L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Odżywka rozplątująca

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywka Rozplątująca pomaga błyskawicznie rozczesać włosy, jednocześnie chroniąc je przed łamaniem.
Formuła wzbogacona o keratynę roślinną wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy je wzmacniają, a dodatek olejku rycynowego sprawia, że Twoje włosy będą wyraźnie odżywione i pełne blasku.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w tubie
Skóra głowy
normalna

Zawsze do niej wracam !

Na odżywkę rozplątującą do włosów L’Oreal Paris Elseve Dream long trafiłam przypadkiem gdy na szybko szukałam odżywki na wyjazd która pomoże mi w wygładzeniu włosów.
Do kupna tej odżywki skusiłam mnie nazwa Dream Long i właściwości rozplątujące,zapłaciłam za nią 10 złotych w drogerii Rossmann. Produkt ma za zadanie regenerować,odżywiać,wygladzac i ułatwiać rozczesywanie.
Mam włosy długie,średnioporowate które naturalnie się falują przez co mam problem bo często się plączą i puszą.
Odżywka z serii Dream Long znajduje się w średniej wielkośći plastikowym opakowaniu w pomarańczowym kolorze,zapach który czuję przypomina mi typowe produkty do pielęgnacji włosów takie jak szampony czy lakiery lekko owocowy świeży zapach dla mnie bardzo przyjemny. Nie miałam co do tego produktu wysokich oczekiwań ale po pierwszym użyciu przepadłam po dwukrotnym oczyszczaniu skóry głowy szamponem zaaplikowałam niewilką ilość na włosy,produkt łatwo się rozprowadził zostawiłam na chwilę,a następnie spłukałam odrazu włosy w dotyku stały się gładkie,po wysuszeniu byłam zachwycona efektem sypkich wygładzonych włosów w dodatku zapach pozostał na włosach i utrzymywał się aż do następnego mycia od tego momentu elseve dream long jest moim stałym bywalcem w łazience. Polecam dziewczynom które mają problem z plączącymi,puszącymi się włosami potrzebującymi wygładzenia i lubią gdy ich włosy ładnie pachną.

Pomocna w przypadku problemów w rozczesywaniem włosów.

Odżywkę używałam wraz z szamponem z tej serii. Muszę powiedzieć, że produkty te mimo swojej niskiej ceny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.

Pierwsze co pochwalę to przepiękny perfumeryjny owocowy zapach, który umila aplikację odżywki i pozostaje na włosach jeszcze długo po wysuszeniu.
Od razu ostrzegam, że dla wielu osób może on być zbyt intensywny i nachalny, ale to kwestia indywidualna. Mi akurat się bardzo podoba.

Odżywka ma średnio gęstą konsystencję, jest koloru białego. Dobrze rozprowadza się na włosach. Nie jest bardzo wydajna, ale biorąc pod uwagę jej cenę, to warto zwrócić na nią uwagę.

Co do działania to fakt - pomaga rozplątać skołtunione końcówki, czyli działa zgodnie z zapewnieniami producenta, jednak zauważyłam że efekty nie są długotrwałe. Przy kolejnym myciu nawet przy regularnym używaniu znowu męczymy się z poplątanymi końcówkami. Odżywka daję radę i nie neguję jednak jej działania, bo efekty po użyciu są, ale nie zasługuje na miano HITU.
Pomaga uporać się z kołtunami, szkoda, jednak że nie ma efektu długotrwałego wygładzenia włosów.
Mimo wszytsko od czasu do czasu lubię po nią sięgać.

Odżywka zawiera keratyninę roślinną, witaminy olejek rycynowy. Dzieki temu tworzy warstwę ochronna na włosach, regeneruje je, zapobiega (w niewielkim stopniu , ale zawsze to coś) przed nadmiernym łamaniem się końcówek. Na pewno moze okazać się przydatna w zapuszczaniu włosów.
Po umyciu włosy prezentują się całkiem fajnie. Są gładkie, lśniące, miłe w dotyku. Trzeba oczywiście pamiętać o rozsądnym dozowaniu odżywki i nakładaniu jej wyłącznie na końcówki, bo odżywka ta potrafi obciążyć włosy.
Wystarczy na prawdę niewielka ilość, żeby poprawić komfort rozczesywania włosów. W innym wypadku, gdy użyję jej za dużo mam oklapnięte i przylizane włosy, które nie wyglądają świeżo.
Odzywka działa , w pewnym stopniu pomaga rozczesać i doprowadzić do porządku poplątane włosy, choć cudów nie czyni. Mimo wszystsko ze względu na jej zachęcająca cenę na pewno po nią sięgnę po nia ponownie.

Jedna z moich ulubionych odżywek

To jedna z moich ulubionych odżywek do włosów. Moje włosy są bardzo długie, dosyć cienki, średnio porowate, a ten produkt świetnie mi się przy nich sprawdza. Pięknie wygładza, nadając zdrowy blask włosom, ułatwia rozczesywanie, a przy tym nie powoduje obciążenia i efektu nieumytych włosów. To moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie, chociaż testuję różne produkty, regularnie do niej wracam i zawsze jestem zadowolona. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, treściwą konsystencję, nie spływa między palcami, jest przez to dość wydajna, lubię też jej wygodne opakowanie umożliwiające zużycie produktu do końca.

Jestem zaskoczona jej działaniem

Jestem miło zaskoczona działaniem tej odżywki.
Tak jak obiecuje producent odżywka ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie, co tylko umila aplikacje, konsystencja jest idealna do rozprowadzania, nie sprawia trudności.
Dzięki odżywce włosy stały się bardziej miękkie i nabrały delikatnego blasku.
Odżywka jest w dobrej cenie, szczególnie na promocji.
Kolorystycznie bardzo przyjemna dla oka, pozytywne, jasne, pomarańczowo-różowe kolory przykuwające wzrok.
Działanie, cena odżywki są wręcz genialne, serdecznie polecam ,warto wypróbować ten produkt.

Bardzo dobra odżywka

Bardzo lubię odżywkę rozplątującą L'Oreal Paris Elseve Dream Long i regularnie do niej wracam. Zgodnie z obietnicą producenta ułatwia rozczesywanie włosów, co jest jej największą i niekwestionowaną zaletą. Ponadto włosy po jej użyciu są ładnie wygładzone i pięknie pachną. Jest to wg mnie bardzo dobra odżywka do codziennego stosowania. Stosuję ją zwykle w połączeniu z szamponem z serii Elseve Dream Long i jestem zadowolona z efektu. Mam bardzo długie włosy, które dzięki niej nie plączą się i ładnie wyglądają. Polecam. :)

Odżywka na wyjścia

Opakowanie: Produkt jest zamknięty w pomarańczowym, plastikowym opakowaniu. Ma ładną, nienachalną szatę graficzną. Napisy na opakowaniu są w kolorze białym, przez co ciężko jest rozczytać np. skład produktu. Ciężko jest wydobyć końcówkę produktu.

Konsystencja: Produkt ma lekką, przyjemną konsystencję i biały kolor. Odżywka nie spływa z włosów.

Wydajność: Na pokrycie średniej gęstości włosów za łopatki wystarcza mi ok. 2 łyżek produktu. Opakowanie 200 ml wystarcza na kilkanaście użyć.

Zapach: Odżywka pachnie jak piękne, owocowe perfumy. Śliczny zapach zostaje na włosach po jej użyciu.

Działanie: Odżywka wygładza i zmiękcza włosy. Faktycznie po jej użyciu włosy łatwiej się rozczesuje.

Podsumowanie: Odżywka Elseve Dream Long jest jedną z moich ulubionych odżywek. Robi to co do niej należy. Zużyłam już ok. 6 opakowań. Jest moją odżywką "na wyjścia", ponieważ po niej zawsze moje włosy wyglądają dobrze.

jedna z lepszych

Kupiłam tą odżywkę ze względu na niską cenę. Po pierwszym użyciu byłam nią pozytywnie zaskoczona, nie spodziewałam się takiego efektu po tak taniej odżywce.
Moje włosy stały się miękkie, lśniące, sypkie, łatwo się je rozczesywało - a zazwyczaj z tym miałam problem. Jestem nią zachwycona, bardzo często po nią sięgam.
Odżywka jest PEH z silikonami :) dodatkowo pięknie pachnie

Nie drogi a dobry produkt.

Stosowałam szampon z tej serii, który był ok, więc pokusiłam się i o odżywkę do kompletu.

Opakowanie ladne, w odcieniu pomarańczy.

Po farbowaniu moje włosy były poplątane, dzięki odżywce odzyskały blask, ale dużo łatwiej się rozczesywaly, były sypkie.

Odżywka fajna, za małe pieniądze.
Pięknie pachnie, jest wydajna.

Ulubiona

Odżywkę kupiłam w drogerii Rossmann. Przewinęła mi się gdzieś w poleceniach i jako, że jestem posiadaczką długich, gęstych i rozjaśnianych włosów postanowiłam ją.kupic.

Opakowanie duże, wygodne w użytkowaniu. Ładny delikatny zapach. Bardzo przystępna cenowo ok 12 zł

Pierwsze mycie i szok. Włosy podczas mycia się nie płaczą co było moja zmorą.

Po umyciu włosy są sypkie, nawilżone i bardzo dobrze się rozczesuja co również było moim utrapieniem po rozjaśnianiu.

Wydajna i ładny zapach

Włosy po użyciu odżywki są nawilżone, sypkie, miękkie w dotyku. Nie miałam tez problemu z rozczesywaniem włosów po umyciu, co jest dużą zaletą produktu. Odżywka jest bardzo wydajna i ma przyjemny, delikatny zapach.

SUPER ZMIĘKCZENIE

- wydajność
- dostępność
- efekt

Minusy(-)
- przy dłuższym stosowaniu zapach staje się mdły
- może obciążać

Podsumowując odżywka jest naprawdę dobra, świetnie działa na moje długie włosy, pielęgnuje je i zmiękcza, aczkolwiek szybko się nudzi.

Dobry ale bez szału.

Produkt nawilża i wygładza w sposób poprawny, ale mam w tym żadnej rewelacji. Konsystencja jest typowa dla produktów tego typu, ma dosyć mocny ale przyjemny zapach, który po nałożeniu większej ilości produktu utrzymuje się długo na włosach. Nie kupię ponownie, bo w żaden sposób mnie nie zachwycił.