Ronney, Professional Mask Classic Latte Pleasure Protective (Maska ochronna do każdego rodzaju włosów)

Pojemność 1 l

Ochronna maska do wszystkich rodzajów włosów o wspaniałym mlecznym zapachu. Dzięki masce Classic Latte Pleasure Twoje włosy staną się miękkie i lśniące.

wygładzające, nawilżające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
bogate
Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa
do włosów długich, do włosów normalnych, do włosów kręconych, do włosów suchych i zniszczonych

Bez fajerwerków

Maska Classic Latte Pleasure Protective to maska dedykowana do wszystkich rodzajów włosów. Uwielbiam tego typu kosmetyki, przede wszystkim za rozmiar opakowania. Maskę używam już długo, a ona wcale nie ma zamiaru się skończyć. To gwarantuje, że starczy Wam na kilka miesięcy.

Maska ma przyjemną konsystencję i delikatny mleczny zapach, który nie wszystkim może odpowiadać. Maska ma za zadanie chronić włosy i dobrze się w tym sprawdza. Rzeczywiście włosy po jej użyciu są miękkie i delikatniejsze w dotyku. Zdecydowanie lepiej się rozczesują, a to dla mnie duży plus.

Mimo wszystko nie spodziewajcie się fajerwerków. Maska działa naprawdę dobrze, ale nie wyróżnia się niczym od konkurencji.

Napewno plusem jest wielkość opakowania i cena, która bardzo kusi.

Fajny produkt w niskiej cenie

Posiadam długie, rozjaśniane wlosy, przetluszczajace się u nasady i suche na końcach. Po myciu ciężko je rozczesać.

Maska posiada dużą pojemność, ładny, mleczny zapach oraz gęstą konsystencję.
Po zastosowaniu włosy są bardziej miękkie, błyszczące i troszkę lepiej się rozczesują. Brakuje mi dociążenia dlatego stosowałam ją na przemian z innym produktem. Maska nie wzmagała u mnie przetłuszczania oraz trudno przesadzić z jej ilością. Myślę, że na włosach nietkniętych rozjasniaczem sprawdzi się jeszcze lepiej.

Professional Mask Classic Latte Pleasure Protective

Używałam tej maski od kilku miesięcy, zostałam bardzo zadowolona. Jedne tylko że następnym razem kupie o innym zapachu, może jakimś owocowym, letnim.
Bardzo wielkie opakowanie, wystarczy na długo, korzystaliśmy w 2 osoby i wystarczyło nam na kilka miesięcy. Cena też bardzo mi się spodobała, zdecydowanie kupię taką produkcję raz kolejny. Maska też chroni włosy przy użyciu sucharki do włosów co jest wielkim atutem.