Dove, Men+Care, Clean Comfort (Żel pod prysznic dla mężczyzn)

Dove, Men+Care, Clean Comfort (Żel pod prysznic dla mężczyzn)

Zapobiega przesuszaniu skóry. Specjalny zapach, stworzony specjalnie dla mężczyzn. Odpowiedni do mycia ciała i twarzy. Technologia MicroMoisture™ zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia.

żele pod prysznic
nawilżające
zapachowa
żel

męski dove

Męski żel dość nietypowy i zaskakująco lekki. Micerlna konsystencja zaskoczyła mnie. Bezbarwna i lekka, szybko tworzyła pianę i świetnie sunęła po skórze. Delikatna konsystencja i zapach, mimo że dało się wyczuć męską nutę. Dobrze domywa ciało, więc sprawdza się jako żel. Nie wysusza ciała ani twarzy. Jeśli chodzi o szampon to do długich włosów się nie nadaje. I porzuciłam myśl, że jeszcze kiedykolwiek umyję nim włosy. Ale wybaczam, ponieważ raz że jest płynem dla mężczyzn, a dwa, że to 3w1.
Jeśli chodzi o włosy moje szybko się przetłuszczają, a szampon nie odświeżył ich jakoś wybitnie.

Dobry produkt dla mężczyzn i nie tylko

Chlopak kupił sobie zel dove men+cate clean comfort, a że lubię testować to postanowiłam go użyć. Żel ten zamknięty jest w plastikowym opakowaniu, dozownik umieszczony jest od spodu butelki, co wpływa na to że bardzo łatwo go wydobyc z opakowania. Konsystencja jest idealna jak na produkt do mycia ciała. Produkt ten bardzo ładnie pachnie, męsko ale nie jest to zapach przesadzony, dzięki czemu i ja mogłam się nim umyć. Skóra po myciu tym produktem jest wypielęgnowana i nawilżona oraz czysta. Efekt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania i oczekiwania mojecmgo mężczyzny.

Całkiem ok

Żel pod prysznic kupiła żona zdecydowanie lubi kupować różne więc dzięki temu mogę próbować innych produktów. Żel na gęstą konsystencję, świetnie pieni oraz bardzo męski przyjemny zapach nie duszący. Żel dobrze oczyszcza. Nie wysusza skóry. Jest wydajny. Opakowanie poręczne.

Sentymentalny i przyjemny

Zapach tego zelu do mycia poznalam juz kilkanascie lat temu, kiedy to moj partner sie nim myl i jego skora pachniala pieknie podczas kazdego naszego spotkania. Wtedy juz wiedzialam, ze to jest fajny produkt.
Teraz, po latach sama sobie go czasami kupuje tak dla zwyczajnej przyjemnosci, bo zel jest naprawde dobry,
Opakowanie przyjemne dla oka, zrobione oczywiscie 'na mesko', czyli ciemniejsza butelka. Czasem mam jednak problem z otwieraniem go, ale nie jest to cos, co mocno przeszkadza.
Zel ma dosc gesta konsystencje i niebieski kolor. Zapach jest wlasnie dosc taki 'meski' troche swiezy, troche drzewny, czysty. Moj nos go bardzo lubi.
Ja uzywam myjki do ciala i wystarczy nalozyc na nia doslownie odrobinke, zeby zel sie mocno pienil, wiec jest to produkt bardzo wydajny. Myje bardzo dobrze, czuc dokladne oczyszczenie skory. A po prysznicu czuc, ze skora nim pachnie troche. Niektore zele nie maja takiej 'funkcji' i skora po myciu juz nie pachnie, a tutaj jednak tak, wiec jak dla mnie to jest plus, bo czuje dodatkowe 'odswiezenie'.
Dla mnie jest to bardzo przyjemny kosmetyk i z pewnoscia jeszcze do niego wroce, teraz wlasnie uzywam jedno opakowanie (ale juz uzywalam go wczesniej) i jak zuzyje to, co mam jeszcze w zapasie to znowu go odkupie.

Rewelacja ❤

Żel pod prysznic Dove jest dla mnie rewelacyjnym żalem. Gęsta konsystencja, piękny męski zapach, świetnie myje ciało. Myjąc się tym żelem umila mi czas. Polecam serdecznie.

Odświeża i pielęgnuje

Lubię wszystkie żele Dove, ale jeżeli chodzi o męskie to ten kupuję mojemu partnerowi najczęściej. Jest gęsty , wydajny. Ma wyjątkowy zapach, świeży, ale nie przesadnie intensywny. Jest łagodny, cudownie rozpieszcza skórę pod prysznicem. Nadaje się zarówno do mycia ciała , ale i twarzy. Jego dużą zaletą jest to że tak doskonale pielęgnuję skórę, w końcu tylko nielicznym facetom chce się nawilżać skórę balsamem po prysznicu :) Ten żel sprawia że nie trzeba. Konsystencja produktu to jasnoniebieski niemal przeźroczysty żel, który jest gęsty. Doskonale się pieni. Wystarczy mała ilość, a skóra jest dokładnie oczyszczona. Żel nie podrażnia, nie uczula. Jest najlepszy. Butelka 400 ml kosztuje około 14 zł, ale czasami idzie go dorwać za pół ceny w Biedronce na promocji 1 + 1 gratis :) Polecam.

Bardzo dobry produkt

Na ten zel skusił sie mój maż podczas zakupów.
Produkt znajduje się w butelce szarego koloru o pojemności 400 ml , jest wygodny w użyciu, butelkę stawiamy zamknięciem u dołu, dzięki temu z pewnością wykorzystamy produkt do samego końca.
Żel zamykany jest na tzw zatrzask, nic nie wycieknie, więc nie trzeba się o to martwić.
Mojemu mężowi bardzo podoba się jego zapach , a i ja muszę stwierdzić że ma w sobie to coś jest męski, ale nie nachalny, co prawda nie utrzymuje się zbyt długo na skórze, ale jemu to absolutnie nie przeszkadza.
Produkt jest gęsty, ma jasny niebieski kolor , dobrze się pieni.
- idealnie oczyszcza ciało i twarz, tak mój mąż używa również żelu do twarzy, nic to nie zapycha, ani nie powoduje podrażnień.
- dobrze oczyszcza ciało, dzięki temu że obficie się pieni, usuwa cały nagromadzony brud, pot , nie pozostawia osadu , a skóra jest oczyszczona
- skóra po nim rzeczywiście staje się gładsza nie jest to spektakularny efekt , ale jak dla mojego mężczyzny jest różnica
Podsumowując jest to dobry produkt spełniający swoje zadanie , myślę że nie jednemu mężczyźnie przypadnie do gustu.

Najlepszy drogeryjny żel

Uwielbiam ten żel wąchać, a mój mężczyzna uwielbia się nim myć. Najlepszy żel Dove i moim zdaniem w ogóle najlepszy żel dla mężczyzn.

Żel jest bardzo gęsty, wystarczy niedużo wycisnąć, by umyć całe ciało, nawet włosy i twarz. Super się pieni, jak każdy Dove. Bardzo dobrze myje, zmywa wszystko po całym dniu, a skóra jest nawilżona, jakby gładsza, wypielęgnowana. Zapach jest cudowny, bardzo męski, ale nienachalny. Utrzymuje się na skórze bardzo długo.

Opakowanie w ciemnoszarej butelce z zakrętką do dołu, łatwo wycisnąć żel, gdy się kończy.

Uwielbiam

Kocham zapach tego żelu jak żadnego innego! Jest pudrowo-kremowy, ale jednak świeży. Uwielbiam go do tego stopnia, że chociaż to żel dla mężczyzn, to jeśli mój chłopak go ma, to czasem też się nim myję ;) Zwłaszcza, że uważam, że nie jest to typowo męski zapach. Zapach stety/niestety nie zostaje za bardzo na skórze, ale przynajmniej podczas samego mycia jest przyjemność :)

Producent zapewnia, że tym żelem można myć zarówno twarz jak i ciało - ja raczej do twarzy wolę stosować bardziej precyzyjnie dobrane produkty, ale faktem jest, że Dove jest delikatny i nie wysusza skóry.

Poza tym sprawdza się dobrze: jest wydajny, dobrze się pieni, łatwo spłukuje, ma idealną konsystencję. Moim zdaniem warto zaczekać na promocję, bo w cenie regularnej jest drogawy jak na żel drogeryjny.

Plusy:
+piękny zapach
+dobrze sprawdza się jako żel (ładnie się pieni i spłukuje)
+nie wysusza skóry
+wygodne i ładne opakowanie
+dostępność

Minusy:
-brak