Avon, Clearskin Professional, Daily Correcting Lotion (Lekki krem przeciw wypryskom)

Lekki krem, zawierający peptyd cynkowy, redukujący wydzielanie łoju; kwas salicylowy, odblokowujący pory; kwas glikolowy, odnawiający skórę. do stosowania rano i/lub wieczorem. w sposób widoczny minimalizuje pory i ogranicza przetłuszczanie się skóry.

jest OK

zacznę od tego, że używam go razem z peelingiem[1] i płatkami[2]. po kilku dniach codziennego stosowania zauważyłam poprawę ale niestety wyskoczyło mi parę białych krostek w okolicach nosa, które zginęły po kilku dniach. najlepiej używać tych trzech kosmetyków razem i wieczorem - rano widać już efekty. cena również przyzwoita bo o ile pamiętam zazwyczaj w katalogu 17,90 w zestawie z peelingiem i płatkami 39,90. teraz gdy zginęły mi wypryski i mam kilka czasami zastanawiam się nad żelem punktowym :-)

MÓJ NR 1!

To moja pierwsza recenzja tutaj. Skłonił mnie to tego ten krem, który całkowicie odmienił moje życie. Mam 20 lat i od dawna borykałam się z problemem trądziku. Czego ja to nie uzywałam i czego nie brałam...
Od roku biorę tabletki anty właśnie ze względu na cerę, które na pewno w jakimś stopniu zmniejszyły problem, ale nie zlikwidowały.

Postanowiłam zaryzykować i kupiłam w promocji cały zestaw: peeling, płatki tonizujące i ten krem.
I REWELACJA!

Peeling stosuję co drugi dzień, płatki rano i wieczorem a krem wieczorem. Ogólne rezultaty:
- krostki są tylko jakieś pojedyncze, a nawet jak wyskakują to się nie czerwienią i "nie paskudzą", szybko znikają
-nie wysusza mi skóry, wręcz jej koloryt się wyrównał, jest świeża i pełna blasku
- krem jest na prawdę lekki, szybciutko się wchłania i skutecznie redukuje wypryski!

Ja jestem zachwycona, bo nigdy nie miałam takiej cery... Zawsze miałam kompleksy na tle mojego trądziku, a teraz jestem szczęsliwa i wkońcu mogą się cieszyć piękna, zdrową skórą!

Nie oszukujmy się, nie oznacza to, że każdemu to pomoże, ale warto zaryzykować zwłasza, że cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nie jest zły

Stosujac go w calym zestawie: peeling + platki oczyszczajace + wlasnie ten krem, efekt jest zadowalajacy. Cera od razu wydaje sie odswiezona, wygladzona, uzywam krotko, ale poki co nie wysusza, wypryski delikatnie reaguja, ale dla mnie to oczywiste, ze nie ma kosmetyku \'cud\' niwelujacego pryszcze. przynajmniej nie tworza sie nowe ;\') wybralam ten zestaw, bo ogolnie zaopatruje sie w avonie,bedac konsultantka, bo wygodniej niz eskapada do drogerii. nie jest zly, moge polecic osobom o nieznacznych problemach z cera.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw [3 produkty]

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/src/Edipresse/Bundle/VideoBundle/Generator/PlayerGenerator.php on line 178

w razie "w"

nie ma się co czarować- na co dzień stosować się tego kremu nie da, ale jak zbliża się czas jakiś nieprzyjaciół na twarzy, to warto go zastosować:)minusiki:
denerwuje mnie bardzo pompka- nie ma regulacji i za każdym razem dostaję za dużą "porcję" kremu- pół twarzy sobie tym mogę wysmarowaćć a nie punktowo, jak to niby zaleca producent...
wysusza, wysusza, wyszusza- nie jest to produkt, który mozna stosować bez opamiętania:)
plusiki:
konsystencja jest ok, zapach też, nie stosuję go na dzień, tylko wieczorem- do rana znikają wszelkie zalążki zmian na twarzy:)
nie kosztuje wiele, więc warto spróbować, ale bez szału:)

jak w podsumowaniu- warto go mieć w razie "w", nie jest to kosmetyk kcw, ale wiadomo- jak bieda to warto miec pod ręką coś takiego właśnie:)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy sporadycznie

nie działa!

Co z tego, że jest lekki, szybko się wchłania, nie wysusza skóry (nawet jak go używam codziennie dwa razy dziennie, ale robię to tylko "dla zasady" i żeby go jakoś zużyć), nie śmierdzi (ale i nie pachnie), jeśli w ogóle nie działa na moje pryszcze? Nie leczy tych, które mam i nie zapobiega powstawaniu nowych. Nie widzę żadnych efektów stosowania tego kremu.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Dobra rzecz.

Przede wszystkim zacznę od tego co najważniejsze - krem działa. U mnie wypryski redukuje elegancko, wysusza, zmniejsza zaczerwienienia. Jest wydajny. Mam go już dosyć długo, a końca nie widać. Co prawda nie używam go codzień, ponieważ - i to największa wada tego kremu - okropnie wysusza. Pewnego razu stosowałam ten krem 3 dni bez przerwy, to czwartego dnia skóra mi się po prostu łuszczyła. Także stosuję go np przed okresem gdy wszystko mi wyłazi, bądź punktowo na wyprysk smaruję sporą ilością - w takich sytuacjach ten specyfik sprawdza się elegancko. W moim przypadku się nie lepi, nie ściera się (jak np normadermmasakra). Zapach mi nie przeszkadza, nie jest jakiś mocno alkoholowy. Skóra zaraz po zastosowaniu nie piecze, aczkolwiek czuję że jest ściągnięta, dlatego po jakimś czasie nakładam krem którego używam na co dzień.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze 50 ml

w porzadku..

zawsze dziwi mnie troche "nagonka" na produkty firmy avon...moim zdaniem to dobre produkty za przystepna cene...jestem zadowolona z tego kremu do twarzy rzeczywiscie zredukowal pojawianie sie wypryskow,skora jest dobrze nawilzona ale nie tlusta.dobrze sie wchlania i moim zdaniem spelnia obietnice producenta..dobry produkt za dobra cene

Ilość zużytych opakowań: 1 w codziennym uzyciu na pewno beda kolejne

Oj nie...

Ten krem jest naprawdę zły.
Śmierdzi alkoholem, nie nadaje się pod makijaż, bo cała twarz się po nim lepi (nawet po godzinie...) i, co jest moim zdaniem niedopuszczalne w przypadku kremu przeznaczonego do cery problematycznej, zapycha.
Nie jakoś mocno, ale wyskakiwały mi po nim takie malutkie krostki, które po jednym-dwóch dniach znikały.
No i skóra strasznie szybko się po nim robi tłusta i zaczyna błyszczeć.
Nie zużyłam nawet 1/3 opakowania, kremik poszybował do kosza.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

trójczyna

Heh na początku przez pierwsze dwa tygodnie działał, pryszcze zaczęły znikać, buźka była bardzo wygładzona ale cóż po dwóch tygodniach musiałam zrobić przerwę ponieważ strasznie się wysuszyła na wiór. Wróciłam do niego po paru dniach używałam już tylko na zmiany trądzikowe i nie zauważyłam absolutnie żadnej poprawy

dla mnie z tej całej serii Avon Clearskin Professional najlepszy jest peeling

na dzień dzisiejszy przerwałam tę kurację nie widząc żadnych zmian

Używam tego produktu od:używałam prawie 1,5 miesiąca ale z przerwą parodniową

niezły

Postanowiłam dać odpocząć mojemu portfelowi od nie tanich aptecznych kremów z kwasami i wybór w tej przerwie padł na ten krem. Nie mam zaufania do kosmetyków avonu, ale byłam zadowolona z tonizujących płatków z tej serii i byłam ciekawa jak spisze się ten krem.
Okazał się zaskakująco dobry. Używałam go przez 2 miesiące na noc i radził sobie całkiem nieźle z moją kapryśną cerą. Szybko likwidował wypryski, trochę wygładził skórę, zmniejszył świecenie, ale i lekko wysuszył, ale to normalne przy tego typu kremach. Szybko się nawilżyłam odpowiednimi kremami. Minus za to, że nie radzi sobie z rozszerzonymi porami.

Na etykiecie pisze, że stosuje się go punktowo, ja jednak smarowałam nim całą twarz i nic mi się z nią nie podziało. Zero podrażnień ( ale mnie mało co uczula ). Skóra niestety szybko się do niego przyzwyczaiła i po miesiącu nie działał już tak dobrze.

Jeśli ktoś szuka niedrogiego kremu przeciwtrądzikowego powinien być zadowolony. Używany przez krótki czas jest niewiele gorszy od effaclaru czy avene. Ja jednak wracam do aptecznych produktów, na dłuższą metę są skuteczniejsze, ale może kiedyś do niego wrócę.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Polecam! :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego kremu.Cena nie jest za wysoka i zapach kosmetyku jest dość przyjemny.Świetna aplikacja ,zmniejsza wypryski i zapobiega nowym.

Używam tego produktu od:miesiąca

BEZNADZIEJA!!

Krem kupiłam w na Allegro. Używam go od ok. 2mies. i nie widzę żadnej poprawy . Krem w ogóle nie matuje ,nie usuwa wyprysków...Po prostu pieniądze wyrzucone w błoto...NIE POLECAM

Używam tego produktu od:2miesiące