Jowae, Purifying Clay Mask (Oczyszczająca maska z glinką)

Jowae, Purifying Clay Mask (Oczyszczająca maska z glinką)

Natychmiastowy matuje i przywraca równowagę. Zawiera antyoksydacyjne lumifenole, które w połączeniu ze świętym lotosem i czystą glinką-redukują nadmierną produkcję sebum. Działanie odnawiające zapewnia bogaty w enzymy ekstrakt z papai. Maska odblokowuje i zwęża pory, pozostawiając skórę oczyszczoną i zmatowioną.
Wskazania: skóra tłusta, wrażliwa.
Główne składniki: skrobia z ryżu siewnego, kwas palmitynowy, wyciąg z kwiatu lotosu, papaina, antyoksydacyjne lumifenole.

trądzikowa, mieszana, wrażliwa, tłusta
antybakteryjne, matujące, oczyszczające, wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
bez parabenów, hipoalergiczna
w słoiku
bogate
klasyczne

Zadowolona

Kupiłam tą maseczkę przez bardzo dużo dobrych opinij, i rozumiem teraz czemu.
Bo dla mnie też stała Hitem
Cera po nie jest doskonale oczyszczona i mięciutka.

dogłębne oczyszczenie

Oczyszczająca maska z glinką znajduje się w plastikowym, lekkim słoiczku o pojemności 50ml. Maska nakładana grubą warstwą na twarz spokojnie starczy na kilka konkretnych użyć. Opakowanie ładnie wpasowuje się w spójną szatę graficzną marki Jowae. Biały spód i zieloną nakrętką. Dzięki temu, że produkt został umieszczony w słoiczku, możemy z łatwością wyciągać go palcami i nakładać na twarz. Jest tak znacznie wygodniej i możemy nałożyć odpowiednią ilość produkty na twarz. No i dzięki temu, że produkt jest słoiczkiem, możemy wyciągnąć go do końca, nie bawiąc się w rozcinanie produktu. Opakowanie więc oceniam na piąteczkę.

Maska ta ma delikatny ziołowy zapach. Jest on bardzo subtelny i przyjemny dla nosa.

Konsystencja tego produktu jest ogromną jego zaletą. Maseczka jest taka puszysta. Kolor, co ciekawe bardzo przypomina kolor przewodni całej marki. Bardzo fajnie nakłada się produkt na twarz. Nie spływa z niej i nie migruje. Dzięki swojej sprężystej, puszystej konsystencji, trzyma się twarzy bez problemowo. Jako że jest to maska z glinką, możemy wyczuć delikatne drobinki w produkcie. Taki drobny piaseczek, który będzie miał właściwości peelingujące podczas zmywania maski z twarzy. Dlatego warto wtedy przemasować twarz okrężnymi ruchami, co pozwoli kosmetykowi złuszczyć martwy naskórek.
Maska zawiera w sobie aż 96% produktów pochodzenia naturalnego. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego. Zawiera enzym z papaji, który ma działanie peelingujące. No i oczywiście Glinkę, która ma bardzo dużo cennych właściwości i od lat stosowana jest w kosmetykach. Tu jednak mamy już ją dodaną do kosmetyku, a więc nie musimy bawić się w męczące wyrabianie jej. Produkt przede wszystkim świetnie oczyszcza skórę, odblokowywuje pory. Po zastosowaniu tej maski skóra zostaje ładnie zmatowiona. Podoba mi się sposób użycia tego produktu. Dzięki temu każdy znajdzie dla niej czas. Nakładamy grubszą warstwę na skórę, odczekujemy pięć minut, masujemy twarz zwilżonymi opuszkami palców i spłukujemy wodą. Szybko, prosto i skutecznie! Efekt po użyciu tej maski? Skóra oczyszczona, nawilżona i zmatowiona

Najlepsza maska oczyszczająca

To już kolejny produkt marki Jowae z jakim miałam styczności i kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. To chyba najlepsza maska oczyszczająca jaką kiedykolwiek miałam. Duży plus za krótki czas trzymania na twarzy. Maseczka bardzo dobrze oczyszcza skórę. Twarz wygląda po niej tak zdrowo i jest wygładzona. Świetnie redukuje nadmiar sebum, przez co twarz staje się bardziej matowa i nie świeci się. Od czasu, gdy ją używam mój makijaż ładniej wygląda i jest bardziej trwały. Nie podrażnia skóry ani nie uczula. Podczas aplikacji nie czuć żadnego szczypania ani pieczenia. Polecam! Z pewnością będę do niej wracała :)

Oczyszczająca maska z glinką

Natychmiastowe oczyszczenie po zmyciu maski - taki pierwszy efekt zobaczyłam. Niesamowicie oczyszczone pory i do tego przywrócona równowaga skóry na długo. Zauważalnie redukuje wydzielanie sebum poprzez swoje składniki. Zawiera antyoksydacyjne lumifenole, święty lotos i czystą glinkę. Do tego jeszcze ekstrakt z papai. Bardzo dobroczynny skład i działający na skórę tłustą i mieszaną w idealny sposób. Maska faktycznie odblokowuje pory , pozostawiając skórę oczyszczoną i zmatowioną. Jest raczej gęsta i zawiera małe drobinki co fajnie wygładza skórę przy zmywaniu. Zapach nie wyczuwalny. Nie zastyga na skorupę. Jedynie cena dość wysoka.

Rewelacyjna dla cery mieszanej.

Maseczkę oczyszczającą Jowae kupiłam w aptece. Opakowanie 50 ml okazało się bardzo wydajnym. Zacznę od tego, że produkt miło pachnie - tak bardzo delikatnie. Niezwykle łatwo się nakłada na skórę - zupełnie tak, jak krem. Dobrze się rozprowadza i trzyma na buzi. Moja mieszana cera bardzo polubiła się z tą maską. Staram się regularnie oczyszczać moją skórę i często sięgam maseczki oczyszczające, a ta - jest moją zdecydowaną faworytką. Doskonale oczyszcza pory skóry, wygładza i całkiem nieźle radzi sobie z zanieczyszczeniami. Podczas aplikacji nie czuć żadnych niedogodności. Maseczka jest skuteczna, ale łagodna zarazem. Lubię ukojenie, jakie towarzyszy nałożeniu warstewki maski Jowae. To jakby "czuły dotyk", który skutecznie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Maskę dość łatwo zmywa się ciepławą wodą. Po zmyciu cera jest delikatna i bardzo miła w dotyku, mam wrażenie, że jest jakby bardziej napięta i odmłodzona. Po zmyciu jej ciepłą wodą, zawsze używam żelu micelarnego, toniku (ewentualnie wody różanej) i kremu. Nie powoduje żadnych podrażnień, uczuleń, nie ma po niej wysypu krost, czy podskórnych "gul" (po innych bowiem produktach tego typu niestety się to zdarzało). Ta maseczka jest naprawdę świetna i warta swojej ceny. Tak naprawdę to wystarczy niewielka ilość na jej jednorazową aplikację. Dla cery mieszanej - takiej, jak moja - to produkt idealny. Lubię tę maseczkę, ponieważ zauważyłam rewelacyjne efekty po jej stosowaniu. Skóra nabrała blasku. Polecam posiadaczkom i posiadaczom cery mieszanej. Dla mnie rewelacja.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest ok

Twarz po maseczce jest wygładzona i promienieje zdrowym blaskiem.
Pory są wyraźnie zmniejszone a w gry na nosie mniej widoczne.
Efekt utrzymuje się przez parę dni myślę że kupię pełnowymiarowe opakowanie