Venus, Balsam do ciała do skóry dojrzałej z lipidami i awokado

Venus, Balsam do ciała do skóry dojrzałej z lipidami i awokado

Balsam do ciała przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry nadmiernie wysuszonej, wymagającej intensywnego nawilżenia. Balsam dostarcza skórze witamin, soli mineralnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Likwiduje suchość i szorstkość skóry. Substancje aktywne zawarte w balsamie dostarczają skórze lipidów odnawiających naturalną barierę ochronną naskórka, witaminę E spowalniającą proces starzenia się skóry oraz olej avocado o własnościach regenerujących, odżywczych i pielęgnacyjnych.Lekka konsystencja balsamu sprawia, że łatwo i szybko wnika w skórę, jednocześnie intensywnie nawilża oraz delikatnie natłuszcza. Codzienne stosowanie balsamu sprawi, że skóra stanie się gładka i miękka w dotyku, a także odzyska naturalną elastyczność.

Skład:

Cena: 7zł / 400ml
/bw/

przyjemny

Zawsze kupowałam w wersji zielonej,ale akurat nie było,więc kupiłam ten.

+lekka konsystencja;
+nie pozostawia tłustej/lepkiej warstwy;
+szybko się wchłania;
+zapach całkiem,całkiem;
+bardzo wydajny;
+nawilża dobrze;
+łagodzi podrażnienia;
+niska cena ok. 7 zł/400ml

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

miłe zaskoczenie

* Bardzo wydajny.
*Odpowiednia (jak dla mnie) lejąca się konsystencja- nic nie zalega w butelce. ;)
* Wspaniałe uczucie długiego nawilżenia.
* Przystępna cena.
* Błyskawicznie się wchłania.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to lekko chemiczny zapach- reszta to same plusy.
Ogólnie produkt godny uwagi. Polecam :)

Używam tego produktu od: połowy lutego

Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Zdecydowanie należą mu się te gwiazdki :)
Balsam jest bardzo porządny,treściwy.
Ma przyjemny,nienachalny zapach.
Wydajny i tani.
Po uzyciu go odczuwam mocne nawilżenie skóry :)
Wchłanianie niemal natychmiastowe za co wielki plus ode mnie !
Dobrze się rozprowadza,nie zostawia lepkiej warstwy.
Balsam regeneruje suchą skórę ,wyraźnie odżywia ,
tym samym znacznie polepszając jej wygląd !
Nie powoduje podraznienia skóry,jest dla niej łagodny.
A cena jest śmiesznie mała jak za tak dobry produkt :)
Mozna smarowac sie nim bez opamiętania bo jest go aż 400 ml !!!

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

balsam doskonały !!!

Poczytałam sobie recenzje jakiś czas temu i muszę przyznać że moje poprzedniczki mają rację !
Ten balsam przewyższa jakością Garniery ,Dovy,Nivee i resztę !
A wiem co piszę bo mam naprawdę suchą skórę i pierwszy lepszy balsam jej nie nawilży.
Szukam treściwych balsamów i ten taki właśnie jest :)
Konsystencja bardzo fajna bo balsam dobrze się rozprowadza i wchłania tak szybko aż się zdziwiłam !

To nie jest tłusta ciężka maź która brudzi ubranie czy szlafrok.Za to zdecydowanie należą się punkty,nienawidzę kosmetyków wchłaniających się godzinami.Z tej serii kupiłam jeszcze kokos który ma równie cudowny zapaszek a ten balsam już mi się kończy więc śmiało mogę stwierdzić że działa ! Natłuszcza ,nawilża i wygładza moją suchą skórę :)
Skóra wyraźnie odżywa co dla mnie ważne zwłaszcza teraz,zimą.
I ważna informacja dla alergików: mnie nie uczulił ani nie podrażnił choć mam wrażliwą skórę.
Plus dam także za skład i cenę oraz pojemność !!! aż 400 ml ,super :)
Dodaje go do moich hitów i polecam.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno kończę

Lepszy od Garniera

Balsam jest chyba najlepszym jaki miałam! Mam suchą skórę więc dla mnie balsam musi po prostu nawilżać idealnie i ten to robi! Posmarowana skora wieczorem po kąpieli przez całą noc i następny dzień jest nawilżona, co przy osławionych Garnierze czerwonym było nie do pomyślenia rano skóra już wolała pić. Balsam ma super konsystencję jest wydajny i tak tani, że aż śmieszny, zapłaciłam coś koło 6 zł za 400 ml. Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

mój ideał

Kupiłam go kilka lat zachęcona ceną i dużą butlą. I to był strzał w 10! Balsam bardzo dobrze nawilża, można nim zrobić masaż, bo nie wchłania się od razu, przy codziennym stosowaniu na całe ciało starcza na ok. miesiąc. Zapach z tych neutralnych, choć zdarzyło mi się pare razy trafić na egzemplarze, które wg mnie pachniały bardziej po męsku, ale zapach szybko ulatywał.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość butelek

maminy :)

kupila go mama, jako ze rzadko uzywa balsamow na cale cialo, postanowilam sie z nim zakolegowac i to bylo to :)
na ten balsam moj TŻ-cik robil mi masazyki i byl wspanialy :)

+ nie wchlanial sie za szybko
+ ladnie nawilzal
+ wydajny bo konsystencja nie za zadka nie za gesta
+ mozna postawic a glowie i szybko splynie

+/- zapach

do masazu kupie, do codziennej pielegnacji.... chyba nie

Używam tego produktu od: 3 m-ce temu przez miesiac

Wspaniały!

Balsam jest świetny. nawilża, odżywia, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, pozostawiając aksamitną skórę. zapach ładny, neutralny, bardzo delikatny. wydajny, duża pojemność za niską cenę. porównywalny z dużo droższymi. naprawdę polecam. na pewno kupię ponownie, wypróbuję również inne balsamy z tej firmy.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

gdyby nie zapach

tani i duży balsam, w poręcznej butelce, którą można postawić "odwrotnie" i balsam szybko spływa w dół
jest rzadki, ale mi to nie przeszkadza - jest przez to wydajny i szybko się wchłania
nie zostawia też żadnej tłustej czy lepkiej warstwy (chyba że nałożymy naprawdę dużo i nie poczekamy aż dobrze wyschnie, skóra jednak nie jest sucha i ściągnięta, tylko gładka, miękka, czuć że czymś ją smarowano
nawilżenie dobre, zaczyna się zimno i ogrzewanie a moja skóra wygląda całkiem dobrze
wszystkie te właściwości powodują moje zachwyty - naprawdę dobry, wydajny, nawilżający i nietłusty zarazem balsam za 6zł?
byłby KWC gdyby nie jego zapach - mdły i mydlano-olejowy z wyraźną nutą tandetnych perfum, czasami jest do zniesienia, czasem na skórze robi się tak mocny i ostry że smarowałam tylko nogi, żeby go nie czuć
niby taki jeden minus, ale odebrał mi duzo przyjemności z uzywania i chyba odwiedzie mnie od ponownego zakupu

Używam tego produktu od: 3 miesiące, głównie na noc

Przyjemny

Balsam ma bardzo rzadką konsystencję (czasami mnie to irytowało), dobrze się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, niweluje nieprzyjemne uczucie naciągnięcia. Otula skórę przyjemnym zapachem. Wygładza i dobrze nawilża, nie podrażnia. Jest wydajny i znakomicie nadaje się na cieplejsze pory roku. Brakowało mi jednak lepszego odżywiania w jego wykonaniu. W przypadku skóry suchej powinien się sprawdzić, przy bardziej wymagającej, wysuszonej może nie dać rady.

Czas używania produktu: 2 miesiące

dziwny

Używałam tego balsamu dość długo i przyznam, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony - dobrze się wchłania, pachnie znośnie, rozprowadza się bez problemu, nie podrażnia, lekko nawilża i łagodzi podrażnienia po myciu. Z drugiej jednak strony po jakimś czasie jego konsystencja i zapach się zmieniają. Z biegiem czasu mam wrażenie, że robi się coraz bardziej lejący (tzn. z butelki wylatuje coraz bardziej lejący a w środku na ściankach butelki zostaje samo gęste). Poza tym zapach robi się taki jakby sfermentowany. Zaznaczam, że ten balsam nie stał u mnie na półce miesiącami - używałam go po niemal każdym myciu, więc te zmiany następują stosunkowo szybko. Przez to mam wrażenie, że on się po prostu psuje i trochę boję się go używać. Zużyłam kilka opakowań i działo się tak z każdym. Z tego względu nie wiem czy kupię kolejne, mimo bardzo przystępnej ceny i dużej pojemności.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

lubię

Uważam, że jest to bardzo dobry balsam do przesuszonej skóry, na dodatek za niewielkie pieniądze.
Zapach jest znośny, konsystencja przyjemna, balsam łatwo się rozsmarowuje i dosyć szybko wnika w skórę pozostawiając nieznaczny film ochronny. Dobrze nawilża i regeneruje skórę przesuszoną warunkami atmosferycznymi czy domowym ogrzewaniem. Delikatnie zmiękcza i wygładza skórę, przywraca jej zdrowy wygląd.
Wydaje mi się, iż jest to balsam raczej do skóry przesuszonej, można go stosować 2 razy dziennie chłodniejszą porą lub latem tylko na noc. Do naprawdę suchej i wymagającej porządnej regeneracji skóry polecałabym jednak coś innego, bardziej treściwszego.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml