Dove, Men + Care, Sport Care, 3-in1 Endurance Hair + Face + Body Wash (Żel pod prysznic do mycia ciała i twarzy dla mężczyzn)

Żel pod prysznic Men+Care od Dove 3-in-1 Endurance to kojąca formuła, która pozostawia ciało oczyszczone, odświeżone i pachnące. Kosmetyk może być również stosowany jako szampon do włosów. Żel zawiera technologię MicroMoisture, która dokładnie myje i odświeża.

Produkt w szczególności rekomendowany jest dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport. Żel przyniesie odprężenie i odświeżenie po ciężkim treningu. Formuła produktu została wzbogacona żeń-szeniem i ekstraktem ze skórki pomarańczy. Składniki te skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia ze skóry. Produkt koi skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Gęsta piana dobrze się rozprowadza i szybko się spłukuje - ciało jest orzeźwione i pachnące. Idealny do codziennego oczyszczania i pielęgnacji.

pielęgnacja włosów i skóry głowy, żele pod prysznic
odświeżające, oczyszczające

Z chęcią kupię go ponownie!

Żel pod prysznic Dove Men + Care, Sport Care, 3-in1 Endurance śmiało można polecić.
Kupiłam go mojemu partnerowi skuszona ceną w promocji za dwu-pak w jednym z marketów i cieszę się, że na niego trafiłam, bo okazał się rewelacyjnym produktem.
Teraz używa już drugiej butelki i wspomniał , że następnym razem też mogę kupić mu ten sam. Słyszę na jego temat same pochwały, więc nic w tym dziwnego, że muszę i tu się pochwalić na temat jego właściwości.

Fajną sprawą jest fakt, że żelu tego można używać nie tylko do mycia ciała, ale również z powodzeniem do twarzy i włosów.
Mój facet ma akurat specjalny szampon, ale wiem, że dla wielu mężczyzn może to być świetną opcją i dużą wygodą.
Partner używa go zazwyczaj jako po prostu żelu pod prysznic, ale zdarzyło mu się kilka razy przemyć nim buzie i nie było żadnej tragedii.
Żel mimo dosyć intensywnego zapachu okazał się zaskakująco delikatny dla skóry, nie powoduje ściągnięcia, podrażnień czy przesuszenia. Z zapewnień producenta wynika, że żel ten ma kojąca formułę. I to faktycznie czuć.
Łagodzi podrażnienia podczas golenia.

Dobrze oczyszcza i odświeża ciało, pozostawiając orzeźwiający zapach, a przy tym jest stosunkowo delikatny.
Sam zapach jest super. Bardzo energetyzujący, świeżutki, a jednocześnie nie przesadzony i nie nachalny.
Ja bardzo lubię kiedy czuć go w otoczeniu jeszcze przez chwilę po wyjściu z łazienki.
Konsystencja jest średnio gęsta, ale żel bardzo dobrze się pieni i jest mega wydajny.

Z tego co dostrzegł partner żel na pewno nie wysusza skóry, jest przyjemny w użyciu. Ale czy nawilża i pielęgnuje skórę ? Ciężko stwierdzić. Ale ja tego nie wymagam od żelu.
Bez dwóch zdań będzie idealny dla normalnej skóry, która nie jest jakoś bardzo wymagająca, czy wrażliwa.
Z tych drogeryjnych żeli jeden z lepszych i w promocji nic tylko brać.