Bielenda Professional, Face Program, Protective face Cream Boswellia Serrata SPF 50 (Krem ochronny do twarzy wysoka ochrona UVA i UVB)

KDK SP. Z O.O.

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem jest przeznaczony do cery wrażliwej, z bielactwem oraz po zabiegach depigmentacyjnych.
Substancje aktywne zawarte w produkcie: Boswellia serrata, kwas hialuronowy, masło karite.
Krem ten koi, łagodzi podrażnienia oraz nawilża. Chroni także przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Posiada SPF 50

normalna, wrażliwa, z defektami
kremy z filtrem do twarzy
nawilżające, ochronne
z pompką
Filtry
SPF > 50

Całkiem niezły

Krem przyjemny, daje miły efekt na twarzy, ale też dość gęsty przez co trzeba się trochę napracować, aby go dobrze nałożyć na twarz. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, starcza tez na około miesiąc codziennego stosowania. Pompka też super, dzięki czemu dozujemy tyle, ile chcemy. Na mojej twarzy nie spowodował żadnych wyprysków czy uczuleń.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Niezły

Nie jest to zły krem, szczególnie biorąc pod uwagę jego niewygórowaną cenę (na promocji ok. 56 zł za 100 ml). Ma wygodne opakowanie z pompką i konsystencję nieco bardziej treściwego kremu.
Jako posiadaczka cery mieszanej/w kierunku przetłuszczającej jest on wystarczający do nakładania samodzielnie ze względu na zawarte w nim składniki nawilżające. W moim przypadku nie powoduje podrażnień, wyprysków, czy zapychania. Trochę bieli, ale dokładne rozsmarowanie i odczekanie kilku minut minimalizuje ten efekt na tyle, że staje się to prawie niewidoczne (przynajmniej w przypadku jaśniejszych karnacji). Minusem jest jednak dość spore wyświecanie, przez co koniecznym jest przypudrowanie go (niemniej posiadaczki cer suchych mogą tego aż tak nie odczuć). Dodatkowo szczypie w oczy i bardzo lubi migrować w te okolice.
Ze wzgledu na stosowanie go w sezonie jesienno-zimowym trudno też mi stwierdzić jak spisuje się przy większym słońcu, szczególnie, że ochrona jest bez plusa.
Podsumowując - nie jest wybitny, ale w tej półce cenowej wypada dobrze.

bardzo polecam

Jak dla mnie super. Mam cerę normalną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T i krem daje sobie świetnie radę. Dobrze się wchłania i daje lekki efekt glow. Bardzo polecam.

Uluniony

Mam cerę tłustą, z mocną tendencja do świecenia się i zapychania.
W ciągu mojej kilku letniej przygody z używaniem SPF ten chyba jest moim ulubionym :)
Ma konsystencję jak masełko - bardzo przyjemną, szybko się wchłania, zapach jest bardzo delikatny, nie szczypie w oczy. Opakowanie jest bardzo wygodne. Nie jestem pewna jak z dostępnością stacjonarnie, kupowałam w drogerii internetowej. Polecam szukać promocji na pojemność 100ml! Tutaj kolejna sprawa która mi się podoba, można kupić od razu dużą pojemność i wychodzi bardzo przyjemnie cenowo :)
Moja cera jak to moja cera, nie wiem co musiałabym zrobić żeby po kilku godzinach się nie świecić. Ten SPF na pewno nie jest matujący ale jest bardzo komfortowy.

Jak dla mnie super krem

Jak dla mnie super krem! Nie bieli, nie wyswieca się, nie roluje, szybko się wchłania, bardzo lekki i przyjemny w noszeniu. Jedynym minusem wydaje mi się być to, że może być mało wydajny. Mimo to, produkt zdecydowanie warty używania i zakupu na promocji! Polecam! Już mam w zapasie drugie opakowanie!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Sprawdzony spf

mój sprawdzony, ulubiony SPF którego używam już od długiego czasu.
cena jest raczej standardowa jeżeli chodzi o tego typu produkt, choć wiadomo, że na rynku znajdą się tańsze lub droższe. bardzo polecam, fajnie że jest coraz bardziej dostępny i coraz łatwiej go zakupić

Jak dla mnie 9/10. Mam już 3 opakowanie tego spf i jestem bardzo zadowolona. Mając skore mieszana, trądzikową i dosyć problematyczna ciężko dobrać dobra pielęgnacje a co dopiero spf, który będzie odpowiedni. Na ten moment mam z nim 2 problemy. 1- Jezeli jest za blisko oka No to dosyć szczypie i jest to problematyczne. 2- przy kontakcie z woda/potem szybko się „rozpuszcza“ i są białe zacieki.
Ale mino wzzystko jest to produkt, który zostaje u mnie bo póki co nic lepszego mi się nie sprawdziło. Cena na promocjach super bo za 100 ml mam produkt za 50 zł. Po makijaz sprawdza się znakomicie. Bez makijażu tez jest super, nie bieli jakoś mocno. I najważniejsze, ze nie zapycha skory.

Nie chcę innego

Od kiedy poznałam ten krem już nie chcę innego. Bielenda zachwyciła mnie już nie jeden raz i wciąż jestem pod wrażeniem kosmetyków z serii profesjonalnej. Składy mi odpowiadają, kosmetyki nie zapychają, są lekkie, ale skutecznie i do tego przyjemnie pachną. Jestem jedną z tych, która uwielbia czuć zapach kosmetyku :) Choć wiem że nie każdemu to odpowiada. Krem z filtrem stosuję przez cały rok, a ten radzi latem i zimą. Zabieram na wakacje i wklepuję pod makijaż. Uważam, że dobrze radzi sobie z nawilżeniem i nie podrażnia mojej dość wrażliwej skóry. Nie zostawia białej warstwy i nie klei się. W sklepie ekobieca.pl kupuję też inne kosmetyki Bielenda i zawsze trafię na jakiś ciekawy produkt. Szczerze polecam.

Najlepszy SPF jaki miałam

Testowałam już wiele SPFów, z nawet wyższej półki cenowej, jednak żaden nie zachwycił mnie tak jak ten. Zacznijmy od tego, że moja cera często się roluje przy SPFach, tutaj jednak tego problemu nie było. Przy pierwszym użyciu uderzył mnie trochę zapach, ale teraz będąc już po 2 opakowaniach 100 ml bardzo się z nim polubiłam. Po nałożeniu go czuje wręcz, że koi moją skórę i jest efekt lekkiego chłodzenia. Ma troszeczkę tłusta formułę, ale to w końcu SPF i na pewno nie jest przy tym ciężki.
Nie gryzie się z trądzikiem i podrażnieniami. Testowany wielokrotnie pod makijażem, a nawet na i jest w porządku. Bardzo wydajny.

Uwielbiam

Dobry stosunek ceny do pojemności w porównaniu do innych kremów na rynku (ja kupiłam pojemność 100 ml). Nie znam się a bardzo na pielęgnacji, ale z tego co użytkuje mogę stwierdzić, że krem się sprawdza pod makijaż i solo (tak ma tłustsze wykończenie jak to SPF ale mi to nie przeszkadza, dzięki temu, że go nakładam nie mam żadnych syfków na buzi). Jest wydajny, dobrze się wchłania, ma higieniczne opakowanie i wszystko mi w nim pasuje, polecam.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Naprawdę fajny

Bardzo fajny krem z faktorem 50; nie pozostawia białej warstwy a ładnie się wchłania, stosuje codziennie rano pod makijaż. Kupiłam ze względu na to, iż używam retinolu a czasem kwasów. Krem nie zapycha, przyjemnie pachnie i skutecznie chroni przed UV/nie pojawiają się przebarwienia. Polecam

Przystępny cenowo i świetny

Krem jest jedną z moich tańszych opcji, gdyz w cenie około 55zl mamy 100ml bardzo wydajnego i dobrej jakosci produktu. Na plus opakowanie typu airless, co sprawia że dozujemy odpowiednią ilość produktu, wybieramy go do końca i nie zanurzamy palców w sloiczku. Krem jest dość gesty, ale rozprowadza się go bezproblemowo i przyjemnie. Dość szybko wchłania się i dobrze wspolgra z makijażem. Nie rolluje się, nie zapycha i nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Delikatnie bieli, ale nie jest to problematyczne, gdyż jest to naprawdę delikatny efekt, który szybko znika. Krem jest moim zdaniem jedna z najlepszych obecnie pozycji w stosunku jakosc=cena.