Garnier, Botanic Therapy, Rewitalizujący szampon do włosów `Korzeń imbiru & miód`

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali korzeń imbiru i miód, aby stworzyć unikalną recepturę rewitalizującego szamponu do włosów zmęczonych i cienkich. Rezultat: włosy są widocznie zdrowsze, intensywne wzmocnione i pełne witalności.

wzmacniające
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Niesamowity zapach

Szampon jest świetny na zimę, pięknie pachnie tak Świątecznie. Jest bardzo wydajny, nie wiele trzeba użyć żeby się pienił. Jeśli chodzi o właściwości to na pewno nie przesuszał, włosy nie były oklapnięte, dobrze domywał. Opakowanie ma wygodne, bez problemu się otwiera, konsystencja też odpowiednia.
Kupiłabym kolejne opakowanie szczególnie dla tego zapachu.

Imbirowy rypacz

Świetny szampon rewitalizujący. Dobrze się pieni, super oczyszcza skórę głowy, pozostawia włosy długo świeże i odbite od nasady. Daje dużej objętości, wydajny no i ten zapach. Włosy sie nie plączą i z łatwością rozczesują. Mam jeszcze jedno opakowanie w zapasach i zużyję z przyjemnością

Może nie ta pora roku, ale piękny zapach

Może nie ta pora roku,ale zapach super, już 2ga butelka na wykończeniu.
Szkoda,że chyba go wycofują.
+pięknie pachnie i konsystencja jest w porządku.
+nie powoduje przyklapu,
+nie oblepia silikonami, choć skład ma chemiczny i długi
+dobre otwieranko na klik
+butelka z recyklinku
+można postawić "na głowie"
+super odbija od nasady
+tani i wydajny
-Niestety wycofywany niemal w każdym sklepie
-stosuję na zmianę z innymi szamponami, bo może wysuszać

może być

Bardzo poprawny szampon. Żadnego szału nie robi, ale jest ok. Dobrze oczyszcza i pięknie pachnie. Dobrze się pieni i jest wydajny. Nie pozostawia suchych włosów, jak nie które szampony potrafią to robić. Ale czy wzmacnia i regeneruje? Tego efektu nie zauważyłam.

Dobry szampon o bardzo korzennym zapachu

Szampon charakteryzuje się bardzo intensywny zapachem przypominającym przyprawę korzenną. Szatą graficzna jest w kolorze nawiązującym pierniczki czy zapach korzenny brąz. Szampon na dobrą konsystencję, która bardzo dobrze się pieni nie płacząc włosów. Włosy myje i pozostawia w miarę miękkie. Nie obciążać włosów. Produkt w miarę wydajny. Włosy po zostawianiu da bardziej lśniące.

Dobry szampon

Szampon pięknie pachnie , jest w wygodnej butelce z dozownikiem.Łatwo nakłada się go na włosy , pieni się dość dobrze , po zastosowaniu włosy pięknie się błyszczą , świetnie układają , włosy są odżywione i lśnią.

Rewelacyjny szampon o pięknym, otulającym zapachu

Szampon kupiłam w okresie jesienno-zimowym i był to strzał w dziesiątkę. Jego zapach jest idealny na tę porę roku, w dodatku długo utrzymuje się na włosach. Uwielbiam konsystencję szamponów Garniera, ponieważ są idealne do moich grubych i gęstych włosów. Wystarczy naprawdę niewielka ilość szamponu, by dobrze się rozprowadził i pienił na całych włosach. Włosy po jego użyciu są pięknie nawilżone, dobrze się układają i cudownie błyszczą. Utrzymują świeżość nawet do 3 dni. Odnoszę wrażenie, że po używaniu tego szamponu włosy lepiej znoszą suszenie. Korzystałam w zestawie z odżywką z tej samej serii i na pewno kupię ponownie.

Najlepszy szampon jaki kiedykolwiek miałam

Jestem początkującą włosomaniaczką ale posiadam dość ładne włosy falowane do pasa.

Nie uważam się za specjalistę w tej dziedzinie ale ten szampon mogę wam polecić z uwagi na parę jego plusów.

Po pierwsze jego cudowny zapach miodu i imbiru w którym dosłownie się zakochałam.
Jest bardzo intensywny i pozostaje dosyć długo na włosach.

Jako drugi plus mogę wskazać jego działanie gdzie włosy po umyciu nim są miękkie ,odbite od nasady i takie sprężyste.

Możecie sobie pomyśleć że przesadzam że takie rzeczy robisz szampon ale uwierzcie mi że ten potrafi takie cuda.

Kupiłam go na promocji w Hebe i za 400 ml zapłaciłam 8 zł więc uważam że to jest bardzo dobra cena za taki szampon. Teraz z tego co wiem też był na promocji ale niestety został wykupiony.

Mam nadzieję że jeszcze zdążę go kupić ponieważ już mi się kończy butelka.

Przechodząc dalej do recenzji to mieści się on w pięknej ciemnobrązowej, plastikowej butelce.

Jest koloru takiego jasnobrązowego. Jest bardzo wydajny ponieważ wystarczy odrobinę i bardzo się pieni.

Ogólnie bardzo bardzo z całego serducha polecam Wam ten szampon.
Jeżeli jeszcze go nie masz na półce to leć go kupić.

Korzeń imbiru i miód

Mam włosy średnioporowate, cienkie z tendencją do przetłuszczania u nasady w mgnieniu oka.

Bursztynowa, kasyczna butelka od Garniera zawiera szampon o żelowej konsystencji i przecudownym imbirowym zapachu.
Do szamponu wracam często właśnie przez ten zapach. Ale sam szampon w sobie też jest ok.
Dobrze oczyszcza skórę głowy, idealnie się pieni oraz nie ma problemu ze spłukaniem. Włosy po użyciu są miękkie, odświeżone i pięknie pachną.
Czego więc wiecejchciec od szamponu :)

dobry, ale... zapach

Posiadam włosy wysokoporowate z tendencją do kręcenia i falowania.

Szampon w klasycznej dla Garnier buteleczce. Żelowa konsystencja o bursztynowej, przezroczystej barwie i pierniczkowo-cynamonowym zapachu. Produkt zużywałam bardzo długo, nie ze względu na jego wydajność, ale na zapach. Po dłuższym czasie stosowania musiałam go odstawiać, bo mnie drażnił.

Jeśli chodzi o działanie - skórę głowy oczyszcza bardzo ładnie. Współgra z różnymi odżywkami. Nigdy nie miałam sytuacji, że czegoś nie domył. Ponadto włosy po nim błyszczą i nie plączą się. Nigdy nie spowodował dodatkowego puszenia, czy plątania.

Dobry szampon o zapachu pierniczkow

Dostałam w prezencie.
Pieni się okrutnie, jest wydajny. Pierwsze mycie i od razu afro z pianki na głowie, lubię to.
Pachnie piernikami, więc lubię go używać zimą.
Nie wiem czy nawilża szampon, czy moja odżywka... Ale myje, Pieni się, i pachnie przyjemnie. Jest też bardzo wydajny.
Butelka wygodna, korek solidnie wykonany, trwały. Kilka razy spadał w kabinie prysznicowej, i nic się nie wylało i nie pękło (głównie w kosmetykach pękają mi korki i zakrętki).
Polecam! Wysokoporowate gęste i długie włosy polubiły go.
Aha i jeszcze zaletą jest że nie wypłukuje mi farby z włosów. To istotne. Przy innych szamponach woda była bardzo brązowa, przy tym lekko zabarwiona, a czasami przezroczysta.

Najlepszy szampon jaki miałam

Opakowanie szamponu to plastikowa, dość płaska butelka, z brązowego, przezroczystego plastiku. Bardzo wygodne w użyciu. Oraz bardzo podoba mi się szata graficzna.

Sam szampon jest dość gesty, ale i przez to wydajny. Wystarczy odrobinka, żeby dokładnie umyć włosy, a moje włosy są długie. Szampon w kolorze przypomina gesty miód, a zapach jest po prostu obłędny. Słodko korzenny, lekko przypominający piernik, idealny na czas zimowy, świąteczny, ale mi podoba się przez cały rok.
Szampon mocno się pieni ale i łatwo spłukuje. Zapach zostaje na włosach przez pewien czas.

Ale teraz najważniejsze. Moje włosy po umyciu tym szamponem są bardzo sypkie, miękkie w dotyku, błyszczące, dobrze się układają. Nie elektryzują się, jak to zwykle jest po innych szamponach. Nie zauważyłam, żeby włosy po nim szybciej się przetłuszczały. Włosy są ładnie uniesione od nasady, ogólnie wyglądają na zdrowsze.

Cena szamponu nie jest zbyt wysoka, często można go upolować w promocji. To już kolejny raz, gdy go kupiłam i n a pewno zakupie go jeszcze ponownie.