Garnier, Ambre Solaire, Huile Bronzante (Brązujący olejek do opalania o zapachu kokosowym)

Olejek przyspieszający opalanie dla skory o ciemnej karnacji lub skóry opalonej, o zmysłowym zapachu kokosa.

Odżywcza formuła nadaje skórze blask i miękkość.

nawilżające, koloryzujące
zapachowa
olejek
normalna
przyspieszacze do opalania

Pokochałam ten olejek

Mam raczej ciemniejszą karnację. Dlatego moja skóra nie jest narażona tak na promienie słoneczne. Dlatego też pokochałam ten olejek za jego całokształt. Ma przepiękny zapach kokosu. Co myślę, na lato i wakacje jest super sprawą. Bardzo łatwo i szybko się rozprowadza. Po posmarowaniu się tym olejkiem moja skóra jeszcze szybciej nabierała przepięknego koloru opalenizny. Która jeszcze ładniej się prezentowała na nawilżonej skórze. Myślę, że będzie to mój nr 1 przy opalaniu we wakacje. Polecam gorąco

Bardzo przyjemny produkt

Jestem posiadaczką normalnej skóry i na ogół od razu po opalaniu staje się ona ciemniejsza. Sam produkt znajduje się w bardzo ładnym brązowym opakowaniu, które przyciąga w swój sposób wzrok. Konsystencja produktu jest dosyć rzadka i płynna, ale oczywiście nie sprawia to kłopotu. Sam olejek urzekł mnie swoim zapachem- jest to piękny i delikatny zapach kokosu, który znacznie przyciąga. Kosmetyk (tak jak zapewnia producent) przyspiesza opalanie, ponad to po użyciu skóra się błyszczy i jest przyjemna w dotyku. Polecam!

Kokosowy odlot

Przyspieszacz ma delikatny zmysłowy kokosowy zapach, konsystenacja jest oleista, ale łatwa do nałożenia. Skóra po nim pieknie się błyszczy i wyglada bardzo apetycznie. Osobiscie stosowałam go na krem z filtrem, ponieważ mam jasna karnację (olejek ma SPF 2), jednak mimo to miałam wrażenie, że moja skóra opaliła się znacznie szybciej. Dodatkowy plus to super nawilżenie.

jestem na tak

Bardzo wygodne opakowanie, dobrze się aplikuje i nic nie cieknie. NIe lepi się, bardzo ładnie poprawia prezencję skóry i obłędnie pachnie. Moja skóra dość szybko łapie słońce więc trudno mi jednoznacznie ocenić czy olejek coś pomógł. Mimo wszystko warto spróbować :-)

Zbędny.

Jestem typem śniadej karnacji. Opalam się dość opornie więc olejek przyspieszający jak najbardziej dla mnie.
W przypadku olejku Garnier efekty nie były szybsze. Moim zdaniem żadne.
Skóra po wysmarowaniu się bardzo lepi, a co za tym idzie wszystko się lepi. W ogóle się nie wchłania, a przy leżeniu na słońcu wręcz spływa. Zapach ma ładny, delikatny kokos.
Podczas opalania nie zauważyłam aby przyspieszył proces brązowienia skóry. Forma aplikacji jest nieestetyczna. Cała butelka robi się tłusta przez co do torebki na plażę raczej nie można tego ponownie włożyć. Produkt zdecydowanie nie dla jasnej karnacji, ponieważ zostawiłby pomarańczowe smugi. Skóra po nim jest miękka i rozświetlona. Ale ja nie mogłam go zostawić na skórze, ponieważ czułam się oblepiona.
Ja nie sięgnę więcej po ten produkt. Według mnie nie spełnił obietnic.

Całkiem przyzwoity

Tego olejku byłam ciekawa najbardziej. Bardzo ciężko opalają mi się zawsze nogi, więc własnie na tę część ciała go nakładałam.
Aplikacja trochę kłopotliwa, wygodniejszy zdecydowanie byłby spray. Zdarzało mi się, że wylałam go za dużo i pochlapałam podłogę. Tutaj kluje zatem wydajność, bo nie da się nałożyć pożądanej ilości, no chyba, że nabiorę wprawy ;)
Olejek ma ciemny kolor, średnio się wchłania, jest trochę tłusty. Ładnie nawilża, ale nie lepi się, pozostawia na skórze błyszczącą powłokę. Zapach cudowny, ja zdecydowanie czuję kokos.
Działanie na plus, z tym olejkiem nogi po jednym opalaniu zyskały lekki brąz. Żadnej czerwonej skóry, brak podrażnień. Spełnia swoją rolę. Trzeba pamiętać, że to nie jest produkt ochronny, tylko brązujący, a to różnica i należy mieć tego świadomość ;)

Brąz idealny na lato

Tytuł mówi już sam za siebie olejek świetnie sprawdza się w swojej roli idealnie przyspiesza efekt opalenizny na brązowy już po pierwszym użyciu widać efekty dodatkowym atutem jest fakt że nawilża skórę i daje jej promienny wygląd no i ten piękny zapach kokosa z pewnością to nie moje ostatnie opakowanie tego kosmetyku.

Mocno nawilża

Olejek brazujacy jak to olejek bardzo natluszcza skórę
Jak dla mnie trochę za bardzo tłusta jest skóra ale po paru godzinach na słońcu skóra ma ładny kolor i nie jest przesuszona
Delikatnie pachnie
Mógłby się szybciej wchłaniać

Miłe zaskoczenie

Olejek ma dość ciekawą konsystencje, jest jakby trochę suchy ale nie do końca. Nie jest tak lepki jak typowe oliwki do ciała. Zapach kokosa jest delikatny, przyjemny, kojarzy się z ciepłym latem. Produkt bardzo ładnie nawilża i zmiękcza skórę.
Jeżeli chodzi o jego działanie to udało mi się przetestować podczas 1 godzinnego przebywania na słońcu i powiem szczerze, że potem musiałam użyć produktu kojącego po opalaniu, a to znaczy że działa! Skóra była zaczerwieniona ale nie bardzo mocno, później jednak ładnie zbrązowiała i nie schodziła więc używany z głową może być na prawdę fajnym wakacyjnym gadżetem. Warto pamiętać że Spf jest tutaj bardzo niski więc nie należy używać go zbyt intensywnie i później dokładać wyższe filtry żeby nie zrobić sobie krzywdy. Pamiętajmy, że opalać należy się mądrze i produkt taki jak ten jest do stosowania raczej sporadycznie.

Gorąco polecam

Złożony jest z naturalnych olejków roślinnych - zawiera system filtrów UVA/UVB oraz witaminę E, aktywny składnik przeciw wolnym rodnikom - zapobiega wysuszaniu skóry i pozostawia ją delikatną i jedwabistą

Kocham takie olejki!!!

Moja skóra należy do śniadych. Olejek nadaje mojej skórze blasku i miękkości.Uwielbiam ten zapach kokosu.Olejek delikatnie otula moją skórę nie pozostawiając lepkiej warstwy. Bardzo praktyczne opakowanie zakręcone korkiem chroni go przed wylaniem.

MEGA WOW

Zdecydowanie mój faworyt. Miłość od pierwszego użycia. Piękny, głęboki kolor brązu. Konsystencja olejki, więc płynna. Równomiernie się rozprowadza na skórze, nadając jej blasku. No i ten zapach, który skradł moje serce.
Lecz najważniejsze, to działanie.
Muszę przyznać, że już po pierwszym spacerze z olejkiem moje nogi nabrały ślicznego koloru opalenizny. Jestem zachwycona.