Oriflame, Silk Beauty, Hair Removal Wax Strips Legs & Body (Plastry z woskiem do depilacji)

Ciesz się jedwabiście gładkimi nogami bez włosków nawet do 4 tygodni od depilacji*. Pielęgnujące plastry z woskiem na zimno zawierają naturalny wosk pszczeli, proteiny jedwabiu oraz olejek z wiesiołka. Łatwe i wygodne w aplikacji. Dołączone chusteczki łagodzące z formułą wzbogaconą kompleksem Hair Minimising, opóźniającym odrastanie włosków i kojącym skórę. Do skóry normalnej.

plastry do depilacji
opóźniające odrost włosków
zapachowa
normalna

Kupiony w: U konsultantki

Wykonują swoje zadanie

Plastry robią co mają robić - usuwają włosy. Czasem nie chwycą tych najkrótszych, ale większość wyrywają i pozwalają cieszyć się gładziutką skórą ok. półtora tygodnia, co chyba jest dobrym wynikiem, po tym czasie włosy niestety znów zaczynają się pojawiać Ja akurat plastry stosuję do twarzy - uznałam, że po co przepłacać za specjalne plastry, skoro te nic złego mi nie robią, nie powodują jakichś strasznych podrażnień czy zaczerwienień. Wypróbowałam również na nogach, jednak do depilacji tych miejsc wolę co innego. Chusteczki dołączone do plastrów świetnie usuwają pozostałości wosku (równie dobrze działa posmarowanie oblepionego woskiem miejsca oliwą/olejem i usunięcie zwykłym papierem).
Dla mnie plastry są super właśnie na partie twarzy ;) Tnę je na mniejsze paski, starczają wtedy na wiele razy. Polecam, w promocji można dostać za 20 zł więc cena chyba nie jest wygórowana. Ja jestem zadowolona.