadzieja

Kupiłam go jako alternatywę podkładu, lżejsza wersja na lato. Przejechałam się po całości. Po podsumowaniu:
-ma paskudny pomarańczowy kolor który ciemnieje na twarzy
-nie mogę go równomiernie nałożyć, robi okropne, ciemne smugi z którymi wyglądam jakbym była brudna
-wałkuje się
-samoistnie się ściera
Jedyny plus to jego zapach, ale nawet najpiękniejszy nie rekompensuje tego co z niego wychodzi na twarzy.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Może być

Ogólnie produkt całkiem niezły. Szukałam czegoś, co by mnie nie zapychało, nie uczulało (Ziaja nuno :/) i nie wysuszało z równoczesnym wyrównaniem koloru skóry.

+ wyrównuje kolor skóry, jednak trzeba nałożyć niewiele, aby uniknąć smug
+ nie zapycha
+ nie roluje się
+ nie wysusza
+ nie powoduje wysypów
+ mnie nie uczulił

- pod koniec bardzo ciężko go wydostać
- nie maskuje tak, jakbym chciała

Da się znieść

Ten krem jest w miarę dobry, ale mógłby lepiej pokrywać niedoskonałości.
Kolor lekko marchewkowy, do mojej cery nie pasuje.
za tą cenę są lepsze.
Ilość zużytych opakowań: ok. 50% opakowania

fajny kremik za niska cene

Bardzo fajny krem tonujacy. Uzywalam juz kilku: nivea visage, ziaja seria zlota, a ostatnio nawet kupilam avene. Zaden nie jest tak dobry jak wlasnie ten. Po pierwsze ladnie sie rozprowadza, nie ma koloru pomaranczowego - tak jak inne kremy tonujace - wiec nie wiem skad takie opinie poprzedniczek - pewnie smarowaly sie nim bledziuchy, dla ktorych naturalny bez jest za ciemny. po drugie ladnie matuje skore, w a moim przypadku to nie lada wyczyn, po trzecie ma przyjemny zapach i lekka konsystencje. Aha, calkiem niezle kryje. Mozna wklepac korektor i cera wyglada naprawde ladnie.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Dobry!

Krem ładnie matuje i wygładza cerę. Większość przebarwień znika już pod cienką warstwą. Mam odcień naturalny beż, ale wydaje mi się że jest troszkę za ciemny :( Jednak nigdzie nie mogłam znaleźć jaśniejszego (czy ta seria ma w ogóle kilka odcieni?). Kosmetyk jest tani, więc to też jakaś zaleta i jak za taką cene to całkiem dobry.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: -

super!

Stosuję go codziennie razem z kremem matującym z tej serii i jestem bardzo zadowolona.Krem szybko się wchłania, dobrze matuje, redukuje drobne blizny i hamuje powstawanie wyprysków.Odkąd go stosuje mniej "niechcianych gości" pojawia się na mojej buźce.Nie zapycha porów. Ma ładny zapach, kolor też mi odpowiada (zaraz po nałożeniu wydaje się bardziej pomarańczowy-później jest ok).Jest bardzo wydajny,mam wrażenie jakby go w ogóle nie ubywało.

Używam tego produktu od: 2mies.

nie mam do jiego zastrzeżeń

j/w :) krem po nałożeniu na buzie owszem wyglada troche pomaranczowa,ale bardzo szyko sie utlenia i wyglada naturalnie. jest idealny na lato,gdyz nie zapycha porow i nie tworzy efektu maski. Ma przyjemny zapach, konsystencje i..cene :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niecale