Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Blackheads Scrub (Peeling eliminujący zaskórniki)

Kremowa formuła peelingu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki
2. dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.
Połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich:
2% skoncentrowany kwas salicylowy
HerbaRepair - składnik aktywny pochodzący z Vaccinum Myrtillus, rośliny o właściwościach regenerujących i odbudowujących.
Już po pierwszym użyciu 94% z 52 testujących peeling kobiet stwierdziło, że czują, jakby miały czystszą skórę.

tłusta, młoda, trądzikowa
wygładzające
w tubce
drobnoziarniste
mechaniczne

Średni.

Opakowanie - wygodna w stosowaniu tubka. pod koniec pełno produktu zostaje w opakowaniu i konieczne jest rozcinanie, chyba że lubimy jak 1/6 produktu ląduje w koszu ;)

Zapach - dośc mocny, ale mi się podoba. Mentolowo-ziołowy.

Konsystencja - gęsty krem z dużymi, dośc twardymi granulkami.

Działanie - mam wrażenie, że tylko pomnożyl liczbę niespodzianek na mojej twarzy. Do tego strasznie ją wysuszył. Łuszcząca skóra, plus podkreślone make-upem skórki - na to musimy byc przygotowani sięgając po ten produkt Garniera. Ilości czarnych punktów nie zmniejszył na mojej twarzy, bo przecież po co....

Wydajnośc - 3 tygodnie stosowania przy częstotliwości 2x dziennie.

Używam tego produktu od: październik 2013

ujdzie

Zacznę od tego, że kupiłam go na promocji za 13,99 ...
Na początku był mi potrzebny do tego, żeby po prostu zmyć zabrudzenia całego dnia z mojej twarzy. Nie miałam zbyt wygórowanych wymagań. Oczyszcza, daje uczucie świeżości dzięki mentolowi i przynajmniej mi na długo starcza... Tę tubkę mam już od miesiąca i nie jest nawet do połowy zużyta. Podsumowując :

+czyści
+przyjemne uczucie chłodu na skórze
+granulki
+odpowiednia gęstość (nie wylewa się)
+cena

-alkohole w składzie (strasznie wysusza, na szczęście nie mam z tym problemu)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Znienawidzony

Nie wiem co mną kierowało kiedy to kupowałam. Może to niska cena na promocji?
Naprawdę okropny skład same zapychacze i alkohol, które przy dłuższym stosowaniu przesuszają skórę i robią jej krzywdę. Ten produkt jak dla mnie nie robi nic a jak juz to tylko szkodzi, w dodatku ten zapach... równie dobrze można przemyć twarz spirytusem.

Używam tego produktu od: paru baardzoo długich miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno z trudem zużyte

Rewelacja :)

Genialny, poszukując tego idealnego w końcu skusiłam się na firmę GARNIER. To ył strzał w 10:) Po umyciu na lekko wysuszoną twarz w masowuję, aż uzyskam "efekt piany". Zostawiam na ok. 5 min, po czym zmywam wyczuwając mocno ścierające granulki. Nie wysusza, skora po nim jest delikatnie miękka w dotyku. Wystarczy nałożyć krem nawilżający i idziemy "lulu" :) Po dłuższym stosowaniu niedoskonałości znikają, ale nie przesadzajmy dwa razy w tygodniu taka tortura dla naszej cery w zupełności wystarczy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nic ciekawego

Nie lubiłam tego peelingu. Miał dziwną, galaretkowatą konsystencję. Ziarenka peelingujące nie były ostre i było ich stosunkowo mało w całym produkcie, przez co zużywałam jego większe ilości. Lubię, gdy peelingi, zarówno te do ciała jak i do twarzy są dość mocne, wtedy po użyciu czuję, że skóra jest rzeczywiście gładka. Ten był dość łagodny, co dla mnie nie jest zaletą. Usuwał martwy naskórek, jednak nie byłam do końca zadowolona z efektu.
Peeling zostawiał na skórze uczucie chłodu, nawet było to całkiem przyjemne, jednak obawiam się, że to przez alkohol, który jest wysoko w składzie i działa na mnie wysuszająco.
Absolutnie nie likwiduje zaskórników, nawet nie hamuje powstawania nowych, więc minus za niespełnione obietnice.
Ogólnie, peeling nie jest jakiś wybitny, po prostu nie jest dla mnie. Preferuję coś mocniejszego w działaniu, może też mniej chemicznego i bez alkoholu. Jeżeli ktoś natomiast nie ma wrażliwej cery i nie potrzebuje mocnego zdzieraka, to myślę, że może być nawet zadowolony.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Jest ok

Kupiony trochę z przekory. Od bardzo dawna kupowałam peeling drobnoziarnisty w saszetkach dax, a zachciało mi się tubki żebym nie musiała pamiętać o dokupywaniu co chwilę, a ze nie było aktualnie w markecie nic innego w tubce Garnier wyladował w moim koszyku.
cóż rozczarowałam się bo okazał sie tak właściwie żelem i jakimiś tam mało zdzierającymi granulkami,
do tego ziębi niemiłosiernie a ja tego nienawidzę,
ale w takim zestawieniu pielegnacyjnym jaki mam teraz sprawdza się więc od czasu do czasu myję nim twarz.
Tuba olbrzymia więc chyba bede go uzywac jeszcze długoo.
Jak dla mnie to kosmetyk typu "o boże chyba nigdy się nie skończy" a wyrzucić żal :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba zuzyta może w 1/3 opakowania

Moja skóra go lubi

Używam tego peelingu jako żelu myjącego codziennie rano i wieczorem.
Jestem z niego zadowolona, moja skóra go uwielbia.
Jest bardzo delikatny, dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, jest bardzo wydajny.
Duży plus za to że się nie pieni.
Plusy
-kremowa konsystencja z delikatnymi drobinkami
-dobrze oczyszcza
-nie wysusza skóry
-pomaga zapobiegać zaskórniakom (ale ich nie likwiduje)
-wydajny
-tani
-skóra po jego użyciu jest gładka, świeża

Minusy
-trochę nieporęczne opakowanie, gdy się kończy trzeba go rozciąć aby wydobyć resztę produktu

POMYŁKA!!!

Produkt okazał się porażką. Jego konsystencja jest beznadzieja, zapach przypomina krem do golenia mojego dziadka a co najgorsze dostałam od niego okropnego uczulenia. Po aplikacji po ok 10 minutach pojawiły mi się czerwone grudki na twarzy z dodatkowym pieczeniem myslałam że moja twarz się dosłownie pali. Nie mogłam się nigdzie pokazać zostałam dosłownie uziemiona. Uczulenie zeszło po ok.3 dniach. Najgorszy peeling jakiego kiedykolwiek używałam.
ODRADZAM.

połowa gwiazdki tylko i wyłącznie za dostępność, nic więcej.

Używam tego produktu od: marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (nie skończe bo mnie okropnie uczulił)

rewelacja

świetnie oczyszcza, nie podrażnia twarzy ani oczu, a mam cerę wrażliwą!, delikatnie peelinguje, świeżo pachnie, idealna konsystencja nie za gęsty nie za rzadki, usuwa resztki makijażu, bardzo wydajny, stosowany regularnie faktycznie pomniejsza zaskórniki, pozostawia gładką świeżą twarz. W końcu mój hit jeżeli chodzi o żel do mycia twarzy, pierwszy kosmetyk który będę kupować regularnie.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego ale na tym nie skończe

Mój S.O.S ;)

W zeszłe lato miałam poważne problemy z cerą - pryszcze, zaskórniki, sama nie wiem skąd się to brało, bo nie malowałam się wtedy (w sensie podkład, puder) prawie wcale.
Problemy z przyjściem jesieni/zimy troche się zmniejszyły, jednak coś tam pozostało, zawsze miałam jakiś pojedynczy "syfek" ;)

I tu nadszedł mój zbawca - Peeling z Garniera. Nie wiem czy to jego zasługa - wiem, ze odkąd używam go codziennie, nie mam na twarzy prawie żadnej niedoskonałości, cera zmieniła się o 180 stopni ;)

Poza tym przyjemnie odświeża, myje, jest bardzo, ale to bardzo wydajny - niby małe opakowanie, a używam jednego od grudnia/stycznia.

Polecam gorąco ; )

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego!

Nie polubiliśmy się

Zakupiłam go, ponieważ byłam zachwycona peelingiem Garniera 3 w 1. Niestety, ten nie podbił mojego serca.

Kosmetyk ma chemiczny zapach, pierwsze skojarzenie było z pianką do golenia ojca. Wągrów nie usuwa, a dla mnie to podstawa dla peelingu. Odświeżenia nie odczuwałam, moim zdaniem nie robił nic. Konsystencja również mi się nie podobała.

Jedyne plusy nie dotyczą nawet działania produktu, bo są to dostępność i opakowanie.

Używam tego produktu od: Przez ok. 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Cudowny przyjaciel mojej twarzy od wielu lat!

Ten peeling jest rewelacyjny. Kiedyś, dawno temu kupiła go dla mnie moja mama i od tej pory ani razu się z nim nie rozstałam!

+ bardzo dobrze oczyszcza
+ ma fajny zapach
+ przede wszystkim działa, usuwa zaskórniki
+ świetnie odświeża i chłodzi, po użyciu uczucie na twarzy jest bardzo przyjemne, orzeźwia
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ gdy używa się go systematycznie to naprawdę można pozbyć się wszelkich niedoskonałości i śladów po nich
+ po użyciu skóra jest gładka
+ rozjaśnia twarz
+ drobinki jak dla mnie idealne, jest ich odpowiednio dużo, są w odpowiedniej wielkości
+ wygodne opakowanie
+ bardzo wydajny!

- troszkę ciężko się zmywa ale dla mnie to nie jest żaden istotny problem, potrzeba po prostu więcej wody ;)

Cena jest wysoka ale za takie działanie i taką wydajność (jedno opakowanie starcza na bardzo długo) to naprawdę się opłaca.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek