Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Blackheads Scrub (Peeling eliminujący zaskórniki)

Kremowa formuła peelingu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki
2. dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.
Połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich:
2% skoncentrowany kwas salicylowy
HerbaRepair - składnik aktywny pochodzący z Vaccinum Myrtillus, rośliny o właściwościach regenerujących i odbudowujących.
Już po pierwszym użyciu 94% z 52 testujących peeling kobiet stwierdziło, że czują, jakby miały czystszą skórę.

mechaniczne
tłusta, młoda, trądzikowa
wygładzające
w tubce
drobnoziarniste

Najlepszy jężeli chodzi o pozbycie się trądzika

Z trądzikiem miałam styczność od 12 roku życia, walka trwała przez około 5 lat, gdy w wieku 'nastolatki' około 16 roku sięgnęłam po garniera, mój problem zaczął znikać, uczęszczałam do dermatologa, ale w tamtym okresie nie używałam innych środków do twarzy z wyjątkiem płynu micelarnego z Garniera. Mogę z wielkim TAK polecić żel myjący do twarzy, pomoże Ci usunąć zaskórniki i czerwone plamy z twarzy.

Całkiem niezły.

Mam ten peeling w trochę innym opakowaniu, przywieziony z zagranicy. Peeling ma raczej przeciętny zapach. Rzeczywiście skóra po nim jest jakby czystsza i miła w dotyku, ma dobrą konsystencję. Nie zauważyłam jeszcze czy eliminuje zaskórniki, bo służy mi głównie do oczyszczania twarzy i nie stosuję go regularnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.

nie warty zachodu

Nie mogę powiedzieć, że bardzo się zawiodłam, bo to oznaczałoby, że miałam jakieś wielkie oczekiwania, ale tak czy inaczej, produkt po prostu nie działa.
Tym samym niewiele też różni się od standardowej wersji tego produktu, bo nie działa tak samo ;)
Ma miły, bardzo orzeźwiający zapach, ale poza tym niewiele dobrego da się o nim powiedzieć.
Nie ma żadnego wpływu na zaskórniki ani generalną poprawę cery trądzikowej.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Nazwa nieadekwatna do produktu

Generalnie nie jest to zły peeling. Nie moge tego o nim powiedzieć. Ale na pewno nie jest ani ultrazluszczajacy ani nie eliminuje zaskornikow jakos dobrze, niestety.

Nazwałabym go raczej jako "żel peelingujacy do oczyszczania skory". Bo mimo ze ma dosc spore drobinki to jakos nie czułam żebym używała typowego peelingu. Do zielonej mikro z Bielendy mu baaaardzo daleko.
Druga kwestia - zapach. Obrzydliwy. Chemiczny. Na całe szczęście zbliżam sie powoli do konca opakowania - zapach skutecznie odbiera mi przyjemność z używania tego produktu. Czuje sie jakbym myła twarz conajmniej jakimś srodkiem do mycia podłóg/szyb.
Skład niestety tez nie powala na kolana. Cena - to samo.

Za co moge go pochwalić? Swietnie sobie radzi ze zmywaniem makijażu i oczyszczaniem buzi. Niestety jest mocno alkoholowy i wyrusza, podraznia (skład, skład i jeszcze raz skład...) a nie mam suchej skory, tylko mieszana. No, ale umówimy sie - po makijażu ślad nie zostaje.
I jest skurczybyk BARDZO wydajny. Az za bardzo w moim przypadku bo zwyczajnie mnie juz zaczyna męczyć używanie go.
Poza wysuszeniem nie powoduje żadnych nieprzyjemnych efektów, nie uczula, nie powoduje wysypu krostek itd.
Ale raczej odradzalabym stosowaniemtego produktu tym, którzy maja problem z suchoscia skory.

Ogólnie rzecz biorąc absolutnie szału nie robi, liczyłam na większe "wow". Obietnice o ultrazluszczeniu mijają sie z prawda. Raczej ponownie nie kupie, o wiele lepszy moim zdaniem jest jego brat 3w1 - działa lepiej, nie podraznia, odświeża i ladnie pachnie. Wygrywa pojedynek.

Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1

co jakiś czas do niego wracam...

Dawniej uzywalam wylacznie peelingów mechanicznych i bylam z nich zadowolona do czasy gdy odkrylam peeling enzymatyczny. Ten produkt warto miec w swojej kosmetyczce na zmiane z innymi, bo super oczyszcza twarz i naprawde czuje sie ze dziala.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Średni

Przede wszystkim nie podoba mi się zapach, ja czuję głównie alkohol, a gdy peelinguję czoło lub okolice oczu, to te zaczynają mnie szczypać, niestety peeling ten ma dość chemiczny skład. A poza tym:

Zalety:
+ ładnie oczyszcza
+ duże wydajne opakowanie
+ gęstość; jak akurat, nie wylewa się a dobrze się zmywa

Wady:
- ostry alkoholowy zapach
- zdarzyło mi się że wysuszał
- nic się nie zmieniło jeśli chodzi o niedoskonałości i zaskórniki

Nie działa

Kiedyś kosmetyk był w innej szacie graficznej i wtedy mi na prawdę pomagał. Nie wiem czy razem z opakowaniem zmienili też skład czy co, ale po tym kompletnie nic się nie zmienia... Męczę się z końcówką 2 opakowania, peeling jest bardzo wydajny

+ wydajność wystarczy na długo (przy codziennym użytkowaniu nawet na 3 miesiące)

- nic nie robi z wągrami i zaskórnikami
- blizny jak są tak były, nawet płytkie
- mimo wszystko musiałam używać gruboziarnistego peelingu, aby twarz była taka jak powinna
- cena
- dostępność, w niewielu drogeriach i marketach

Nie mam zamiaru do niego więcej wracać, a kiedyś był taki dobry....

naprawdę działa!

Jeden ze skuteczniejszych peelingów, jakie miałam okazję testować. Rzeczywiście spełnia obietnice producenta. Pomógł pozbyć się niedoskonałości, zaskórników. Oprócz tego faktycznie usuwa ślady po wypryskach to jest ogromnym plusem. Ma fajne granulki, które dobrze masują całą cerę. Czasami ciężko go zmyć, bo klei się bardzo do buzi. Zapach średni, ale można się przyzwyczaić, najważniejsze jest działanie. Cena na plus. Gorzej z dostępnością..

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Bardzo dobry!!!

Długo zastanawiałam się nad zakupem peelingu z tej serii. Od dłuższego czasu stosowałam Garnier czysta skóra 3w1, ale przestał się sprawdzać. Nie rozczarowałam się zakupem peelingu eliminującego zaskórniki.

*ma przyjemne granulki które delikatnie, ale skutecznie ścierają naskórek
*skóra po peelingu jest odświeżona i gładka jak nigdy przedtem
*dobrze oczyszcza pory
*przyjemnie chłodzi
*ładnie pachnie
*ma dobrą konsystencje
*łatwo się zmywa
*przystępna cena
-Z opakowaniem nie mam problemu. Łatwiej wyciągnąć resztki niż przy Garnier czysta skóra 3w1 (jest o wiele bardziej gęsty).
POLECAM !!! :)

Świetny

Najlepszy kosmetyk do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. Nie mam bardzo problematycznej cery, ale wągry, od czasu do czasy wyskoczy syfek. Używając tego produktu po zużyciu pół tubki nie wyskakują mi już żadne wypryski! Cera jest czyściutka!! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Daje rade

Moge porównac jego działanie u dwóch osob.

Mianowicie moj chlopak ktory walczy z tradzikiem dosc aktywnym i uciążliwym nie byl z niego zadowolony. Zauważylismy ze na jego twarzy powstalo 2 razy wiecej niedoskonałości, nie pomogl a zaszkodził. Po 2 tygodniach odstawił go.

Przejełam go! Moja cera natomiast tlusta rowniez walcze z wypryskami ale mam ich o wiele mniej, bardziej mnie mecza pory, wągry i grudki. Okazal sie dla mnie swietnym peelingiem. Nie mam wrazliwej skory i uzywam go nawet 5 razy w tygodniu, moja skora go lubi, jednak gdy skoncze opakwoanie to nie zostane przy nim, poniewaz chce przetestowac korund kosmetyczny.

Na plus: cena, wydajnosc, konsystencja, dzialanie (skora z mniejszymi problemami).
Nie polecam do aktywnego tradziku i wrazliwej skory.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Lubię, mimo kilku wad.

Kupiłam ten produkt ze względu na to, że lubię peelingi Garniera. Przy mojej dość tłustej i skłonnej do dziwnych wytworów cerze żel ten sprawdzał się na prawdę dobrze. Może nie było natychmiastowego efektu, ale na pewno zmniejszyły się moje zaczerwienienia i i wielkość wykwitów na buzi.
Oczyszcza, cera się po nim nie świeci, genialne drobinki,ładnie ściąga skórę.
Wadą może być dość specyficzny zapach (mnie akurat nie przeszkadzał). Opakowanie wydaje się być praktyczne, ale pod "koniec" produktu ciężko się go wydobywa, co mnie bardzo denerwuje. Z ciekawości rozcięłam opakowanie i co się okazało?? Że leży tam jeszcze sporo produktu , którego nie można wydobyć. Nie podoba mi się to.

Plusy.
- fajna konsystencja, gęsta (nie wylewa się niekontrolowanie z opakowania), Ładny kolor.

- rewelacyjne drobinki. Miło masują i ścierają złuszczony naskórek z twarzy.

- twarz jest ściągnięta i napięta, ale nie przesadnie, ładnie oczyszczona, mniej się świeci.

- Super walki z niedoskonałościami ani śladami po nich nie zauważyłam, ale przy regularnym stosowaniu faktycznie poprawia stan skóry twarzy.

- przystępna cena ( w promocji można już nabyć na 10 zł)

- produkt wydajny. Co prawda ja nie używałam codziennie (tylko co drugi dzień, na wieczór), ale i tak wystarczył na dość długo.

Wady:

- przede wszystkim opakowanie.Pod koniec produktu ze względu na gęstą konsystencje żel jest nie do wydobycia. Konieczne jest rozcinanie tubki, chyba że komuś nie przeszkadza wyrzucanie sporej ilości produktu. Ja po rozcięciu opakowania używałam ze zwiększoną częstotliwością( 2 razy dziennie) jeszcze ponad tydzień- może dwa.

- Przy cerze mniej tłustej może powodować wysuszenie skóry. Dla mnie był w sam raz.

- Bardzo intensywny zapach. Jak produkt niechcący dostanie się na usta to mam wrażenie, że przenika do jamy ustnej i przez chwile czuje dziwny posmak. Ale może tylko ja myje tak nieudolnie moją gębusie ;)

Mimo kilku wad, produkt jest godny uwagi i polecam go skóry tłustej.

Myślę że kupie ponownie. Używam tego produktu od: 12 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa