L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odbudowujący Szampon o kremowej konsystencji zapewnia dokładne oczyszczenie włosów oraz regenerację na całej ich długości. Formuła wzbogacona o keratynę roślinną wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy je wzmacniają, a dodatek olejku rycynowego sprawia, że Twoje włosy będą wyraźnie odżywione i pełne blasku.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające

Polubiłam tę serię

Szampon zakupiłam w Rossmanie. Nie potrzebowałam jakiegoś specjalnie zadaniowego szamponu,a cena tego mnie zachęciła,więc trafił do mojego koszyka z zakupami.
Szampon ma dosyć gęstą,perłową konsystencję i przecudnie pachnie. Bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Czuć działanie oczyszczające szamponu,po umyciu włosy łatwo się rozczesują. Po wysuszeniu włosy są uniesione u nasady,miękkie,ładnie się układają i nadal pachną. Szampon nie obciąża włosów, dzięki czemu nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Czy działa wzmacniająco? Stosowany systematycznie napewno poprawi ich kondycję,gdyż po kilku myciach czuć jakby było ich więcej i były cięższe. Ja co chwila zmieniam szampony,a później wracam do tych ,które zapadły mi w pamięci . Ten kupiłam już kilka razy i za każdym razem jestem zadowolona. Świetnym uzupęłnieniem szamponu jest odżywka z tej serii.

Polecam ????

Uwielbiam serię ich szamponów..
Fajnie nawilża, pięknie pachnie , super iczyszcza skórę głowy i daje poczucie lekkości włosów nie obciążając ich . Polecam :)

Dobry nawet, gdy nie mamy czasu na odżywki...

OPAKOWANIE:
Szampon znajduje się w butelce z której łatwo wydobyć produkt.

ZAPACH:
Szampon bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się jeszcze chwilę na włosach po umyciu.

KONSYSTENCJA:
Szampon jest bardzo rzadki i ma kolor perłowy.

DZIAŁANIE:
Moje włosy to niskopory, które szybko się przetłuszczają od nasady i przesuszają na końcach. Szampon bardzo dobrze się pieni i spłukuje. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Nie przetłuszcza ich, jednak moje niskoporowate włosy są po nim lekko przyklapnięte przy nasadzie - brak im objętości. Za to na długości sprawdza się idealnie - włosy są wygładzone, sypkie i błyszczące, można je łatwo rozczesać nawet bez użycia odzywki.

WYDAJNOŚĆ:
Szampon jest bardzo rzadki, więc nie jest wydajny.

CENA:
Cena jest niska, często bywa na promocjach.

Podsumowując jest to dobry szampon, który sprawdzi się dla większości osób, zwłaszcza tych z długimi włosami. Skóra głowy po użyciu szamponu jest dobrze oczyszczona, a włosy z łatwością się rozczesują nawet bez odżywki. Jedyny minus to powodowanie lekkiego przyklapu na bardzo cienkich włosach.

Dobry szampon do długich włosów

L'Oreal Paris Elseve, Dream Long Szampon odbudowujący to wg mnie dobry szampon. Nie jest "wow!", nie jest "genialny!", znam lepsze od niego - ale jednak jest na tyle dobry, że często do niego wracam. Jest wydajny, ma przystępną cenę, pięknie pachnie. Mam bardzo długie włosy i zależy mi na tym, żeby ich nie niszczyć podczas mycia - ten szampon mi to zapewnia. Mycie jest przyjemne, skuteczne, szampon ładnie się pieni, włosy są dobrze oczyszczone. Cała seria L'Oreal Elseve Dream Long jest wg mnie bardzo ok i najczęściej łączę stosowanie tego szamponu z odżywką lub maską odbudowującą z tej serii, co daje bardzo dobre efekty. Jestem zadowolona i polecam!

Szampon l'oreal paris

Szampon l'oreal paris, szampon odbudowujący, na pewno sprawia ,że włosy stają się mniej łamliwe, używałam parę raz, wracałam do niego, jest fajny, ale chcę również spróbować innych, ale ten jest godny polecenia.
Intensywnie odżywia co na duży plus, chyba każda z nas uwielbia efekt odżywionych, lśniących i świeżych włosów.
Nie obciąża, jest to po prostu dobry szampon, który warto używać , przy włosach długich. Ładnie pachnie, co na plus.
Opakowanie w ładnej kolorystyce.

Extra szampon

Kupiłam ten szampon troszkę innym opakowaniu a mianowicie w tubce I był bardzo gęsty. Świetnie my włosy i bardzo dobrze je nawilżał bez obciążenia co więcej po spłukaniu ten efekt utrzymywał się nadal na włosach co w moim wypadku jest bardzo rzadkie. Dzięki niemu mogłam spokojnie rozczesać moje długie i gęste włosy

Włosy wygładzone i miękkie

Szampon ma dużą pojemność i to jeden z jego atutów dla którego do niego wracam, bo jest bardzo wydajny i dzięki temu wystarcza mi naprawdę na długo. Przyjemna konsystencja, dobrze się pieni i co najważniejsze dokładnie czyszczą skórę głowy a włosy po jego użyciu są sypkie i miękkie. Lubię do niego wracać, ponieważ moje włosy po jego użyciu są bardziej zdyscyplinowane i nie puszą się tak bardzo. Szampon ma też bardzo ładny zapach.

dobrze oczyszcza i dodaje objętości u nasady

- dobrze oczyszcza (nawet włosy przetłuszczające się)
- dobrze się pieni
- pięknie pachnie
- poręczna butelka
- dodaje objętości u nasady
- pozostawia włosy błyszczące
- dostępny w każdej drogerii
- cena niekrzywdząca portfela

Dobry szampon do mocnego oczyszczania

Szampon dream long od L'Oréal dobrze sprawdza się do mocniejszego oczyszczania skóry głowy i włosów. Produkt dobrze się pieni i przyjemnie pachnie. Ponadto jest dość wydajny i wystarcza na długo. Nie zaobserwowałam jednak działania odbudowujacego tego szamponu, ale uważam że produkt taki zbyt krótko jest na włosach, aby mógł mieć na nie korzystny wpływ.

ulubiony!

Do tej pory zawsze jak wieczorem myłam włosy to na drugi dzień nie wyglądały już zbyt dobrze. Jednak z tym szamponem jest inaczej. Włosy rano są gładkie i nie puszą się. Dodatkowo brak wysuszenia, fajna milusia pianka i łatwe spłukiwanie. Tego oczekuje od szamponu i ten sprawdza mi się w 100 procentach! Lubię wszytskie szampony z tej serii, ale odbudowujący sprawdza mi się najlepiej.

Dobry rypacz, ale o co chodzi z tym działaniem na długie włosy?

Na początek - moje włosy są długie, średnioporowate+, z tendencją do przetłuszczającej się skóry głowy.

Pojemność butelki wynosząca 400 ml sprawia, że produkt jest wydajny i starcza na dłuższy okres czasu. Cena szamponu, oscylująca w granicach 10-15 zł, jest bardzo przystępna, co czyni go dostępnym dla szerokiego grona konsumentów.

Konsystencja: podobna do kremu

Zacznijmy od zalet jeśli chodzi o działanie. Szampon L'ORÉAL PARIS ELSEVE Dream Long dobrze się pieni i efektywnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie sprawia, że włosy są poplątane ani bardzo matowe, co jest ważne, zwłaszcza dla osób z długimi włosami. Zapach produktu jest przyjemny, co dodatkowo umila proces mycia włosów.

Jednak moim głównym zastrzeżeniem do tego szamponu jest to, że producent nazywa go "szamponem odbudowującym dla włosów długich i zniszczonych", podczas gdy jego działanie bardziej koncentruje się na oczyszczaniu skóry głowy niż na odbudowie włosów. Szampon ten zawiera kilka składników odżywczych, ale ich działanie jest ograniczone głównie do skóry głowy. Włosy długie, które są bardziej narażone na uszkodzenia, potrzebują bardziej intensywnej pielęgnacji niż ta, jaką oferuje ten szampon. Ponadto, jeśli struktura włosów jest już zniszczona (np. rozdwojone końcówki) to nie ma innego sposobu niż obcięcie tych zniszczeń.

Pomimo moich zastrzeżeń co do deklarowanej "odbudowującej" właściwości, szampon ten jest skutecznym produktem do codziennego mycia włosów, zwłaszcza w przypadku skóry głowy. Natomiast do intensywnej pielęgnacji i regeneracji włosów długich i zniszczonych, konieczne może być uzupełnienie pielęgnacji o dodatkowe produkty takie jak odżywki lub maski, pamietając że pielęgnacja zapobiega zniszczeniom a nie je odbudowuje!

Nie spełnił moich oczekiwań

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat Szamponu odbudowującego L'Oréal Paris Elseve Dream Long. To produkt, który miałam okazję wypróbować, i mam kilka uwag zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Zalety:

Zapach: Szampon ma przyjemny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach, nadając im uczucie świeżości.

Konsystencja: Konsystencja szamponu jest odpowiednia, nie jest zbyt rzadka ani zbyt gęsta, co ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie na włosach.

Opakowanie: Butelka z dozownikiem jest bardzo poręczna i umożliwia precyzyjne dawkowanie produktu. Nie ma ryzyka rozlania nadmiaru szamponu.

Wady:

Efekty: Niestety, mimo obietnic odbudowy włosów, nie zauważyłam znacznej poprawy kondycji moich włosów po regularnym stosowaniu tego szamponu. Moje włosy nadal były podatne na rozdwajanie się i łamliwość.

Składniki: Skład szamponu nie jest wolny od substancji chemicznych, co może być problematyczne dla osób poszukujących bardziej naturalnych produktów.

Podsumowując, Szampon odbudowujący L'Oréal Paris Elseve Dream Long ma pewne zalety, takie jak zapach, konsystencja i opakowanie. Jednak nie spełnił moich oczekiwań pod względem efektów odbudowy włosów. Moje włosy nadal potrzebowały dodatkowej pielęgnacji, co sprawiło, że nie był to dla mnie idealny produkt.