L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odbudowujący Szampon o kremowej konsystencji zapewnia dokładne oczyszczenie włosów oraz regenerację na całej ich długości. Formuła wzbogacona o keratynę roślinną wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy je wzmacniają, a dodatek olejku rycynowego sprawia, że Twoje włosy będą wyraźnie odżywione i pełne blasku.

wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych

Dobry rypacz, ale o co chodzi z tym działaniem na długie włosy?

Na początek - moje włosy są długie, średnioporowate+, z tendencją do przetłuszczającej się skóry głowy.

Pojemność butelki wynosząca 400 ml sprawia, że produkt jest wydajny i starcza na dłuższy okres czasu. Cena szamponu, oscylująca w granicach 10-15 zł, jest bardzo przystępna, co czyni go dostępnym dla szerokiego grona konsumentów.

Konsystencja: podobna do kremu

Zacznijmy od zalet jeśli chodzi o działanie. Szampon L'ORÉAL PARIS ELSEVE Dream Long dobrze się pieni i efektywnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie sprawia, że włosy są poplątane ani bardzo matowe, co jest ważne, zwłaszcza dla osób z długimi włosami. Zapach produktu jest przyjemny, co dodatkowo umila proces mycia włosów.

Jednak moim głównym zastrzeżeniem do tego szamponu jest to, że producent nazywa go "szamponem odbudowującym dla włosów długich i zniszczonych", podczas gdy jego działanie bardziej koncentruje się na oczyszczaniu skóry głowy niż na odbudowie włosów. Szampon ten zawiera kilka składników odżywczych, ale ich działanie jest ograniczone głównie do skóry głowy. Włosy długie, które są bardziej narażone na uszkodzenia, potrzebują bardziej intensywnej pielęgnacji niż ta, jaką oferuje ten szampon. Ponadto, jeśli struktura włosów jest już zniszczona (np. rozdwojone końcówki) to nie ma innego sposobu niż obcięcie tych zniszczeń.

Pomimo moich zastrzeżeń co do deklarowanej "odbudowującej" właściwości, szampon ten jest skutecznym produktem do codziennego mycia włosów, zwłaszcza w przypadku skóry głowy. Natomiast do intensywnej pielęgnacji i regeneracji włosów długich i zniszczonych, konieczne może być uzupełnienie pielęgnacji o dodatkowe produkty takie jak odżywki lub maski, pamietając że pielęgnacja zapobiega zniszczeniom a nie je odbudowuje!

Nie spełnił moich oczekiwań

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat Szamponu odbudowującego L'Oréal Paris Elseve Dream Long. To produkt, który miałam okazję wypróbować, i mam kilka uwag zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Zalety:

Zapach: Szampon ma przyjemny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach, nadając im uczucie świeżości.

Konsystencja: Konsystencja szamponu jest odpowiednia, nie jest zbyt rzadka ani zbyt gęsta, co ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie na włosach.

Opakowanie: Butelka z dozownikiem jest bardzo poręczna i umożliwia precyzyjne dawkowanie produktu. Nie ma ryzyka rozlania nadmiaru szamponu.

Wady:

Efekty: Niestety, mimo obietnic odbudowy włosów, nie zauważyłam znacznej poprawy kondycji moich włosów po regularnym stosowaniu tego szamponu. Moje włosy nadal były podatne na rozdwajanie się i łamliwość.

Składniki: Skład szamponu nie jest wolny od substancji chemicznych, co może być problematyczne dla osób poszukujących bardziej naturalnych produktów.

Podsumowując, Szampon odbudowujący L'Oréal Paris Elseve Dream Long ma pewne zalety, takie jak zapach, konsystencja i opakowanie. Jednak nie spełnił moich oczekiwań pod względem efektów odbudowy włosów. Moje włosy nadal potrzebowały dodatkowej pielęgnacji, co sprawiło, że nie był to dla mnie idealny produkt.

Szampon Odbudowujący

Szampon sprawdził sie u mnie rewelacyjne, moje cienkie i krotkie włosy staja sie po tym szamponie: gładkie,lsniace, zdrowe , odbite u nasady i dobrze sie rozczesuja . Kocham go za zapach jak i za pojemnosc . Dobrze sie wyciska do kąca . produkt Bąba. Wydajny

Poprawia stan włosów

Moje włosy są zniszczone, wymagają regeneracji i odżywienia.
Szampon ten kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji.
Szampon posiada piękny zapach utrzymujący się dość długo na włosach.
Włosy po regularnym stosowaniu są nawilżone, odżywione, zregenerowane.
Przestały się puszyć, są wygładzone i lśniące.
Szampon nie powoduje obciążenia włosów.

Bardzo dobre działanie

Szampon odbudowujący doskonale oczyszcza włosy jak i skórę głowy.
Pięknie pachnie i co najważniejsze zapach ten utrzymuje się na włosach kilka godzin.
Jego konsystencja jest kremowa. Bardzo dobrze się pieni przez co jest bardzo wydajny.
Po umyciu włosy są błyszczące, wyglądają na zdrowe i pięknie wygładzone.
Nie łamią się tak bardzo, jak przed użyciem Dream Long.
Polecam i będę polecać każdemu. Na pewno kupię kolejne opakowania!
Szampon nie obciąża, nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.

To nie do końca to...

Szampon niby dobrze myje włosy, dobrze się pieni i jest wydajny. Ale bez odżywki moje włosy byłyby bardzo sztywne.
Zauważyłam jednak, że włosy się mniej łamią oraz mniej wypadają.
Dość ładny zapach.
Ot taki zwyklaczek.

odżywia

Szampon bardzo ładnie pachnie, zapach ten pozostaje wyczuwalny kilka godzin po umyciu włosów. Jest dość gęsty, bardzo dobrze się pieni przy użyciu niewielkiej ilości produktu, co czyni go bardzo wydajnym.
Dobrze oczyszcza skórę głowy. Włosy po regularnym stosowaniu są odżywione. Mniej wypadają, łatwo się rozczesują, poddają się stylizacji.

Pięknie pachnie i działa

Szampon po raz pierwszy spotkałam u mamy na półce z kosmetykami. Myślę sobie oo przetestuję iii zakochałam się. Włosy zostały mi niesamowicie miękkie i pachnące. Zapach na włosach czułam przy każdym obrocie głowa a ja uwielbiam taki efekt. Kupiłam sama już kilka opakowań i z zestawem z odżywka robi podwójna robotę.
Włosy miękkie, gładkie, zadbane i pachnące.

Bardzo dobre oczyszczanie włosów

Szampon zawarty jest w poręcznym opakowaniu o pojemności 400 ml. Jego kremowa konsystencja zapewnia dokładne oczyszczenie włosów i regenerację włosów która widać dopiero po kilku uczuciach. Formuła tego szamponu została wzbogacona o keratynę roślinną która wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy które wzmacniają cebulki włosów, a dodatkowo posiada jeszcze olejek rycynowy który sprawia, że włosy wyglądają na zdrowe i pełne blasku.
Ogólnie szampon zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Uważam ,że marka ta stara się tworzyć produkty które coraz lepiej zaspokajają potrzeby różnych rodzajów włosów.

Nie sprawdził mi się

Zacznę od plusów
+ ładny zapach
+ przyjemna kremowa konsystencja
+ klasyczne opakowanie

Niestety, nie sprawdził się on u mnie. Podczas spłukiwania szamponu włosy są takie sztywne i suche - są nie do rozczesania bez odżywki. Zapach szamponu ładnie utrzymuje się na włosach, ale to jest małe pocieszenie w obliczu tego, że nie jestem w stanie go używać. Zaznaczam, że włosy mam farbowane, ale w całkiem dobrej kondycji, bez większych przesuszeń.

Dobry tani dostępny

Moje włosy są długie, grube i rozjaśniane. Od szamponu zbyt wiele oczekiwać nie można bo w końcu to tylko szampon, który ma oczyszczać skórę głowy no i włosy.

Szampon posiada przyjemny zapach i bardzo dobrze się pieni. Wylewam na zwilżone dłonie, przecieram aż się wytworzy piana i dopiero aplikuje na skórę głowy. Wylewam małe ilości ale więcej tak aby szampon był na całej głowie. Spłukuje i ponawiam czynność. Myje tak minimum dwa razy a max trzy. Po spłukaniu nakładam odżywkę lub maskę z innej seri.

Pozytywne zaskoczenie!

Kupiłam ten szampon ale byłam raczej bardzo steptycznie nastawiona gdyż mam włosy cienkie z tendencja do przetłuszczania. Bałam się, że będzie obciążał moje włosy. Nic bardziej mylnego. Szampon ma słodki ale przyjemny zapach. Jest gesty cudownie ponadto się pieni. Włosy wraz z odżywka z tej serii to strzał w dziesiątkę. Włosy są miłe w dotyku. Wyglądają bardzo zdrowo oraz lśniąco. Nie puszą się ale są odbite od nasady. Szampon nie obciąża ich a wręcz przeciwnie dodaje im lekkości. Dla mnie to jest hit w niskiej cenie!