Nivea, Visage, Tonujący krem nawilżający (stara wersja)

Nivea, Visage, Tonujący krem nawilżający (stara wersja)

Nowatorski krem nawilżający do pielęgnacji na dzień z barwnymi pigmentami. Krem nadaje skórze naturalny, świeży odcień i zapewnia skórze całodzienną pielęgnację.
- nadaje cerze dostosowany do naturalnego koloru skóry, delikatny i jednolity zdrowy koloryt.
- odbijające światło pigmenty optycznie wygładzają skórę.
- system filtrów ochronnych i witamina E chronią skórę i pomagają usunąć ślady przedwczesnego starzenia skóry wywołanego szkodliwym działaniem promieni słonecznych
- olejek jojoba pomaga skórze zachować właściwy poziom nawilżenia
- łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
EFEKT: gładka, ożywiona skóra z delikatnym naturalnym odcieniem.
Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym i opalonym.
PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

gdzie jesteś kremie?:(

Ten krem był super!idealnie matował, rozświetlał,świetnie pachniał i błyskawicznie się wchłaniał. Niestety firma nivea go wycofała i wprowadziła nivea young co jest dla mnie porażką. Kremiku używałam zawsze latem na wakacjach i przy wysokich temperaturach, nie spływał z twarzy. Szkoda.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

ladnie matuje

ten krem testowalam dzieki uprzejmosci jednej z wizazanek :-) dostalam odlewke kilka ml odcienia jasniejszego. mimo wszystko kolor ciemniejszy od mojej skory, ale ladny. problem byl z roztarciem go w okolicach wlosow, bo krem mi blyskawicznie sie wchlanial i zastygal. pozytywny efekt jesli chodzi o matowienie - ale przy tak bladej twarzy jak moja trzeba bylo sie narobic, zeby nie bylo granic na brzegach...

wrocmy do matowienia - z tym sobie swietnie daje rade, dlatego cerom mieszanym moze sie spodobac. mi jednak cos w nim przeszkadzalo - byc moze parafina, byc moze kombinacja skladnikow - po paru dniach uzywania moja cera wygladala troche gorzej, pory w okolicy nosa - zamiast oczyszczac sie przez brak ciezkich podkladow - lekko zaczely sie zapychac. ale na reszcie twarzy swietnie sie spisywal. dla cer suchych bedzie zbyt lekki

Używam tego produktu od: uzywalam jesienia
Ilość zużytych opakowań: odlewka kilka ml

Przydatny

Jedyny produkt do twarzy firmy Nivea, który w miarę lubię.
Mam odcień naturalny, który idealnie się stapia z moją skórą jak jestem nieco opalona, na zimę jest za ciemny.
Konsystencję ma za gęstą i przez lata praktyki z tym produktem doszłam do rozwiązania w postaci mieszania go z innym kremem na dzień, żeby rzeczywiście był kremem tonującym, a nie słabym podkładem. Nie mam cery problematycznej, więc wystarcza mi takie wyrównywanie kolorytu, jakie daje ten krem, nie tworzy maski. Nie działa szczególnie jako krem na dzień - ani dobrze nie nawilża, ani nie matowi.
Stosowałam wiele lat, zanim się przestawiłam na podkłady.
Obecnie używam sporadycznie, przeszkadza mi kleista powłoka, którą tworzy na twarzy.

Używam tego produktu od: przez 6 lat

średni

Jak dla mnie produkt raczej średni. Być może moje niezbyt pochlebne zdanie wynika z faktu, że mam bardzo tłustą cerę. Gdy używałam tego kremu, zauważyłam, że moja skóra jeszcze bardziej się przetłuszcza, miałam wrażenie, że krem zatyka mi pory i "dusi" skórę. Nieprzyjemnie się czułam z nim na twarzy. Aha, nie zauważyłam również, by miał jakieś wyjątkowe właściwości nawilżające.
Na plus mogę natomiast powiedzieć, że krem faktycznie wyrównuje koloryt cery i maskuje drobne niedoskonałości, plamki pigmentacyjne itp. Choć moim zdaniem jest w nim za dużo fluidu, co czyni konsystencję kremu nieco "kredowatą".

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyłam do połowy (resztę wyrzuciłam)

mój ulubiony :)

używam tego kremu przede wszystkim latem, wtedy gdy chcę żeby moja cera wyglądała naturalnie i świeżo, i tak właśnie jest. uzywam odcienia naturalnego.

+ krem ma dosyć gęstą konsystencję,
+ jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu, nie zostawia smug i nie roluje się po kilku godzinach od aplikacji jak się czasem dzieje w przypadku podkładów,
+ ma miły neutralny zapach,
+ nie podrażnia skóry,
+ jest bardzo wydajny,
+ nie wysusza skóry,
+ ładnie wyrównuje kolor skóry,
+ nie zatyka porów

minusów brak

Zadowalający efekt

Bardzo fajny kremik tonujący.Dobrze nawilża i rozświetla cerę.Lekko się rozprowadza nie powodując smug,Ładnie pachnie .Nadaje ładny , naturalny lub lekko opalony koloryt.Niestety nie nadaje się do cery z problemami ,ponieważ nie kryje niedoskonałości .
Szkoda , że nie zawiera wyższych filtrów ;)

Używam tego produktu od:1 rok

Może być

Używałam tego kremu dobre 2 lata w czasach liceum. Lubiłam go, twarz wyglądała naturalnie. Był dość wydajny i jak na tamte szkolne czasy, na moją kieszeń. Jednak z biegiem lat, skóra była już dojrzalsza, miała inne potrzeby, więc zaczęłam eksperymentować z typowymi podkładami. Krem wspominam miło, trochę słabo krył młodzieńcze niedoskonałości, ale wyrównywał koloryt, nawilżał też w miarę, nie matowił, ale puder trzymał się na nim dość dobrze, po dwóch latach stał się jednak dla mnie za ciężki, zapychał pory, natłuszczał, kolor naturalny stał się ciut za ciemny, to był znak, że moja skóra potrzebuje już czegoś innego, chyba przede wszystkim zmiany. Krem polecam nastolatkom, gdyż nie będą wyglądały sztucznie, nie ma efektu maski, cera wygląda świeżo, jednak trzeba uważać, jeśli cera jest zbyt tłusta, to produkt może pogorszyć jej stan. Kosmetyk chyba najlepiej spisuje się przy bezproblemowej cerze. Produkt dobrze sie naklada, nie robi smug, nie wałkuje się.

Używam tego produktu od: 2 lata

Bardzo fajny

Jak dla mnie - bardzo dobry :). Nie używam go na co dzień, bo tu niezastąpiony jest podkład, ale gdy chcę odpocząć od podkładu, to ten krem jest idealny. Ładnie wyrównuje koloryt cery, nawet dobrze kryje, co jest dla mnie zaskoczeniem - ma tylko jedną wadę: jeśli zaraz po nałożeniu kremu przebieram się (a tak jest najczęściej), to pozostawia on ślady na ubraniach :(. Także trzeba uważać, ale poza tym krem jest super :).

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Cudo!

Ja rowniez nie moge go nigdzie dostac i strrasznie nad tym ubolewam. ;D Byl to moj ulubiony krem, czesto uzywalam go zamiast podkladu. Mily zapach, dobra konsystencja, odcien naturalny idealnie pasowal do mojej cery, pieknie nawilzal. Cudo! Szukam go chyba od 3 miesiecy i nic. :( ale jezeli tylko gdzies dorwe to wezme chyba kilka opakowan na zapas. :)

polecam wszystkim. jednak trzeba pamietac, ze jest to krem tonujacy, a nie podklad wiec jezeli chce sie ukryc wypryski - ten kremik sie nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo;)

moj Ci On !

Kremu tego uzywalam od zawsze. Kiedy to zaczełam bawic sie makijaz i malowanie byl dla mnie jak podklad, potem szukalam czegos trwalszego, ale zawsze do Niego wracałam. Delikatny, o pieknym zapachu, bez niepotrzebnych drobinek, genialnie nawilzal ! Jedyna rzecza do ktorej mozna sie w nim przyczepic to trwalosc...ale coz, to krem, nie podklad, a lekko go przypudrowujac mozna bylo cieszyc sie nim dluzej. Mozna bylo bo prawdopodobnie zostal wycofany z produkcji :( .... od jakiegos miesiace wszedzie go szukam i nigdzie nie jest dospteny, a z racji tego, ze uzywałam go od wielu lat wiedzialam, gdzie moge go kupic... Wczesniej nie dałabym KWC ale teraz, wiedzac, ze juz moge go nie dostac, doceniam wszystkie jego zalety i tak, to jest moje KWC !

Używam tego produktu od:ho ho ho z 6, 7 :P
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo ;)

bdb

bdb krem tonujacy. dobrze nawilza, skora jest gladka i swietlista, a zarazem zmatowiona lekko. jest delikatny, nie uczula, nie zapycha, ladnie pachnie, mam odcien naturalny, na wiosne - lato doskonale sie nadaje dla bladziochow, takich jak ja. wychodzi sliczny, opalony lekko kolorek. jedyny minus, to szybko sie sciera, bez przypudrowania, po 2 godzinach, z pudrem dluze sie trzyma-ok kilku godzin. ale w sumie krem tonujacy to nie podklad!!! daje 5 gwiazdek, a nie 6, bo to moj 1. krem tonujacy, wiec nie mam porownania. ale ten szczerze polecam! wydajny!

Używam tego produktu od:roku

dobry krem tonujący

Bardzo mi odpowiada ten krem. Jest lekki, dobrze się rozprowadza, rzeczywiście rozświetla twarz i przyzwoicie się utrzymuje. Bardzo wydajny. Idealny do suchej skóry, nie podkreśla suchych skórek, dobrze nawilża.
Polecam.