Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Blackheads Scrub (Peeling eliminujący zaskórniki)

Kremowa formuła peelingu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki
2. dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.
Połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich:
2% skoncentrowany kwas salicylowy
HerbaRepair - składnik aktywny pochodzący z Vaccinum Myrtillus, rośliny o właściwościach regenerujących i odbudowujących.
Już po pierwszym użyciu 94% z 52 testujących peeling kobiet stwierdziło, że czują, jakby miały czystszą skórę.

w tubce
drobnoziarniste
mechaniczne
tłusta, młoda, trądzikowa
wygładzające

Dobre oczyszczenie twarzy

Do zniwelowania zaskórników trochę mu brakuje i tak szczerze powiedziawszy kto w to wierzy?

Ze względu na codzienny makijaż moja cera potrzebuje dobrego oczyszczenia z wszelkich zanieczyszczeń i ten peeling właśnie to robi. Moja mieszana, wrażliwa i naczynkowa cera bardzo go lubiła i często do niego wracałam.

Jest dobry

Tak jak obiecuje producent produkt bardzo oczyszcza skórę , zmniejsza pory i widoczność zaskórników . Z tym że powoduje zniknięcie trądziku to bym się nie zgodziła . Nawet po dwóch tygodniach codziennego stosowania moja skóra nadal ma wypryski i podskórne wągry.

Chłodzi

Sam w sobie peeling jest bardzo dobry. Skóra jest oczyszczona, jednak nie radzi sobie z zaskórnikami. Efekt oczyszczenia widać już po jednym użyciu. Produkt ciężko zmyć z twarzy, ponieważ te dobrze peelingujące drobinki zawsze gdzieś na twarzy zostaną. Produkt bardzo przyjemnie chłodzi skórę po zmyciu. Czuć jednak delikatny efekt ściągnięcia na twarzy, czego ja osobiście nie lubię.Produkt jest dosyć wydajny. Sam w sobie produkt nie jest wart aż takiej ceny. W sklepach możemy znaleźć inne oferty dające lepszy efekt w znacznie niższych cenach.

Nie jestemjest przekonana....

Sam peeling daje bardzo ladny efekt oczyszczenia praktycznie juz po pierwszym uzyciu. Jest latwy do rozprowadzenia jednak mam problem ze zmyciem, zawsze drobinki gdzies sie zaplacza... zdecydowanie nie lubie momentu tuz po zmyciu - dziala bardzo "chlodzaco" na twarz, dla mnie jest to nieprzyjemne.

Odświeża i oczyszcza

Produkt jest moim zdaniem za drogi jak na swoje możliwości. Choć dobrze oczyszcza skóre, to jednak nie poradził sobie z moimi zaskórnikami. Odswieża skóre znakomicie i b. dobrze ją peelinguje, jednak nie polecam osobom o wrażliwej cerze.

Dobre oczyszczanie

Produkt kupiłam kiedy miałam problem z cerą, chciałam się pozbyć przybywających zaskórników i z tym trzeba powiedzieć peeling poradził sobie dobrze. Ma świetny zapach, naprawdę bardzo mi się spodobał, jest wydajny, dobrze się go rozprowadza po twarzy, chociaż trzeba się przyłożyć do zmywania, gdyż idzie to opornie. Dla mnie jedynym minusem, który wyeliminował ten produkt z mojej listy must have jest przesuszanie mojej i tak suchej cery. Produkt nie dla osób z podobnym problemem.

dobry produkt dla osób bez większych problemów z cerą :)

Produkt kupiłam nie mając żadnej wiedzy na temat kosmetyków i pielęgnacji twarzy. Zapewnia oczyszczenie skóry i ogólnie odświeża twarz. Mi również pomogła z tłustą cerą. :)
Peeling sam w sobie nie jest hitem jeśli chodzi o usuwanie zaskórników ale polecam dla osób które nie mają większych problemów z cerą.

Dla problematycznej skóry - super

Mam cerę suchą/normalną. Nie jest problematyczna - dlatego ten produkt średnio się u mnie sprawdził, ale dostałam w prezencie i chciałam zużyć. Był zwyczajnie za mocny. Myślę jednak, że do bardziej problematycznej skóry będzie super :)
Plusy:
- Złuszcza
- Mocno oczyszcza
- Bardzo wydajny
Minusy:
- Kiepsko się zmywa
- Moją skórę przesuszył
Produkt po prostu nie dla mnie, ale mieszanym i tłustym cerom polecam :)

Bardzo Dobry

Używanie peelingu daje efekt na prawdę czystej skóry . Skóra jest gładka , delikatna i przede wszystkim mega oczyszczona . Niestety borykam się z problemem zaskórników . Dodatkowo po wypryskach , w momencie kiedy się już goją pozostają mi w tych miejscach suche skórki , które są bardzo nieestetyczne i problematyczne . Peeling ten doskonale sobie z nimi radzi , pozbywając się ich raz na zawsze . Produkt ma fajną konsystencje i bardzo ładnie pachnie a dodatkowo po zastosowaniu ma się uczucie delikatnego , bardzo przyjemnego chłodzenia . Odkąd zaczęłam wykonywać peeling twarzy tym produktem , moja skóra jest dobrze oczyszczona i mniej problematyczna . Jest mega wydajny !

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Wreszcie trafiłam na produkt który pomógł mi pozbyć się zaskornikow. Wiadomo, że nie od razu, jednak systematycznie używany jest całkiem skuteczny. Dlatego polecam

Uwielbiam

Jeden z pierwszych peelingów jakie używałam. Jak się mówi pierwsze lepsze. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Zawsze wracałam. Skóra pozostaje po nim gładka, przyjemnie napięta. Duże granulki idealnie ścierają martwy naskórek i pozostawiają uczucie świeżości.

Peeling jest wydajny, zapach nie najgorszy, łatwo rozprowadza się na skórze i łatwo zmywa. Nie do końca jednak jest peelingiem, który zakupię po raz drugi, bo nie spełnia w pełni moich oczekiwać i czuję, że moja skóra po jego użyciu jest lekko wysuszona.