Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 5,5 g

Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy.
Puder ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną. Komponuję się z każdym rodzajem i odcieniem skóry. Puder bardzo pomocny przy cerze tłustej, koryguje widoczne zaczerwieniania oraz sińce pod oczami.

normalna, mieszana, tłusta
rozświetlające, matujące
hipoalergiczna
sypki

Puder

Ładnie pachnie ale niestety potrafi robić plamy i wysuszać, odrobinę koryguje zaczerwienienia. Nie kupię go ponownie, skusiła mnie jego cena na promocji ale wolę wybrać zdecydowanie coś innego

Ten produkt nie przekonał mnie do siebie

Kupiłam go raz i niestety nie sięgne po niego ponownie . Jedynym jak dla mnie plusem jest fajny delikatny , lekko słodki zapach . Puder dosyć dobrze matowi skórę ale efekt niestety jest bardzo krótkotrwały , produkt wchodzi i zapachy pory oraz bardzo się ciastkuje przez co tworzy się efekt sztuczności i maski , uwydatnia wszystkie suche miejsca oraz przesusza skórę . Puder bardzo szybko się ściera i schodzi przez co trzeba bardzo często go nakładać ponownie przez co staje się mało wydajny . Niestety uważam że w tej cenie można kupić o wiele lepsze i trwalsze produkty , nie sięgne po niego ponownie.

jestem na nie

Miałam okazję testować ten puder już jakiś czas temu. Kupiłam go raz i więcej do niego nie wrócę.
Bardzo słaby produkt. Nakładając go rano przed pracą w celu utrwalenia makijażu na cały dzień niestety już po 2-3 godzinach musiałam go dokładać bo moja buzia zaczynała się świecić. Efekt krótkotrwały niestety. Zdecydowanie w tej cenie można kupić lepsze produkty.
Jeśli chodzi o zapach dla mnie bardzo sztuczny.

Średni i posiada w składzie talc

nie dodał mojej skórze oczekiwanej matowej wykończenia, a nawet sprawiał, że wyglądała nieco ciężko i sztucznie. Do tego, uwaga, puder w swoim składzie posiada talc!!

Na plus, zapach był bardzo ładny i delikatny.

Poprawny

Puder ok, matowe wykończenie utrzymuje się całkiem długo, aczkolwiek nie powala. Używałam już lepszych, także nie jest to produkt, który będzie moim pierwszym wyborem.
Opakowanie kompaktowe na plus.

Przecietny

Puder zakupiłam, ze względu na dużą popularność w Internecie. Opakowanie małe, więc zmieści się do kosmetyczki nawet podróżnej co uważam za plus. Sam puder jest sypki, miałki pod palcami, dość dobrej jakości. Ładnie rozprowadza się po twarzy i współgra z różnymi kosmetykami. Dla mnie zapach niestety nie do przejścia. Osobiście w niczym nie przypomina banana, a raczej coś mocno chemicznego.

Nie powala

Oczywiście z powodu tylu super opinii o tym pudrze i ja w końcu go zakupiłam. I szczerze jeśli chodzi o cerę mieszaną w kierunku tłustej to nie ma zachwytu. Skóra bardzo szybko się wyświeca. Miałkość, używanie, opakowanie, kolor są ok, ale ale jak dla mnie za słabo matuje, a przynajmniej nie na tak długo jak bym tego chciała i jak robią to inne produkty. Zatem aby go zużyć używam go tylko na dolne partie żuchwy i czoło. Ponownie nie kupię.

Sypki puder

Produkt fajnie utrwalał makijaż. Dawał na twarzy efekt wygładzenia i naturalnego rozświetlenia. Skóra nie była wysuszona wyglądała zdrowo. Opakowanie jest małe, ale produkt jest wydajny. Ma przyjemny zapach, utrzymuje się na twarzy spokojnie kilka godzin.

Ładnie matuje bez efektu pudernicy

Puder jest drobniutki, ładnie pachnie bananami ale bardzo delikatnie. Puder ma jasnożółty kolor, bardzo przyjemnie się go nakłada na skórę, daje ładne satynowo matowe wykończenie bez efektu pudernicy. W okresie jesienno-zimowym na mojej cerze mieszanej mat utrzymuje się okolo 5-6 godzin. Obawiam się, że w okresie letnim ten czas może skrócić się do okolo 2-3 godzin w przypadku mojej cery szczególnie w strefie T. Nie żółci twarzy, jest bardzo lekki, nie podrażnił mi skóry ani jej nie wysuszył. Wykończenie jest jak najbardziej w moim guście więc dołącza do mojego grona pudrów.

Dobry produkt

Fajny puder i w jasnym żółtym kolorze. Ładnie matowi i nie wysusza. Piękny bananowy zapach. Nie robi plam i nie zmienia koloru podkładu. Lepszy od ryżowego pudru z wibo.

Używam tylko na podkład

To już moje kolejne opakowanie tego pudru. Uwielbiam go za łatwość nabierania produktu, i te dziurki przez które odpowiednią ilość produktu " wypadnie". W zapachu to delikatny banan. Mi on się bardzo podoba i jeszcze kilka lat temu kupowałam go dla samego zapachu.
Puder stosuje na podkład bądź krem BB, stosowanie go osobno nie dałoby żadnych efektów a wręcz zapchało pory. Nie tworzy maski i nie spina skóry.
Nie osypuje się przy nakładaniu i jest bardzo wydajny. Kosztuje około 20 zł a na promocji jeszcze mniej.

Puder posiada żółty odcień co nie każdy lubi. Dobrze matowi skórę oraz mat trzyma się cały dzień. Ma bardzo przyjemny zapach banana. Pojemność 5.5g jest bardzo wydajny. Opakowanie z dziurami którymi dozujemy ilość produktu.