Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Podkład w pędzlu dzięki któremu cera wygląda idealnie. Jednocześnie jest:
- nawilżona - krzem,
- wygładzona - elastyczny silikon,
- skorygowana - pigmenty kryjące,
- rozświetlona - pigmenty rozświetlające,
- naturalna - pigmenty w naturalnych odcieniach.
Podkład dozowany profesjonalnym pędzlem z silikonowym włosiem, który bardzo łatwo, dokładnie i przyjemnie go aplikuje, pozostawiając na twarzy niezwykle lekki makijaż. Pędzel zapewnia profesjonalną, dokładną aplikację również w trudno dostępnych miejscach twarzy - na skroniach, w kącikach oczu, na skrzydełkach nosa oraz na żuchwie. Daje profesjonalny makijaż bez konieczności brudzenia rąk. Przyjemny, poręczny, lekki.
Bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne dozowanie - wystarczy nacisnąć guziczek a podkład natychmiast pojawia się w pędzlu. To zapewnia mu również dużą wydajność.
Unikalna formuła z elastycznymi silikonowymi cząsteczkami, które dopasowują się do mimiki twarzy, nadając makijażowi trwałość i lekkość jednocześnie (bez efektu maski). Formuła zawiera również pigmenty rozświetlające, które skupiają światło na twarzy sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie a drobne zmarszczki, krostki i przebarwienia są optycznie skorygowane.

Polubiłam

Kupiłam na allegro, ponieważ sprzedawca, u którego kupiłam podkład revlonu, miał również wiele próbek i miniaturek podkładów-skorzystałam z okazji. Wziełam odcień 32 w 12ml buteleczce. Odcień mi się bardzo podoba. Jest lekko zółtawy, ale nie różowy na szczęście!
Dość dobrze kryje, daje pudrowe wykończenie, z którym już dawno się pożegnałam bo wolałam coś lekko rozświetlającego. Ładnie wyrównuje koloryt, chociaż zaczerwienienia są nadal widoczne. Jednak duży plus za to, że całkiem nieźle utrzymuje mat, nie uczula mnie i nie wysusza mi skóry!
Ostatnio nałożyłam na niego sypkiego clinique, meteorytki beige chic i brązer - efekt świetny! prawie jak po photo shopie.
Kupie ponownie jak znajde go w takich małych buteleczkach.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Bardzo mierny

Zły podkład. Nie tylko nie kryje, nawet podkreśla wszelkie mankamenty skóry - zdecydowanie dla osób o skórze dobrze nawilżonej, bez znacznych przebarwień, nierówności, zacerwienień etc. Pytanie jednak po co w takim wypadku używać podkładu?

Pędzel nie spełna swojego zadania w żadnym stopniu, podkład nim nałożony tworzy smugi, trzeba go rozsmarowywać palcami.

Podkład schodzi z twarzy po kilku godzinach tworząc nieestetyczne plamy. Nałożony solo wygląda jeszcze znośnie podczas tego \znikania\, ale jeśli nałożymy go na bazę, korektor albo pod puder matujący twarz wygląda strasznie.

Podkład zdecydowanie dla osób o perfekcyjnej cerze, którym wystarczy jedynie lekkie zmatowienie i nieznaczne wyrównanie kolorytu cery.
Niewart swojej ceny, nie jest lepszy od dolnopółkowych fluidów za kilkanaście złotych. Wyróżnia go jedynie przyjemny zapach.
Bardzo mała ilość w opakowaniu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

w mojej 5 podkładów :)

Bardzo przyjemny zapach, ładnie kryje, uczucie świeżości :) lekko się rozprowadza jednak mogłyby być wydajniejsze :D am odcienie 31 i 32. jestem zadowolona i oczywiście zamierzam w przyszłości sięgnąć po nie ponownie. Bourjois spełnił swoje zadanie proponując bardzo dobry podkład w pędzlu :)

Dobrze kryje, ładnie pachnie. Jeśli chodzi o formę aplikacji to ktoś napisał, że nie ma się po nim ubrudzonych rąk, w moim przypadku wymaga roztarcia po nałożeniu pędzlem. Wart swojej ceny. Ładne, zachęcające do kupna opakowanie.

Używam tego produktu od:roku

Inna forma nakładania

Bardzo lubię malować się pędzelkiem, nauczył mnie tego pewien wizażysta. Tu nie dość, że pędzelek, to jeszcze dozownik - czyste rączki :D
Podkład dobry, przypudrowany tworzy efekt gładkiej cery na cały dzień. Ładny zapach, średnio wydajny.
Warto go kupić, jeśli chcemy nauczyć się malowania pędzlem - zupełnie inny makijaż!

Używam tego produktu od: ??

dla mnie swietny

uhhh... podklad w sam w sobie genialny, lecz gama kolorystyczna? no coz, ja poradzic nic nie moge - moja twarz jest wrecz biala... a jak to bourjois, odcienie ma ciemne.

podklad dobrze nawilzal, a aplikator w pedzelku genialny, perferkcyjnie sie rozprowadzal. zapach swietny.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pare uzyc

naturalny efekt-dobry na lato

największą zaletą tego podkładu jest naturalny efekt- w świetle dziennym pięknie sie prezentuje, nawilża, cera jest promienna i wygładzona, małe przebarwienia dobrze skorygowane.
Dla nieproblematycznych cer, moim zdaniem, idealny.
Jednak nie polecam osobom z tendencją do świecenia się w strefie T- nie matuje.
Nie jest też bardzo trwały.

Używam tego produktu od:miesiąc

nie polecam

kupilam go przypadkiem ,,, akurat potrzebowalam podkladu a w douglasie zabraklo mojego deborah fair.
ale ten bourjois to koszmarny podklad,nic nie kryje, strasznie sie rozprowadza go tym pędzlem.szybko schodzi, ważąc sie i walkując....na szczescie juz kupilam deborah...ufff

Używam tego produktu od:2 tygodni

Nie polecam

Jeden z gorszych podkładów jakie miałam. Być może brak umiejętności obsługiwania się załączonym pędzelkiem wpłynął tak na moją ocene... nie podoba mi się tego typu nakładanie podkładu, bo zostawia nieestetyczne smugi, zdecydowanie wole to robić palcami, tym bardziej, że w/w pędzel jest średniej jakości. Sama konsystencja kosmetyku jest mało przyjemna, ciężka i nie wtapia się w skórę - zawiodłam się gdyż bardzo lubię tą markę i wydaje mi się, że za tą cene zakupie porządny podkład. Niestety, raczej nie polecam.

Dla mnie OK

Kupiłam go bo miałam bardzo wysuszoną cerę (załatwiłam się podkładem Astora) i zależało mi na takim który będzie nawilżał. Nie zawiodłam się. Używam od dwóch miesięcy i moja twarz ma się zdecydowanie lepiej.

Plusy:
+ nie wysusza skóry!
+ nie podkreśla suchych skórek
+ ma przyjemny zapach
+ łatwa aplikacja (trochę się bałam tego pędzla ale teraz stwierdzam że dużo łatwiej nakłada się podkład w taki własnie sposób - nanoszę pędzlem i rozcieram dokładnie palcami i jest naprawdę ok!)
+ ładnie stapia się z cerą
+ dobrze się rozprowadza, nie wałkuje się
+ kryje niewiele ale jak dla mnie wystarczająco (z pudrem jest już naprawdę super)
+ przy swojej niewielkiej pojemności jest dość wydajny (ja używam od dwóch miesięcy i jeszcze na trochę mi starczy a maluje się min. raz dziennie)

Minusy:
- główny to wysoka cena za stosunkowo niewielką pojemność
- twarz szybko zaczyna się świecić więc należy używać pudru do jej zmatowienia.

Na chwilę obecną jestem zadowolona. Pewnie go jeszcze kupię o ile znaję troche ciemniejszy odcień na lato i nie skusi mnie jakaś nowość.

ZADOWOLONA

To mój pierwszy podkład tej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Super pomysł z tym pędzelkiem - nie muszę brudzić rąk, dozuję tyle ile potrzebuję - rewelacja.Nie sprawia mi żadnego kłopotu podczas aplikacji, pędzelek do tej pory się nie zniszczył - super. Opakowanie lekkie, w formie grubego pisaka - można wrzucić do torebki i w szkole/pracy bez brudzenia rąk szybko poprawić makijaż.
Fluid ma przyjemny, delikatny zapach, odcień 31 "Beige Clair" jest dla mnie jak znalazł i to też przemawia za.
Ku mojemu zdziwieniu kryje dobrze, naprawdę dobrze (nawet naczynka koło ust) bardzo dobrze się go nakłada, rozsmarowuję się bez problemu oraz trzyma się około 6-7 godzin co wg. mnie to naprawdę dużo.
Jeśli chodzi o efekt matowania - to jakaś bujda , puder będzie niezbędny a efektu rozświetlenia też jakoś specjalnie nie zauważyłam i ta główna wada - jest go mało bo tylko 16 ml (!) i z tego powodu używam go na zmianę z innym podkładem więc nie bardzo mogę ocenić wydajność.

Jednak mimo tych paru wad jestem z niego zadowolona.

gorszy od tych z niższej półki

Opakowanie z pędzlem to moim zdaniem tylko bajer, bo do nakładania fluidu na twarz nie nadaje się niestety. Z czasem pędzel zaczął wyglądać fatalnie , bo trudno nałożyć nakrętkę, po bokach włosie strasznie się zniszczyło.
Co do efektu na skórze. Bardzo podkreśla zmarszczki w okolicach oczu, podkreśla najmniejsze suche skórki i zbiera się w porach skóry. Niestety jest nietrwały i ściera się szybko.
Na prawdę nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:4 miesięcy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze i ostatnie