Bielenda Professional, Antibacterial & Normalizing Face Tonic (Antybakteryjny tonik normalizujący)

KDK SP. Z O.O.
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Produkt przeznaczony do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej.
Składniki aktywne w postaci zielonej herbaty, aloesu i niacinamide PC dokładnie oczyszczają i ściagają pory skóry zmniejszając ich widoczność oraz regulują prace gruczołów łojowych.
Ponadto produkt ogranicza błyszczenie skóry, koi i łagodzi podrażnienia, zmniejsza rozwój bakterii i powstawanie zaskórników.
Po użyciu skóra zostaje pozostawiona idealnie czysta, świeża i matowa.

młoda, tłusta, trądzikowa, mieszana
oczyszczanie twarzy, tonizowanie twarzy

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uwielbiam

Ten tonik towarzyszył mi w codziennej pielęgnacji skóry twarzy i cóż
moge powiedzieć - byl naprawde super! Dokladnie oczyszczał moją skórę z zanieczyszczeń i resztek kosmetyków, a zwłaszcza farbek. Skóra po nim jest
zdecydowanie odświeżona, złagodził moje podrażnienia, które w ostatnim czasie pojawiły się u mnie , a dodatkowo zmniejszone zostały problemy zwiazane z trądzikiem oraz rozszerzone pory, co jest bardzo na plus!
Dodatkowo ma piękny zapach, który totalnie mo odpowiada. Jest mega wydajny

Nie polecam

Dostałam w prezencie, na początku wszystko w porządku ale po jakimś czasie strasznie wysuszyło mi cere nie wiem czy znaczenie "normalizujacy" oznacza matowa cere bez blasku ale okej nie wnikam.

Dobry tonik dla cery tłustej, mieszanej czy trądzikowej

Tonik o zacnej pojemności 500ml nawet w regularnej cenie jest mega opłacalny.

W składzie znajduje się: niacynamid, cynk pca, kwas migdałowy, kwas laktobiotynowy, mocznik, alantoina, kwas mlekowy.
Bardzo ucieszył mnie brak alkoholu.

Tonik ma bardzo ładnym, świeży zapach.
Używam go codziennie na dzień.

Oprócz działania antybakteryjnego, przyjemnie odświeża skórę i ją nawilża, dzięki czemu jest ona przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne.
Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

Przez okres jego użytkowania zauważyłam, że skóra trochę mniej się przetłuszcza oraz, że drobne zmiany trądzikowe szybciej się goją. Oczywiście jest to również zasługa innych produktów takich jak serum czy krem do twarzy, jednak tonik również wspomaga ich działanie.

Dla lepszego efektu nawilżenia od razu po użyciu toniku, na jeszcze mokrą od niego skórę nakładam serum.

Idealne rozwiązanie dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.

Najlepszy do tłustej cery

Używam od kilku lat, doskonałe się sprawdza przy codziennej pielęgnacji, bardzo dobrze oczyszcza, odświeża i reguluje a przy tym nie przesusza skóry. Ma dobrze dobrane składniki i przy regularnym stosowaniu widać poprawę cery, już po paru dniach jest mniej zaskórników i niedoskonałości, szczerze polecam.
Nie wiem tylko dlaczego wszędzie w opisie mówią o aloesie i zielonej herbacie- tego tam nie ma! I nigdy nie było, ktoś pomylił opis z innym tonikiem chyba i jest to ciągle bezmyślnie kopiowane w opisach na każdej stronie, po co?, sprzedawcom w necie nie chce się sprawdzisz składu ? - bo kopiują zły opis. Ale tonik wart zakupu, to na pewno, kupuję od lat i nie znalazłam lepszego, to co ma w składzie w zupełności wystarczy żeby ogarnąć tłustą cerę z niedoskonałościami, czyli niacynamid, kwas migdałowy, laktobionowy, mlekowy z mleczanem sodu , cynk z argininą, gliceryna, alantoina i mocznik- ta mieszanka się sprawdza, polecam

Lubię ten produkt

Mam problem z tłustą cerą, która przetłuszcza się bardzo w strefie T i często zaskakuje mnie wypryskami. Aby temu zapobiec dwa razy dziennie porządnie oczyszczam twarz przy pomocy żelu myjącego oraz toniku. Zaciekawiła mnie antybakteryjna seria kosmetyków marki Bielenda i postanowiłam ją przetestować, kupiłam tonik oraz żel myjący.

Tonik ma dużą pojemność i wyposażony jest w wygodną pompkę. Jedna pompka produktu zdecydowanie wystarcza aby użyć go na całej twarzy. Produkt dobrze oczyszcza skórę ale nie wysusza i nie ściąga jej, za co należ mu się duży plus. Zauważyłam że zdecydowanie ogranicza świecenie się skóry i pojawianie się wyprysków.

Spełnia swoją rolę i będę go kupować.

Dobry produkt dla mieszanej cery

Tonik zakupiłam ponieważ nie mogłam dostać w sklepie mojego ulubionego toniku z kwasami od Bielenda.
Ten produkt ma sporą pojemność i przystępną cenę. Przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem wystarczył mi spokojnie na 2 miesiące.
Zapach jest delikatny i świeży. Produkt dobrze odświeża skórę, nie powoduje uczucia ściągnięcia ale jednocześnie czuć, że skóra jest dogłębnie oczyszczona.
Przy regularnym stosowaniu widać poprawę stanu skóry - mniej się świeci a niedoskonałości są zredukowane.
Jestem zadowolona z działania produktu i będę go regularnie kupować.

Tonik

Tonik wydajny, dobry dla cery tłustej bądź mieszanej. Nie pozostawia napiętej skóry,ma przyjemny zapach. Dodatkowo nie przesusza skóry i dobrze wyrównuje pH skóry.

Najlepszy tonik

Najlepszy tonik jaki do tej pory miałam. Jest to moje 3 opakowanie, podkreślając pojemność 500 ml, to spora ilość zużytego produktu. Ten tonik zawiera w sobie kwasy, ostatnio bardzo popularne w pielęgnacji twarzy oraz substancje wspomagające przy walce z cerą trądzikową. Cera po użyciu tego produktu jest odświeżona i oczyszczona. Po demakijażu ładnie łagodzi wszelkie podrażnienia. Reguluje prace gruczołów łojowych dzięki niemu zmiany trądzikowe powstają zdecydowanie rzadziej. Z pewnością tonik wspomógł moją pracę gruczołów łojowych przez co moja skóra się mniej świeci, a pory są bardziej oczyszczone. Tonik nie przesusza i nie podrażnia cery. Pory dodatkowo się zmniejszyły przez co skóra prezentuje się wspanialej.

Przyjemny

Tonik spełnia swoją funkcję. Przywraca naturalne PH skóry, ładnie nawilża oraz działa antybakteryjnie. Polecam wypróbować wszystkim z cera tłustą lub problematyczną u mnie jednak nie zrobił różnicy jeżeli chodzi o zmneijszenie trądziku. Za taką cenę, pojemność i wydajność opłaca się wypróbować :)

Warty uwagi!

Tonik świetnie uzupełnia wieczorną pielęgnację. Redukuje drobne wypryski, zmniejsza widoczność porów. Skóra jest ujednolicona i promienna. Dobry skład. Produkt warty uwagi, napewno kupię ponownie.

Mieszane uczucia

Tonik ma niesamowity skład- kwasy. Uwielbiam produkty z kwasami, bo wiem że zadziałają. Napisałam mieszane uczucia, może dlatego że czasami po nim trochę mnie wysypuje. Mam nadzieję, że to za sprawą kwasów w składzie.
Tonik bardzo dobrze oczyszcza skórę, przygotowuje ją do dalszych zabiegów. Zapach bardzo mi się podoba, czuć w nim kwasy. Dobrze usuwa resztki makijażu, widać to po zanieczyszczonym waciku. Cera jest mega odświeżona i ładnie pachnie.

O najlepszych kosmetykach dowiesz się pocztą pantoflową.

Tonik z kwasem azaleinowym z Bielenda Professional. Produkt polecony mi przez koleżankę. Zakupiony w drogerii ekobieca. Bardzo jestem zadowolona z tego produktu. Po pierwsze ładnie oczyszcza cerę i zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się na twarzy niechcianych niespodzianek. Bardzo łatwo się go używa przy użyciu pompki. Zapach jest bardzo przyjemny. Zmniejszają się blizny potrądzikowe. Z pewnością zużyje do końca i nie będzie to ostatnie opakowanie tego produktu. Polecam gorąco osobom, które borykają się z problemami skórnymi.