Perrigo Poland, Dermosan (krem tłusty)

Perrigo Poland, Dermosan (krem tłusty)

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Dermosan krem tłusty polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się. Odżywia i wzmacnia osłabioną skórę, hamuje proces jej wysuszania oraz chroni ją przed wiatrem i mrozem. Formuła zawiera witaminy A i E, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju naskórka, a obecna w kremie gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco.

nawilżające, regenerujące
tłusta

Bardzo dobry krem w niskiej cenie

Witam ostatnio zakupiłam ten krem dla mojego męża, ponieważ na feriach w Krakowie dostał strasznej suchej skóry na twarzy. Nie wiem czy to z powodu strasznie twardej wody, ale efekt końcowy był zadowalajacy. Skóra po pierwszej aplikacja stała się miła w dotyku , widocznie gołym okiem była nawilżona. Z tego powodu też nałożyłam sobie ten krem na noc I byłam bardzo zadowolona. Polecam ten krem dla całej rodziny.

od dziecka ze mną

Odkąd pamiętam Mama kupowała go i stosowała na sobie i na mnie. Krem naprawdę natłuszcza i nawilża. Polecam na wszystkie miejsca które są przesuszone. Czy to usta, czy nos (po katarze) czy łokcie, czy pięty.

Uważać trzeba tylko aby nie wytłuścić pościeli :)
Ja na pewno go będę nadal stosować

Bardzo pomocny

Pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu, pogoda też ostatnio nie rozpieszcza dlatego byłam zmuszona poszukac bardzo tłustego kremu szczególnie do rąk. Dermosan spełnił moje oczekiwania. Jest niesamowicie tłusty ale dla mnie to wielki plus. Nawilża, koi szczypiące i podrażnione ręce. Według mnie dosyć szybko się wchłania. Krem jest koloru białego, ładnie pachnie. Po wyciśnięciu kremu z tubki można zauważyć wydzielający się olejek który fajnie natłuszcza. Gorąco polecam osobom że skłonnościami do podrażnień skóry.

Sekret Mamy

Ten krem zawsze będzie kojarzył mi się z moją mama, dzięki której dowiedziałam się o jego istnieniu.
Zdradzę Wam sekret, który zdradziła mi moja mama .To najlepszy przyśpieszacz opalenizny w dziejach ludzkości! ;)
Pierwotnie nie jest do tego przeznaczony, raczej do ochrony naskórka przed mrozem i silnego nawilżenia skóry, jednak w roli przyśpieszacza sprawdza się niesamowicie.
Moja opalenizna jest po tym kremie piękna i długo się utrzymuję.
A mój trik na wykorzystanie tego kremu to całonocna maseczka w okresie wzmożonego stresu, lub w kontrakcie z innymi czynnikami, które powodują pogorszenie stanu mojej skóry zawsze wracam do tego patentu (tylko pamiętajcie, żeby przed tym „rytuałem” zmienić poszewkę krem jest bardzo tłusty i wszystko się do niego przykleja wiec ze względów higienicznych najlepiej żeby poszewka była świeżo po praniu).
Rano po zastosowaniu tej maseczki moja cera jest bardzo odżywiona a zmarszczki robią się mniej widoczne.
Krem może powodować zapychanie tak więc radzę uważać i stosować go sporadycznie właśnie jako maseczkę (w przypadku skóry twarzy)
Świetnie sprawdza się również jako krem do stóp czy łokci.
Kosmetyk, który jest w mojej rodzinie od pokoleń 

Dermosan zawsze jest ze mną

Ten krem jest zawsze ze mną i nigdy się z nim nie rozstaję, ponieważ działa praktycznie na wszystko! Używam wersji tłustej, ponieważ mam bardzo suchą skórę. Jest na prawdę tłusty, więc nie nadaje się pod makijaż. Najlepiej nakładać go na noc, ja używam go także na twarz (nie codziennie, bo zapycha) - rano cera jest widocznie odżywiona. Ma wiele zastosowań, uratował także moje suche pięty (nakładałam go na noc, na to skarpetki i po kilku zastosowaniach problem zniknął). Warto nałożyć go na nos, na dłonie po powrocie z mrozu. Warto go mieć.

Hit do wszystkiego

Chyba najstarszy kosmetyk, jaki znam. Mama katowała mnie nim w dzieciństwie, kiedy był mróz i nieznosiłam uczucia tłustego filmu na twarzy. Przeprosiłam się z nim lata później i okazał się najlepszym remedium na wiele problemów skóry. Krem jest bardzo tłusty, chyba bardziej tłustego nie widziałam. Ratuje mi zniszczone sprzątaniem lub mrozem dłonie, suche stopy, właściwie każdy fragment skóry, który akurat potrzebuje maksymalnego odżywienia. Najlepiej sprawdza się jako gruba warstwa na noc na usta. Rano są jak nowe - nawilżone, natłuszczone, idealnie gładkie. Zadna pomadka ochronna, balsam do ust tak nie potrafi. Zawsze muszę mieć tubkę w domu.

Uniwersalny produkt

Produkt ten kupiłam w aptece, gdy u mojego dziecka pojawił się problem z okropnie suchą skórą dłoni. Sprawdził się rewelacyjnie i później stosowałam go wielokrotnie, również u siebie. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie skóra jest mocno przesuszona i potrzebuje ratunku. Krem jest bardzo delikatny, nie wywołuje podrażnień i świetnie sprawdza się u całej rodziny, również u dzieci. Polecam ze względu na uniwersalne działanie i to, jak szybko radzi sobie z problemem suchej skóry.

Całoroczne wybawienie

Na produkt ten natknęłam się w aptece po oparzeniu 2 stopnia. Farmaceuta polecił mi go. Zakupiłam produkt i teraz jestem naprawdę zadowolona z zakupu. Produkt ten miał zapobiec pojawieniu się bąbli i ukoić skórę. Wyraźnie odżywia skórę i nawilża ją dzięki dobremu składowi. Więcej informacji poniżej

Ratunek w zimie

Nazywam go kremem ratunkiem dla skóry twarzy jak i również ciała w okresie zimowym i wczesną wiosna kiedy moja skóra twarzy jest bardzo sucha. Krem ma dość ciężka konsystencję ale nie zapycha. Stosuje go zawsze na wieczór i nawet rano moja twarz jest nawilżona. Kupić go można w każdej aptece za ok 10 zł oraz w niektórych drogeriach.

Wybawiciel

Uratował mnie,kiedy jednej zimy olałam kremowanie twarzy. Suche skórki zniknęły w mgleniu oka, towarzyszył mi zimą. Az pewnego dnia nie było go na stanie i zaczęłam używać wersji półtłustej . I tu wielkie zdziwienie wersja tłusta zawiera parafię na pierwszym miejscu.

Mój krem numer 1

Odkąd pierwszy raz użyłam tego kremu, nie mogę się z nim rozstać. Śmiało mogę powiedzieć że to mój KWC:) Długo nie mogłam znaleźć dobrego kremu, który by mnie nie podrażnił a nawilżył i natłuścił moją skórę, która jest cienka, wrażliwa, sucha a zarazem świecąca. Krem stosuje codziennie wieczorem bo jest dość tłusty. Koi i uspokaja moją skórę, która w dodatku po stosowaniu jest mięciutka. Produkt w 100% spełnia moje oczekiwania, krótki skład, dobra cena, spełnia wszelkie wymogi i obietnice producenta tak że POLECAM gorąco!!

Mój ratunek w zimie!

Dermosan znalazłam przypadkiem w domowej apteczce mojej mamy. Było to rok temu i od tamtej pory ratuje moja suchą skórę bardzo często. W okresie zimowym moje dłonie stają się bardziej, niż zwykle przesuszone - skóra pęka i krwawi. Dermosan pomaga doskonale.
Pod makijaż na codzień zdecydowanie za ciężki, jednak podczas większych mrozów warto go zastosować, bo bardzo dobrze chroni naszą cerę.
Zdecydowanie polecam!