Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Podkład w pędzlu dzięki któremu cera wygląda idealnie. Jednocześnie jest:
- nawilżona - krzem,
- wygładzona - elastyczny silikon,
- skorygowana - pigmenty kryjące,
- rozświetlona - pigmenty rozświetlające,
- naturalna - pigmenty w naturalnych odcieniach.
Podkład dozowany profesjonalnym pędzlem z silikonowym włosiem, który bardzo łatwo, dokładnie i przyjemnie go aplikuje, pozostawiając na twarzy niezwykle lekki makijaż. Pędzel zapewnia profesjonalną, dokładną aplikację również w trudno dostępnych miejscach twarzy - na skroniach, w kącikach oczu, na skrzydełkach nosa oraz na żuchwie. Daje profesjonalny makijaż bez konieczności brudzenia rąk. Przyjemny, poręczny, lekki.
Bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne dozowanie - wystarczy nacisnąć guziczek a podkład natychmiast pojawia się w pędzlu. To zapewnia mu również dużą wydajność.
Unikalna formuła z elastycznymi silikonowymi cząsteczkami, które dopasowują się do mimiki twarzy, nadając makijażowi trwałość i lekkość jednocześnie (bez efektu maski). Formuła zawiera również pigmenty rozświetlające, które skupiają światło na twarzy sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie a drobne zmarszczki, krostki i przebarwienia są optycznie skorygowane.

mierny...

Ciekawy wynalazek, ktory niestety nie do konca dziala. Pedzel jest bezuzyteczny, bo za jego pomoca mozna tylko zostawic mnostwo smug na twarzy.
Sam podklad sredni, bardzo krotka trwalosc, max pare godzin efektu swiezej twarzy.
Krycie srednie, ale to mi akurat nie przeszkadza.
Przyjemny zapach i konsysytencja to jedyne plusy.

Mala pojemnosc za ta cene - mam wrazenie ze place za pedzel, ktorego i tak nie uzywam. Zamiast tego wklepuje podklad gabka albo palcami.

Używam tego produktu od: luty 2009

mi odpowiada

Bardzo lekki, śliczny zapach, długo utrzymuje sie na mojej twarzy (mam cere mieszaną z nieco przetłuszczającą się strefą T). Delikatnie kryje (nie mam problemów z trądzikiem ale mam piegi) i to krycie mi spokojnie wystarcza... nakładam na niego troche kulek brązujących i różu na policzki brzoskwiniowego i efekt rewelacja :) jeżeli chodzi o pędzel to i tak używam palców do rozsmarowania, choć faktycznie do nałożenia na buźke pędzel fajny - podkład przynajmniej nie wchodzi za paznokcie ;)

pojemność troszke mała, zawsze używałam revlonu ale ta nowa wersja nie jest juz tak super :/ ten jest lepszy jak dla mnie

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Bez ekscytacji

Kupiłam z ciekawości, bo jest w pędzlu i spróbowałam oczywiście na nadgarstku i wyglądał super. Ale na twarzy już tak super nie wygląda, to znaczy nie wygląda źle, ale raczej nie ma spektakularnego efektu, a ja lubię takie podkłady, gdzie twarz wygląda jak z reklamy nieskazitelnie :) a taki jest np. LRP Unifiance, ale chciałam spróbować coś innego i nie żałuję, bo ten podkład też jest ciekawy.
Fajnie się go rozprowadza pędzlem, w zasadzie nie trzeba już wcale palcami. Twarz wygląda dobrze, świeżo, jest rozświetlona i jasna, ale na pewno nie jest kryjący jak zapewnia producent, coś tam ukrywa, ja akurat nie mam za wiele do ukrycia, ale jak ktoś ma, to ten podkład jest raczej lekki.
Po za tym ma ładne opakowanie i przyjemny zapach. Jest go mało, bo tylko 16 ml, ale jak na razie nie widać żeby się kończył, mi to akurat nie przeszkadza, że ma mniejszą pojemność, bo się szybciej skończy i będę mogła testować następny :) Można spróbować.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Rewelacja.

Świetny bo niewidoczny. Jak dla mnie to zaleta, bo twarz wygląda jakby nie była malowana ale jest dużo gładsza, kolorystycznie wyrównana. Pędzelkiem nakładam podkład ale rozprowadzam palcami żeby było równo i dokładnie. Jakoś nie uważam tego za wadę. Mam jasną cerę i 32 jest dla mnie idealny bo lubię jaśniejsze kosmetyki niż karnacja. Buzia jest przy tym naprawdę promienna.
Na pewno kupię ten podkład po raz kolejny.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 (naprawdę wydajny)

Średni (za gęsty)

+ delikatny
+ pędzel bardzo fajny (czasami ten gęsty podkład się źle rozprowadza)

- nie daje bardzo widocznego efektu
- nie nawilża ani nic (użyj przedtem kremu)
- gęsty
- szybko zasycha
- na pędzel nabiera się trochę za mało podkładu

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Może być, ale bez szału..

Jak dla mnie ten podkład jest całkiem ok, ale bez szału i rewelacji. Z plusów- fajna konsystencja, która szybko stapia się ze skórą, dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, wyrównuje koloryt cery- ale tylko tak "w miarę", ma dosyć znośny zapach, łatwo się go zmywa, nie zapycha. Czyli relatywnie dużo plusów. Ale niestety minusy przeważają w kwestiach zasadniczych- kolor- mam 32 dla jasne cery, okazał się być za jasny i wyglądam trochę biało, a 33 był już za ciemny. Jak dla mnie gama kolorystyczna taka sobie. Bezsens roku- pędzel. Fatalny do nakładania. W ogóle się do tego nie nadaje. Ja wyciskam trochę podkładu na palec i tak go nakładam. Podarowaliby sobie ten pomysł. Dużo lepiej ten podkład sprawdziłby się jako fluid w opakowaniu z pompką. Kolejny minus- podkład mi włazi w pory na nosie. Nie mam ich jakoś maksymalnie rozszerzonych, dlatego się bardzo zdziwiłam, kiedy zobaczyłam jak je uwidacznia. To jest zdecydowany mankament. Ponadto- ledwo co matuje. Polecam więc osobom nie mającym problemów z błyszczeniem- ja mam cerę mieszaną i z tym podkładem jest tak sobie. Kolejna sprawa- kompletnie nie radzi sobie z nawet minimalnym pokryciem niedoskonałości- dlatego polecam mieć w pogotowiu dobrze kryjący korektor, bo bez tego dramat nawet z małymi niespodziankami. No i na koniec muszę dodać że nie jest trwały, pod koniec dnia ledwo co mam go na twarzy. Nie wydaje mi się żeby dawał efekt rozświetlenia. Może minimalny. Trochę się zawiodłam, liczyłam na coś lepszego.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

fajna rzecz

używam go od kilku dni. oto co stwierdzam:

plusy:
+ ładne kolory -dla każdego coś miłego
+ leciutki, ale treściwy
+ ładnie stapia się z cerą
+ delikatnie rozświetla twarz
+ z pudrem nawet przyzwoicie matuje
+ łatwo się go rozprowadza
+ nie zatyka porów
+ pędzelek - nabiera tyle kosmetyku ile trzeba
+ wydajny - nie trzeba go dużo do pokrycia całej twarzy
minusy:
- cena:(
- pędzelek - nie nadaje się do równomiernego "malowania" (używam paluszków, bo pędzel paćka jak pijany malarz ścianę;))
- wyprysków raczej nie ukryje (no ale od tego jest korektor)
- pojemność - mniejsza niż tradycyjnych podkładów

ogólnie: przypadł mi do gustu:) może tylko gdyby cena była mniejsza... ale pewnie jeszcze się na niego skuszę:)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

OK

Jest to pierwszy kosmetyk tej firmy jakiego używam i jestem mile zaskoczona. Po używaniu okropnego Tein Idol Ultra ten kosmetyk choć trzy razy tańszy....zachwycił mnie. Cudna konsystencja, genialnie stapia sie z cerą, ładnie rożświetla, lekko kryje i jest bradzoo leciutki. Nie widać go na twarzy. I wreszcie mój kolor 31( paleta kolorów wogóle jest duża). Nie umiem jedynie nałożyć go pędzlem by się dobrze wchłonął, więc musze poprawiac palcami, ale to raczej kwetia wprawy. Polecam. ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:)

bez zachwytów

Skusiłam się na niego bo miałam możliwość kupienia po korzystnej cenie, a ja bardzo lubię kosmetyki Bourjois.
i tak wymienię po kolei:
+ piękny kolor
+ dobrze stapia się ze skórą
+ ładny zapach
+ lekka konsystencja
+ nie zapycha mnie

- nie maskuje zadnych niedoskonałości
- koszmarna aplikacja pędzlem
- niezbyt trwały
- nie matuje
- jest mało wydajny (choc trudno to ocenić przez to dziwne opakowanie i pędzel)

Podsumowując, ja go więcej nie kupię, gł. ze względu na to straszne opakowanie i aplikację.
A mógł być naprawdę przyjemny w uzyciu :P

Używam tego produktu od:

Bardzo przyjemny

Bardzo dobry podklad. Nie jest bardzo kryjacy ani matujacy, ale daja efekt swiezej wypoczetej skory. Bardzo przypadl mi do gustu i uzywam go wtedy, gdy chce wygladac "naturalnie". Jedyne, do czego mozna sie przyczepic to pedzelek. Prawde mowiac, jest beznadziejny... - dlatego tylko 4 gwiazdki. Nakladam ten podklad palcami albo pedzlem Estee Lauder :).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

: )

Podkład ładnie pachnie, jest lekki i dobrze dopasowuje się do koloru twarzy. Jest bardzo przyjemny. Dużym plusem jest gama kolorów. Ja posiadam odcień 33 do cery dość jasnej i jestem zadowolona.
Troche zawiodłam się na pędzelku, który nie sprawdza sie rewalacyjnie. Trzeba na prawde dokładnie rozcierac podkład i zajmuje to więcej czasu niż nałozenie go palcami.
Minusem jest cena produktu oraz jego pojemność. Kupiłam go w okazyjnej cenie i gdyby nie to, to chyba bym sie nie zdecydowała.
Zaznaczyłam ze kupie kolejne opakowanie, ponieważ przekonuje mnie jego lekka, letnia konsystencja oraz śliczny zapach. Przypomina mi on troche mój ulubiony, ale juz niedostępny podkład Happy Light. Uważam tez że jest lepszy od podkładu IsaDora.
Jednym słowiem polecam !

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

dobry, ale nie za taką cenę

Kupiłam ten podkład skuszona pięknym opakowaniem i zadowoleniem z podkładu 10 Hours Sleep Effect. Samemu podkładowi nie mam nic do zarzucenia, natomiast albo ten pędzel jest nie najlepszy albo ja nie potrafię się nim posługiwać.
Plusy:
+ ładnie stapia się za skórą
+ nie tworzy maski na twarzy
+ nałożony palcami nie robi smug ani plam
+ ładnie pachnie i dobrze rozprowadza się
+ całkiem dobrze kryje
+ dosyć długo matuje, ale po przypudrowaniu
+ ma fajną konsystencję (nie jest za gęsty ani za rzadki)
+ nadaje ładny, równy koloryt cerze
+ poręczna aplikacja
+ nie spływa, nie wałkuje się
+ dobrze nawilża i nie podkreśla suchych skórek
Minusy:
- wydaje mi się, że z wydajnością będzie kiepsko (zużywam go nieco więcej niż 10 Hours Sleep Effect, bo jest też troszkę gęstszy)
- pędzel tworzy mi smugi na twarzy, więc i tak muszę rozetrzeć go palcami (wyglądam jak ściana pomalowana pędzlem przez kiepskiego malarza ;) )
- bez użycia pudru twarz zaczyna mi sie świecić już po 2 godzinach
- mała pojemność za wysoką cenę
Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo jednak o wiele bardziej pasuje mi 10 Hours Sleep Effect i ma o połowę mniejszą pojemność od innych podkładów. Gdyby miał standardowo 30 ml, to pewnie byłby wart swojej ceny.