Wella, Deluxe, Oil Infused Dream Sleek & Nourish Lotion Spray (Lotion w sprayu)

Wella, Deluxe, Oil Infused Dream Sleek & Nourish Lotion Spray (Lotion w sprayu)

Nawilżający lotion w sprayu do włosów cienkich i normalnych Wella Deluxe Dream Sleek & Nourish. Lotion do stylizacji włosów o ultralekkiej formule zawierającej olejek kokosowy i z drzewa herbacianego, która zapewnia naturalne utrwalenie i pełną objętości fryzurę bez obciążenia. Do 3 dni utrwalenia fryzury. Nawilżający lotion Wella Deluxe doskonale nadaje się do każdego rodzaju włosów, skutecznie zapobiegając puszeniu, zapewniając doskonałe nawilżenie bez efektu obciążenia oraz gwarantując naturalne utrwalenie aż do 3 dni! Zwalcza 5 oznak zniszczonych włosów dzięki technologii Keratin Protect 5™:
• Szorstkość
• Przesuszenie
• Puszenie
• Matowienie
• Uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV

Bogaty skład z cennymi olejkami z kokosa i drzewa herbacianego
Wella starannie dobiera olejki ze wszystkich zakątków świata, aby stworzyć produkty, które zapewnią Ci odpowiednią pielęgnację i wymarzoną fryzurę.

Utrwalenie
średnie
inne
utrwalające, nadające objętość, wygładzające, nabłyszczające, termoochronne
zapachowa
w sprayu
lekkie

Przydatny i całkiem okej

Otrzymałam ten spray w paczce KWC i długo się do niego zabierałam, bo rzadko sięgam po produkty utrwalające do włosów, ale prawdę mówiąc sprawdza mi się i jest całkiem w porządku.

Opakowanie jest okej, poręczne, wygodne nie wyślizgiwało mi się z dłoni. Spray działa bez zarzutu i na 1 dozę rozpyla małą ale lekką mgiełkę, więc u mnie tych psiknięć zawsze było z 3-4. Ta mgiełka ma przecudowny zapach, od pierwszego użycia byłam nim miło zaskoczona, taki kwiatowo-olejkowy lekko perfumowany. W każdym razie bardzo ładny, nie męczący, lubiłam czuć go na włosach jeszcze jakiś czas od aplikacji. Producent sugeruje by używać tego spreju na włosy wilgotne na całej długości, ja używałam go i na wilgotne i na sam koniec jako wykończenie i jest okej, chociaż więcej plusów widzę kiedy używam go na samym końcu na wyprostowane włosy.

No właśnie jeśli chodzi o efekty to w takich sprejach zawsze boje się efektu obciążenia, sklejenia, bo moje włosy choć gęste to łatwo się oklapują i obciążaja. Ta mgiełka naniesiona nawet w kilku psiknięciach nic takiego nie robi, moje włosy po wysuszeniu są nadal puszyste, świeże. Kiedy aplikuje tą mgiełkę na wilgotne włosy, rzeczywiście minimalizuje u mnie puch, włosy są ogarniętę, nie fruwają każdy w inną stronę i łatwiej mogę je wystylizować. Są tez gładsze, ładnie błyszczą. Jeśli używam go na sam koniec to głównie wtedy zależy mi na utrwaleniu wyprostowanych włosów i choć zawsze daleka byłam od takich utrwalających lotionów, tak teraz szczególnie jesienią kiedy na dworze bardziej mokro i deszczowo - widzę w nich sens. Moje włosy nie puszą się, są nadal gładkie. Co ważne, moc utrwalenia jest dla mnie w sam raz, włosy nie są sztywne, czy nieprzyjemne w dotyku ale miękkie i jednocześnie czuć, że są utrwalone.

Generalnie używa mi się go z przyjemnością raz, że ma piękny zapach dwa, że choć cudów nie robi, to za efekt podbicia gładkości i ochrony przed puchem na zewnątrz jestem mu wdzięczna.

Jestem na nie

Bardzo lekki, pięknie pachnący spray do włosów.

Szkoda tylko, że z obiecanego "dream sleek" nic nie wychodzi. Mam wrażenie, że po użyciu tego sprayu moje włosy puszą się jeszcze bardziej niż bez niego.

Nie o takie dream sleek walczyłam.

Wart wypróbowania

Kosmetyk zamówiłam w drogerii internetowej - nie wiem, w których sklepach stacjonarnych jest dostępny.

produkt jest niesamowicie wydajny - mi wystarczył na blisko trzy miesiące codziennego stosowania. Jest lekki i nie obciąża włosów - stosowałam go zarówno na włosy mokre jak i lekko zwilżone (nie próbowałam na całkowicie suche) i nie zauważyłam, aby wpływał na szybsze przetłuszczanie się włosów.

Posiada przyjemny, według mnie lekko herbaciany zapach. Szkoda, że jest on nietrwały i nie utrzymuje się zbyt długo na włosach.

Kosmetyk bez wątpienia ułatwia rozczesywanie włosów. Ułatwia też ich stylizację i zapobiega puszeniu się fryzury - nawet wtedy, kiedy powietrze jest wilgotne.

Cena dosyć wysoka (ja płaciłam ok 27 złotych), ale jak najbardziej warta zapłacenia.

Daję pięć gwiazdek.

Pomocny w stylizacji

Nie jest to produkt bez którego nie da się wystylizować fryzury, ale obok pianki i lakieru jest bardzo przydatny. Zapewnia naturalne utrwalenie, zapobiega puszeniu, nawilża i nie obciąża włosów. Świetny do stylizacji włosów. Wydobywa skręt włosów, więc warto go użyć, gdy chcemy mieć loki czy fale. Ma przyjemny zapach i jest wydajnym kosmetykiem. Nie wysusza włosów, włosy nie są zniszczone, ani łamliwe. Efekt stylizacji jest mocny, ale nie ma efektu "kasku" i sztuczności. W dotyku włosy są miękkie i gładkie. I już nie trzeba się bać, że kosmetyk do stylizacji wysuszy i zniszczy włosy.

Pozytywne zaskoczenie

Mam niskoporowate, cienkie, delikatne włosy, bardzo podatne na obciążenie. Z tego powodu generalnie niemalże nigdy nie używam odżywek bez spłukiwania czy w sprayu, bo po prostu zawsze jest to dla mnie za duże obciążenie. Jestem naprawdę w pozytywnym szoku, że ta odżywka mi się tak dobrze sprawdziła.

Odżywka jest przede wszystkim humektantowa (najwyżej w składzie zawiera glikol propylenowy i glicerynę, dalej także pantenol). Poza tym zawiera także emolienty - Cetyl Alcohol, Amodimethicone, olej kokosowy i z nasion kamelii, hydrolizowane proteiny pszenne, substancje antystatyczne i ułatwiające rozczesywanie, konserwujące, konsystencjotwórcze, zapachowe.

Spray bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, mgiełka jest odpowiednio rozproszona. Konsystencja jest mleczna, nietłusta. Łatwo wczesuje się we włosy.

Włosy po odżywce mają piękny blask, łatwo się rozczesują, są miękkie, lekkie, sypkie, nie plączą się, są nawilżone, a co najważniejsze - nie są obciążone i nie strączkują się. Jedyne, czego tej odżywce brakuje, to większe dociążenie włosów, ale z drugiej strony jest to spray i ma działanie bardziej nawilżające niż emolientowe, więc nie oczekuję, by taka odżywka dociążała włosy.

Dodatkowo nie powoduje podrażnień, nie spowodowała u mnie alergii itp. - przy takich odżywkach jest to szczególnie ważne, bo ich nie spłukujemy i łatwo spryskać sobie nimi np. kark, szyję czy ramiona.

Zdecydowanie polecam!

Stosuję go na mokro.

Lotion Wella Deluxe Dream Sleek & Nourish to produkt, który polecam moim długowłosym znajomym. Sama stosuję go na mokro. Tuż po umyciu włosów i wstępnym osuszeniu ich ręcznikiem, spryskuję lotionem od połowy długości w dół. O niebo lepiej się wtedy rozczesują! A jak pachną! Ta linia Deluxe ma świetny zapach - zdecydowanie! Odżywki w sprayu zawsze bardzo lubiłam i często kupowałam, teraz jest czas na Wella Deluxe. Włosy wyglądają na zadbane, błyszczą się i są zdecydowanie bardziej zdyscyplinowane. Psikadełko nie zawodzi - jest solidne. Pojemność kosmetyku to 150 ml. Olejkowa formuła jest wyczuwalna w dotyku, dlatego nie należy przesadzić z ilością produktu. Stosowany z umiarem potrafi czynić cuda na naszych włosach. Włosy wyglądają na zdrowsze. Lubię ten kosmetyk, moje włosy go lubią. Sprawdza się także w pielęgnacji włosów mojej nastolatki - długie pasma lepiej rozczesują się i nie plączą tak po zastosowaniu. Bardzo wydajny lotion. Produkt należy zużyć w przeciągu roku od otwarcia. Polecam!

Nie dla każdego

+ ułatwia rozczesywanie mokrych włosów
+ wydajny
+ ładny zapach

- włosy po wysuszeniu szorstkie w dotyku
- skleja włosy
- wadliwy dozownik, ciężko się nim posługiwać
- nie utrwala fryzury
- nie zmniejsza puszenia włosów

Super produkt

Bardzo dobry produkt, włosy są miłe w dotyku, gładkie również dobrze się rozczesują.
Nie obciąża włosów, włosy są pełne blasku. Nie skleja włosów. Piękny zapach utrzymuje się na włosach.

kocham ten produkt !!!

Stosuję go na wilgotne włosy a potem jeszcze na suche włosy. Już dawno wiedziałam , że będzie dobry czytając składniki Zawiera olejek kokosowy i z drzewa herbacianego .Po użyciu włosy są miękkie I błyszczące. Piękny zapach.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Panaceum na puszące się włosy

Zawsze zmagałam się z puszącymi i trudnymi do ujarzmienia włosami. Po zastosowaniu tego lotionu zauważyłam ogromną różnicę. Włosy są gładkie, sypkie i łatwo się je rozczesuje. Moje włosy są już z natury bardzo gęste, więc trudno mi ocenić, czy nadaje im on objętości, ale fajnie można dzięki niemu unieść je u nasady. Do tego bardzo subtelny zapach z wyczuwalną nutą kokosa. Wygodne opakowanie. Polecam!

Ideal, który dawno szukałam

Dawno szukałam kosmetyku, który ujarzmi moje puszyste włosy oraz pomoże w ich stylizacji. Lotion w sprayu spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki niemu włosy łatwo poddają się stylizacji, łatwo się rozczesują, są wygładzone i wyglądają na zdrowe i zadbane

Zdecydowanie polecam

Produkt całkiem fajny. Z pewnością dyscyplinuje włosy. Zauważyłam też, że są bardziej odbite od nasady. Codziennie prostuję włody i dzięki lioton Wella wyglądają na zdrowe. Polecam