Poznaj skoncentrowaną nowość inspirowaną japońskimi zasadami piękna!

Intensywna maska regenerująca do włosów Syoss Intensive Hair Mask Color Vibrancy Boost ochroni kolor do 12 tygodni, zapewniając włosom intensywną głębię koloru i blask. Wzmocniona formuła z KWIATEM TSUBAKI i 5-KROTNIE WIĘKSZĄ ZAWARTOŚCIĄ AMINOKWASÓW dedykowana jest do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Tak wysoko skoncentrowana formuła głęboko odżywia i naprawia włosy oraz pomaga zapobiegać przyszłym uszkodzeniom.

Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowo wyglądające włosy.

Pełna regeneracja z Syoss:

• WYSOKO SKONCENTROWANA FORMUŁA: Wzmocniona formuła z 5x większą ilością aminokwasów dla jeszcze mocniejszej regeneracji.
• BOOSTER KOLORU: Zapewnia głęboki kolor i blask.
• OCHRONA: Chroni kolor do 12 tygodni.
• Z KWIATEM TSUBAKI: Nasze wysoko skoncentrowane formuły są stworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
• TYP WŁOSÓW: Dla włosów farbowanych i rozjaśnianych.
• WIELOFUNKCYJNOŚĆ: Zastosuj na 4 sposoby

podtrzymujące kolor, regenerujące, nabłyszczające
w słoiku
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych

Produkt spełnia moje oczekiwania

Syoss, Color Vibrancy Boost, Intensive Hair Mask (Intensywnie regenerująca maska do włosów farbowanych i rozjaśnianych) to produkt, który jest przeznaczony do włosów farbowanych oraz rozjaśnionych, a celem jest odżywienie włosów, utrzymanie koloru i zabezpieczenie włosów przez uszkodzeniami.

Produkt znajduje się w plastikowym słoiczku z zakrętką. Pojemność to 500ml. Jeśli chodzi o konsystencję to produkt jest w formie kremowej, dość rzadkiej. Produkt wystarcza na bardzo długo, potrzebna jest niewielka ilość, dobrze się rozprowadza i niemal natychmiastowo wnika wgłąb włosa.
Po użyciu włosy są bardzo miękkie, sypkie i błyszczące. Wszystko za sprawą emolientowych składników. W składzie znajdują się silikony, które genialnie wygładzają włosy, ułatwiają rozczesywanie i pomagają w zachowaniu świeżości koloru.
Dodatkowo zabezpieczają łuski włosów przed uszkodzeniami i wzmacniają dzięki temu strukturę włosów.

Po użyciu tej maski włosy wyglądają zdrowo i są błyszczące. Efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Zdecydowanie jest warta swojej ceny, szczególnie biorąc pod uwagę dużą pojemność.

Jestem pod wrażeniem

Nie miałam szczęscia co do masek regenerujących, dlatego na początku byłam sceptyczna co do maski , a szczególnie do opakowania-aż 500 ml.Pomyślałam: pewnie słaba maska, jeśli opakowanie jest taaakie wielkie.
Na szczęście , byłam w błędzie. Maska jest bardzo skuteczna i sprawdza się na moich włosach farbowanych : są nawilżone i zadbane na całej długości, błyszczą , a kolor nie blaknie. Lubię efekt zadbanych włosów i bardzo się cieszę ,że opakowanie jest takie duże. Maska ma bardzo świeży iprzyjemny zapach, który utrzymuje się dość długo.

Cudowny zapach

Maskę wygrałam w konkursie organizowanym przez Akademię Wizaż - jestem ogromnie wdzięczna, że mogę korzystać z organizowanych przez nich szkoleń.
Maska znajduje się w dużym opakowaniu, który zgodnie z zapewnieniem producenta oraz moimi obserwacjami starcza na 3 miesiące. Zacznę od tego że pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach nawet 12 godzin. Włosy po użyciu maski ( w moich przypadku 3-5 min z wczesaniem odżywki w mokre włosy) stają się miękkie w dotyku i lśniące. Maska nieznacznie obciąża włosy - jest treściwa i wnika w głąb włosa. Jeśli chodzi o wpływ na kolor - ja niestety nie mam farbowanych włosów, ale poprosiłam o przetestowanie maski również mamę, która ma farbowane włosy. Mama zauważyła, że maska odżywiła jej włosy oraz nie powoduje szybkiego wypłukiwania się koloru. Ze względu na jej skuteczność w działaniu na włosach farbowanych przekazałam jej produkt w prezencie.