Garnier, Czysta Skóra Pure Active [Kontra Trądzik], Deep Pore Wash (Żel do twarzy odblokowujący pory)

Intensywnie odświeżająca formuła żelu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w aktywny składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych dogłębnie oczyszcza pory
2. wzbogacona w składnik aktywny o naturalnych właściwościach regenerujących zapobiega powstawaniu śladów po niedoskonałościach.
Zawiera 2% kwas salicylowy oraz HerbaRepair.
Po pierwszym użyciu żelu 88% z 52 testujących stwierdziło, że ich skóra jest głęboko odświeżona.

oczyszczanie twarzy
odświeżające, antybakteryjne, oczyszczające
z pompką, w butelce
żel

Numer jeden!

Kupiłam ten żel całkiem przypadkowo gdy nie było kiedyś w drogerii mojego innego ulubieńca. Od pierwszego użycia od razu zauważyłam, że stan mojej skóry poprawia się. Nie wierzyłam w obietnice producenta jednak jako jedyny faktycznie rozjaśnia zmiany które są świeże. Dobrze oczyszcza skórę nawet mocny zapach tego żelu nie utrudnia w użytkowaniu, ale jednak mógłby być mniej wyczuwalny.

Świetny żel

Zel fajnie oczyszcza i ma świeży zapach idealny na gorące dni. Ja mam skórę sucha, tradzikowa i u mnie sprawdza się bardzo dobrze. Pomógł mi się pozbyć śladów po trądziku i używając go mam znacznie mniej niedoskonałości. Jedyny minus wysusza

Do codziennej pielęgnacji

Żel rzeczywiście ma właściwości odświeżające, nie wiem czy oczyszcza skórę/zaskórniki ale na pewno daje uczucie odświeżenia. Dobry do użycia rano, żeby zmyć z twarzy krem i sebum, ale raczej jako produkt dodatkowy a nie podstawowy.

Nie.

Używałam go dość dawno w czasie, w którym walczyłam z trądzikiem i efekty były makabryczne - cera sucha jak wiór, w opłakanym stanie. Wydaje się jakby był za mocny (nie mam cery wrażliwej), i bardziej szkodził niż pomagał.

może być

Żel jest dość rzadki i ma niebieskawe zabarwienie. Delikatnie się pieni, ale oczyszcza skórę znakomicie, lekko ją wysuszając. Może lepsze byłoby stwierdzenie matując, sama nie wiem. Nie mamy tutaj jednak do czynienia z uczuciem ściągnięcia, chociaż dawka nawilżenia po jego użyciu będzie konieczna. Gdy używam żelu mam wrażenie, że lekko chłodzi moją twarz.
Zapach żelu podlega ocenie indywidualnej. Dla mnie jest to powiew świeżości i czystości, jednak wiem, że niektórym taki mentolowy powiew będzie kojarzył się ze specyfikami do mycia łazienki. Warto jednak dodać, że zapach nie utrzymuje się na skórze.

Pomógł mi!

Kupiłam ten żel pod wpływem chwili i impulsu. W dodatku była promocja więc aż grzech nie wypróbować! Jakie okazały się skutki jego stosowania?

KONSYSTENCJA
Żel jak sama nazwa wskazuje ma żelową konsystencję. Jest raczej gęsta i zbita. Nie prędko skapuje z palców, ale to nie utrudnia rozprowadzania kosmetyków. Po kontakcie ze skórą i wodą produkt zaczyna się pienić.

OPAKOWANIE
Niewielkie, wygodne, zmieści się do kosmetyczki. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj pompka, która niesamowicie ułatwia wydobywanie produktu. Opakowanie nie jest przezroczyste, dlatego ciężko oszacować ile kosmetyku pozostało w środku.

DZIAŁANIE
Dla mnie bomba! Kosmetyk zaraz po nałożeniu na buzię przyjemnie chłodzi. Ma mentolowy, świeży zapach, co umila jego stosowanie. Po umyciu buzi uczucie świeżości utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas. A efekty? Nie trzeba na nie długo czekać. Pryszcze i blizny po nich znikają bez śladu.

Nie spisał się

Kupiłam ten kosmetyk z czystej ciekawości, niestety po miesiącu regularnego uzytkowania nie zauważyłam żadnego efektu. Nie zwalczył u mnie trądziku - jeszcze bardziej mnie po nim wysypało. Niestety osobiście go nie polecam.

Bardzo go lubie :)

Bardzo praktyczne opakowanie z pompką, bardzo wydajny - wystarczy niecałą pompkę wycisnąć na zwilżona dłoń i umyjemy cała twarz. Po zastosowaniu produktu twarz jest gładziutka i mięciutka, bardzo lubie ten produkt. Stosuje go zazwyczaj wieczorem, gdy zmywam makijaz.

Genialny!!

Garnier, Czysta Skóra Kontra Trądzik, oczyszczający żel odblokowujący pory to świetny produkt . Ja stosuję go rano i wieczorem . Doskonale oczyszcza skórę nie przesuszając jej , pozostawiając ją czystą , świeżą i gładką . Niestety mam pewne skłonności do niedoskonałości i niekiedy wyskakują mi niechciani przyjaciele na twarzy . Ten żel sobie na prawdę fajnie z nimi radzi . Dodatkowo mam skłonności do nadmiernego wydzielania sebum , a po zastosowaniu tego kosmetyku moja skóra przez dłuższy czas pozostaje matowa i pełna energii . Dzięki lekkiej konsystencji doskonale się rozprowadza i jest mega wydajny . Po nałożeniu na twarz ma się wrażenie lekkiego przyjemnego chłodzenia skóry . Ma fajne opakowanie z pompką co ułatwia nam korzystanie z produktu i możemy wycisnąć sobie tyle żelu ile potrzebujemy .

Genialny produkt!

Albo się go pokocha albo znienawidzi. Ja go pokochałam w 100%.
Bardzo praktyczne opakowanie z pompką, bardzo wydajny - wystarczy niecałą pompkę wycisnąć na dłoń, rozpienić i elegancko umyjemy całą twarz. Produkt zawiera mentol, który jest dla jednych zaletą, dla drugich wadą. Ja zdecydowanie jestem w pierwszej grupie. Płyn przez to orzeźwia skórę, ale niestety nie nadaje się do mycia oczu. Dlatego ja stosuję go rano, a wieczorem inny żel, którym mogę umyć całą twarz włącznie z oczami, Produkt działa tak, jak zapewnia producent - świetnie odblokowuje pory, zapobiega powstawaniu nowym zaskórnikom i dogłębnie oczyszcza.
Jak dla mnie jest genialny i na pewno do niego wrócę nie raz,

Taki sobie

Żel co prawda ładnie oczyszcza skórę twarzy, usuwając sebum, ale nie jest to produkt przy którym powiem "wow". Przede wszystkim zawiera mentol, który działa drażniąco na oczy, a ja lubię myć cała twarz, więc okolic oczu nie omijam, a przy tym żelu muszę niestety to robić. Mentol ten daje co prawda uczucie odświeżania, ale tylko pozornego. Żel pieni się tak sobie, ale piana to jednak nie wszystko, bo w końcu oczyszcza. Skóra po umyciu jest lekko ściągnięta, ale nie podrażniona (z wyjątkiem niestety oczu, kiedy się zapomnę).
Dozowanie bardzo łatwe, a ilość z jednego wyciśnięcia wystarcza na cała twarz. Żel dzięki temu jest bardzo wydajny.
Konsystencja produktu może być, żel nie jest lejący, ani zbyt lepki.

Fajnie odświeża

Po umyciu twarz jest odświeżona i zdecydowanie ma się uczucie świeżości. Dla cery wrażliwej jest jednak zbyt mocny. Łatwo z nim o podrażnienia. Jednak używam go raz na tydzień i skóra po jego użyciu jest delikatnie odświeżona. Największym plusem jest aplikator