Ziaja, Baltic Home Spa, Witalizacja, Krem-maska z efektem odżywienia i nawilżenia do twarzy

produkt wegański
94% składników pochodzenia naturalnego

morela ume

Sprawdza się w pielęgnacji maskne - przeciw problemom skóry związanych z noszeniem maseczek - jako szczególna ochrona skóry w trudnych warunkach.

działanie:
- Chroni barierę hydro-lipidową naskórka.
- Nawilża i uelastycznia.
- Sprawia, że skóra staje się gładka i miękka w dotyku.
- Nadaje jej świeżości.
- Koi.

trądzikowa, mieszana, tłusta, sucha
antybakteryjne, ujędrniające, nawilżające, wygładzające
w tubie
klasyczne

Wykorzystała: kilka próbek

Genialny krem odżywczy

Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami oraz błyszczącą strefą T+trochę zaskórników otwartych, jednocześnie z małą skłonnością do niedoskonałości- wypryski drobne i sporadyczne przed okresem lub z powodu niewłaściwej pielęgnacji, podskórne gule praktycznie w ogóle. Jednocześnie cera jest dosyć wrażliwa, skłonna do alergii oraz rozszerzonych naczynek.

Ten produkt miałam okazję poznać dzięki sporemu zestawowi próbek, każda wystarczyła mi na ok. 3 razy, a całość na ponad miesiąc prawie codziennego użytku.
Nie spodziewałam się po nim dużo, a tymczasem odkryłam naprawdę porządny produkt, który zdecydowanie pozytywnie wpłynął na moją cerę.
Mając wyżej wspomnianą cerę tłustą ciężko mi jest znaleźć dobry krem odżywczy-większość z nich obciąża oraz zapycha moje pory, nawet jeśli pozornie sprawiają wrażenie lekkich. A jeśli już nie powodują wysypu niedoskonałości, to za słabo odżywiają-a w tegorocznym sezonie-jesienno zimowym moja skóra potrzebuje porządnej regeneracji-stosowanie serum kwasowego, częste wyjazdy(a co za tym idzie zmiany warunków, wody oraz powietrza, co też nie służy cerze), a na deser wywaliło mi stan zapalny w bruzdach nosowo-wargowych, który dermatolog zaleczył sterydem.
Wszystko to sprawiło, że moja cera szybko straciła nawilżenie, stała się napięta oraz podrażniona i żaden z moich zaufanych kremów nie mógł sobie z tym poradzić.

A ten z Ziai daje sobie radę świetnie! Skóra jest miękka, nawilżona, do tego zdecydowanie gładsza oraz o lepszym kolorycie. Nie sądziłam, że dobrze dobrany krem może sprawić by moja cera wyglądała i czuła się super. Dzięki dobremu odżywieniu jest złagodzona, ukojona oraz odpowiednio nawilżona, a dzięki temu też nie wydziela litrów sebum w reakcji obronnej(która to ma zrekompensować wysuszenie).
Jednocześnie nie zapycha, nie obciąża skóry tłusto-lepką warstwą, nie powoduje wysypu krostek czy zaskórników. Jest komfortowy w użyciu dla cery skłonnej do przetłuszczania-kosmetyk jest gęsty, ale jednocześnie nie tłusto-tępy.
Pachnie całkiem ładnie, trochę owocowo z nutą mięty, coś podobnego do kosmetyków z niebieskiej serii Jeju.

Jak zużyję moje obecne kremy nawilżające to zdecydowanie kupuję pełnowymiarowe opakowanie. Jestem zachwycona jako osoba, której ciężko jest dobrać dobry, ale jednocześnie nie za ciężki, krem odżywczy.

Nie podrażnia skóry

Uwielbiam ją!
Ładny zapach, treścią konsystencja, skóra dosłownie ja pije.
Jedna uwaga, stosuje ja wyłącznie na skórę pod oczami, ponieważ na twarz wolę inne konsystencje. I w takiej roli sprawdza się doskonale !
Gdy noc jest zbyt krótka, nałożenie maseczki na 10-30 min idealnie odświeża spojrzenie, niweluje worki i opuchniecia oraz zmniejsza cienie. Plus za to, że nie podrażnień tej delikatnej strefy.

Jedna z lepszych

Cudowny produkt. Skóra jest bardzo nawilżona, delikatna, miękka. Piękny zapach i plus za to że można stosować pod oczy, ja ma okolice oczu bardzo wrażliwą na kosmetyki często produkty pod oczy mnie uczulają natomiast ten kosmetyk sprawia że w końcu mogę nawilżyć skórę pod oczyma.

Fajna maska

Produkt uniwersalny, spełnia rolę kremu bądź maseczki. Bardzo przyjemny zapach, dość duża pojemność. Czuć nawilżenie skóry już po pierwszym użyciu. Jest tak dobry, że szybko się zużywa, ale cena jest przystępna, więc można zakupić kolejne opakowanie.

Cudo!

Krem-maska przeznaczony na noc. Nie trzeba dużo go używać. Jest wydajny. Skóra następnego dnia jest nawilżona, odżywiona, zregenerowana i wszystko co najlepsze. Skóra jest miękka w dotyku i wygladzona. Przebarwienia są mniej widoczne.Jeden z najlepszych producentów jakie istnieją. Za niską cenę tylko szkoda , że jest słabo dostępny ( według mnie)

Bardzo fajny na noc

Krem w opakowaniu tubki, charakteryzuje się minimalną szatą graficzną.

Krem ma białą bogatsza konsystencję, charakteryzuje się bardzo przyjemnym a zarazem delikatnym zapachem.

Krem idealnie sprawdzi się na noc, ponieważ dłużej się wchłania. Świetnie nawilża i odżywia skórę .

Nie zapycha. Produkt wydajny i oczywiście jak na markę Ziaja cena niska.

Spoko

Szkoda że jest tak słabo dostępna bo jest naprawdę spoko. Skóra po użyciu tej maseczki jest bardzo nawilżona i wygładzona. Odczuwalne jest odżywienie skóry. Niesamowity produkt za niską cenę

Coś dla mnie

krem-maska, bardzo fajnie nawilżyła skórę oraz jest bardzo gładka w dotyku. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach, który mi się odrazu spodobał. Jest takiej całkiem gęstej i delikatnej konsystencji, ale bez żadnego problemu można rozsmarować. Już po dwóch użyciach zauważyłam że moja twarz jest bardzo fajnie rozświetlona jak i milusia w dotyku.

Dobre do codziennego uzytku

Fajna krem-maska do codziennego uzytku po zabiegach oczyszczajacych. Dziala bardzo delikatnie, nawilza i uspokaja skore. Zazwyczaj uzywam po toniku na noc lub po zmyciu resztek serum zeby nawilzyc i uspokoic lekko podrazniona skore. Nie spodziewalam sie cudow, ale uwazam ze za taka cene wole naturalny olejek.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super polubilam

Bardzo polubiłam te kosmetyki w mojej codziennej pielęgnacji. Cera zyskała zdorwy wygląd, wręcz promienieje. Krem dobrze się wchłania, ma delikatny przyjemny zapach. Kosmetyki dobrze się aplikują i mają bardzo poręczne opakowania. Niewielka ilość wystarcza do codziennej pielęgnacji, dzięki czemu krem ejst bardzo wydajny. Hitem dla mnie jest krem maska, to taki kosmetyk dwa w jednym. A to bardzo lubię. Zdecydowanie będę po nie sięgać dalej, bo kosmetyki to prawdzwy hit!

Nawilżająca warstwa na noc

Bardzo przyjemny, treściwy krem na noc. Jest nieco tłusty, ale zostawia na skórze nawilżającą warstwę, idealną na noc i - co ważne - nie zapycha. Krem-maska pachnie ładnie, delikatnie. Można zostawić na noc grubszą warstwę w roli maski, natomiast ja używałam go jak zwykły krem przez co starczył mi na dłużej, ponieważ i tak dobrze się rozprowadza i na prawdę nie trzeba nakładać go w ogromnej ilości, i tak spełnia swoje zadanie. Ogólnie nie zadziała cudów, ale na pewno nawilży i odżywi nieco skórę twarzy oraz nie zrobi jej krzywdy.

Dobry krem

Krem - maska używam na noc, ponieważ nie jest to typowo lekki krem , który w ekspresowym tempie się wchłania. Na noc nakładam, przyjemnie koi skórę, przynosi ulgę po całym dniu. Krem bardzo dobrze nawilża, odżywia oraz regeneruje. Rano po regularnym stosowaniu moja cera jest miękka i gładka. Produkt wydajny.