Syoss, Color, Shampoo for Colored or Highlighted Hair (Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych)

Średnia ocena: 3.68/5

Inspirowany Japonią szampon Syoss Color z kwiatem tsubaki do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Zaawansowane formuły są tworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowe włosy.

Formuła z KWIATEM TSUBAKI:
• Zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa
• Chroni kolor włosów przed blaknięciem aż do 12 tygodni
• 90% składników pochodzenia naturalnego
• Produkt wegański
• Butelka wykonana w 98% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
• Technologia Color Lock i filtr chronią głębię koloru dla długotrwałej wyrazistości odcienia
• Naturalne składniki: 90% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). Wegańska formuła
• Zaawansowana formuła z kompleksem aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów i pomagają zachować mocne i zdrowo wyglądające włosy

podtrzymujące kolor, oczyszczające
Skóra głowy
normalna
Włosy
rozjaśniane, długie
do włosów farbowanych

Średniak

Szampon ma naprawdę wygodną i ładna butelkę. Pierwsze wrażenie też jest dobre, bo szampon ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Pieni się dobrze. Szampon dobrze oczyszcza włosy, ale jednocześnie strasznie je wysusza, czym skreślił sobie u mnie szanse na ponowny zakup. Trzeba mu jednak oddać, że jest dość wydajny.

Lubię

Szampon Syoss jest naprawdę dobrym produktem .Lubię jego zapach, konsystencję .Jest wydajny i dobrze myje włosy. W połączeniu z odżywką z tej samej linii włosy są gładkie i lśniące. Bardzo go lubię. Cena nie wysoka ,Polecam.

Dobry szampon

Szampon dużej wygodnej butelce w kolorze czarnym co ładnie się prezentuje. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, kremową konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza oraz pieni. Szampon dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich podczas mycia. Po użyciu łatwo i szybko się spłukuje. Włosy po zastosowaniu są świeże i lśniące. Nie niszczy koloru ale nie zauważyłam żeby też kolor dłużej utrzymywał. Produkt wydajny.

nie polecam

Szampon strasznie wysusza włosy. Po jego użyciu są nie do rozczesania. Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie chronił kolor, bo niestety przez to jak bardzo źle włosy po nim wyglądają, to użyłam go tylko kilka razy. Nie wiem skąd tak dużo dobrych opinii o nim.

Jest naprawdę super

Szampon dobrze się pieni, jest lekki i nie trzeba wielkiej ilości, aby dobrze umył włosy. Dobrze się spłukuje, nie podrażnia skóry głowy, nie uczula. Włosy po umyciu są miękkie, lekkie i dobrze się rozczesują. Długo po koloryzacji pielęgnuje kolor na włosach i przedłuża jego trwałość. Polecam

Bardzo lubie

Jest to jeden z moich ulubionych szamponów . Bardzo dobrze chroni kolor , nie wypłukuje go za szybko , pozostawia włosy lśniące i z widocznym blaskiem . Świeży kolor zdecydowanie dłużej utrzymuje się na włosach . Opakowanie jest bardzo praktyczne i pojemne , konsystencja jest gęsta , łatwo się rozprowadza po włosach i dobrze się pieni . Uważam że ten produkt jest bardzo wydajny i dobry.

Lubię ten szampon

Szampon jest bardzo wydajny, starcza mi na bardzo długo. Jego konsystencja jest dość gęsty, dobrze się nakłada i pieni na włosach. Dobrze zabezpiecza włosy przed utratą kolorów. Po świeżym farbowaniu używam go codziennie, potem stosuję na przemian z innymi. Zauważyłam, że kolor nie płowieje a blask świeżo farbowanych włosów zostaje na dłużej. Świetny produkt, duża butelka. Wysoka jakość.

Baaardzo wydajny

Koleżanka poleciła mi ten szampon. Kupiłam i byłam zadowolona z ceny jak za dużą butelke produktu.
Pierwsze co jak używam czegoś nowego to to wącham, zapach ma bardzo delikatny i przyjemny, zostający na włosach na dłużej, szczególnie jeśli poprawi się odżywką z tej samej serii. Zapach jakby kwiatowy, lekko orientalny - bardzo miły.
Opakowanie duże 440 ml i wystarczyło mi na naprawdę długo! Konsystencja nie jest gęsta ale wystarczy mała ilość produktu by się pienił.
Czy ma wpływ na kolor? Nie zauważyłam.
Ogólnie włosy po nim są fajne, nie napuszone i ładnie pachnące.

Bez wpływu na kolor, ale i tak super

Od dłuższego czasu używam farb do włosów tej marki i nagle mnie tknęło w sklepie, że nie przypominam sobie, żebym kiedyś miała jakiś ich szampon. Wybrałam wersję kolor, bo w składzie zauważyłam słowo kamelia, a ten dodatek zawsze dobrze działa na moje włosy. Tym razem również.
Mam włosy farbowane na brąz. Żeby przedłużał trwałość koloru niestety nie potwierdzam. Ale bardzo dobrze oczyszcza, bez efektu skrzypienia, a czuję, że skóra głowy jest dokładnie umyta. Przyjemnie się pieni, a ta piana dociera w każdy zakamarek, więc nie muszę dokładać porcji. W konsystencji perłowo biały, trochę ścieka, ale nie jest wodnisty. Pachnie przyjemnie, choć typowo kosmetycznie. Duża butla, często w promocji. Poręczny do chwycenia. Zamknięcie na klik, wygodne.
Efekt po wysuszeniu jest świetny. Włosy są lekko uniesione, to dodatkowy znak, że porządnie oczyszczone. Nie są szorstkie, ani przesuszone. Nawet bez nałożenia odżywki są niezłe w dotyku, nie plączą się. Nie przedłuża, ani nie skraca świeżości. Jeden z szamponów drogeryjnych, które bardziej mi przypasowały, na pewno sięgnę jeszcze po inne wersje.

Lubię go

Kupiłam ten produkt, ponieważ mam włosy zarówno rozjaśniane jak i farbowane. Na moich włosach świetnie się sprawdził. Włosy po nim są wygładzone i delikatne. Kolor włosów jest bardziej lśniący. Zapach bardzo przyjemny a włosy po tym produkcie nie są suche, wręcz nawilżone.

Samo opakowanie jest duże i starcza na naprawdę długo. Lubię bardzo tą markę i wiele już szamponów przetestowałam i jestem zawsze zachwycona.

oddałam mamie

Szampon zakupiony w drogerii Rossman na promocji. Produkt jest zamknięty w plastikowym opakowaniu, z wykręcaną główką (widać ile produktu jest w srodku), natomiast nie trzeba jej odkręcać, wystarczy otworzyć wieczko. Zapach przyjemny, konsystencja kremowa, kolor perłowy (jak w chyba wszystkich szamponach tej marki). Fajnie się pieni, wydajny.
Niestety moje włosy po zastosowaniu tego szamponu (kręcone, puszące się, przetłuszczające się u nasady i suche końce, farbowane na ciemny kolor) bardzo niepolubiły się z tym szamponem. Stały się matowe, oklapnięte i na drugi dzień musiałam je umyć gdyż były mocno przetłuszczone. Sytuacja znowu się powtórzyła po zastosowaniu tego szamponu dlatego oddałam go mamie, która z kolei jest zadowolona (ma włosy rozjaśniane).

super :)

bardzo wydajny,mam dlugie wlosy,które lubią się puszyć. Produkt niweluje puszenie (przynajmniej w moim wypadku). Posiada przyjemny zapach. Zdecydowanie pielęgnuje kolor na wlosach i przedłuża jego trwałość.
Zdecydowanie polecam.