WS Wierzbicki & Szmidt Academy, Esencja odżywcza, Bezzapachowa, Odżywka stabilizująco - odbudowująca

Odżywka do włosów z wyciągiem z alg Nori, hipoalergiczna, bez SLS-ów. Formuła eliminuje efekt puszenia się włosów, ułatwia ich rozczesywanie. Zastosowanie polimeru zapewnia większą miękkość, elastyczność włosów oraz ochronę koloru. Użycie substancji kondycjonującej nadaje włosom lśniący, zdrowy wygląd. Składniki aktywne - filtr UV oraz Prowitamina B5 działają wielokierunkowo, chronią i zabezpieczają przed negatywnym działaniem środowiska, wnikając w głąb włosa, odbudowują zniszczenia oraz intensywnie wzmacniają.

do włosów wypadających, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
regenerujące, wygładzające, wzmacniające, nawilżające
hipoalergiczna, bez SLS i SLES
w słoiku
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Dobry kosmetyk

Esencja bezzapachowa stabilizująco-odbudowująca WS Academy to kosmetyk o lekkiej konsystencji bez zapachu. Z racji lekkości kosmetyku wystarczy odrobina by nałożyć na skalp oraz całą długość włosów, szybko i z łatwością się wpłukuje. Osobiście ten produkt nazwałbym eliksirem ponieważ niesamowicie ujarzmia włosy bez dociążenia, nadaje im blask oraz dyscyplinuje je, ułatwia rozczesywanie, ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów. Nakładam ją wtedy gdy muszę wystylizować swoją fryzurę ponieważ włosy układają się po tej esencji jak ja sobie tego życzę. Zawiera prowitaminę B5, filtry UV, algi, winorośl, pantenol i keratynę.

Więcej na blogu lukaszmakeup.pl

Przyjemna.

Fajny produkt. Na początku trochę dziwne uczucie, bo bezzapachowy, ale to kwestia przyzwyczajenia. Miałam też szampon z tej serii i również mi się sprawdził.
Odżywki używałam w formie do spłukiwania, ponieważ mam włosy ciężkie i bałam się zwyczjanie, że bez spłukiwania je obciąży.
Konsystencja przyjemna-takiego budyniu. Produkt jest wydajny. Wcieramy trochę, nie trzeba jej zbyt wiele żeby pokryc włosy-nawet moje długie.
Trzymam na włosach dłuższą chwilę, czasami pod czepkiem termicznym. Spłukuje się łatwo. Włosy, nawet jeszcze mokre, są odczuwalnie wypielęgnowane, odżywione. Po wyschnięciu natomiast są sypkie i błyszczące.
Bardo dobry produkt.
Polecam.

Jedna z moich ulubionych!

Mam bardzo zniszczone suche rozjaśniane włosy, kupiłam ją w promocji w Rossmanie, ma dwa zastosowania bez spłukiwania i ze spłukiwaniem, u mnie rewelacyjne sprawdza się ta druga opcja. Pozostawiam odżywkę na około 20 minut i spłukuje, włosy są delikatne, odżywione, nie widać suchych końcówek, a do tego nie są obciążone, zyskują na objętości. Próbowałam użyć jej bez spłukiwania ale to nie dla moich włosów.