Biotherm, Aquasource Hyalu Plump Gel (Żel do twarzy)

Biotherm, Aquasource Hyalu Plump Gel (Żel do twarzy)

Ikoniczny żel do twarzy z ulepszoną formułą przyjazną dla środowiska.

Jeżeli oczarował Cię kultowy Aquasource Gel, to nawilżający żel do twarzy Biotherm Aquasource Hyalu Plump Gel wprawi Cię w jeszcze większy zachwyt. Jego kolor, zapach, konsystencja i właściwości są takie same, ale skład został udoskonalony tak, aby był przyjazny dla środowiska. Dotyczy to nie tylko zawartości, ale też opakowania produktu.

Żel Aquasource niezmiennie wyróżnia się intensywnymi właściwościami nawilżającymi. Sprawia, że skóra promienieje pełnią blasku i nawet najbardziej sucha, mdła cera będzie w sposób widoczny odnowiona i znów pełna życia. Każdego dnia coraz bardziej.

Właściwości:

nawilża skórę na 48 godzin, uzupełnia zapasy wody w skórze
zmniejsza widoczność linii i tonizuje skórę
chroni i odbudowuje barierę skóry
pozostawia ją wypełnioną, zregenerowaną, promienną
świeża, żelowa formuła, która świetnie się wchłania
odpowiedni nawet do skóry bardzo suchej i wrażliwej
zakrętka w 100% nadająca się do recyklingu, szklane opakowanie wyprodukowane w 40% z recyklingowanego szkła

Skład:

probiotyczne ekstrakty z Life Plankton™ – składnik w 100% naturalny, odnawialny i biodegradowalny
kwas hialuronowy wysoko- i niskocząsteczkowy – ułatwia szybkie i głębokie wchłanianie oraz utrzymywanie wody na powierzchni skóry
skład przyjazny dla środowiska wodnego

uniwersalne
sucha, normalna
nawilżające, regenerujące
w słoiczku

Mimo lekkiej i żelowej konsystencji jest to produkt, który bardzo skutecznie wygładza i ujędrnia skórę oraz nadaje jej blask

Opakowanie: Bardzo ładny słoiczek z odkręcanym wieczkiem, stosunkowo ciężki, ale wygodny w użytkowaniu, w mniejszej wersji produktu ma on plastikowe, białe wieczko

Konsystencja: Rzeczywiście żelowa, o lekko seledynowym kolorze, wydaje się bardzo lekka i płynna, zwykle nie jestem zbytnią fanką kremów w formie żelu, ale ten o dziwo okazał się wystarczająco treściwy; dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy

Wydajność: Przeciętna, nie jest źle, ale mam wrażenie, że żelowe kremy zawsze zużywają się trochę szybciej

Zapach: Świeży, nieco medyczny, ale nie drażni

Działanie: Działanie nawilżające jest średnio intensywne, lecz wystarczające, żel nie podrażnia, nie uczula, jest odpowiedni do wrażliwej skóry; jednak przede wszystkim rzeczywiście zgodnie z obietnicą producenta regeneruje on skórę twarzy, czyni ją jędrniejszą i bardziej promienną, nie jest to co prawda działanie wystarczające dla mocno dojrzałej skóry, ale w przypadku pierwszych oznak utraty jędrności skóry i niewielkich zmarszczek sprawdza się świetnie oraz ewidentnie rewitalizuje cerę, co jest zauważalne nawet przez osoby w najbliższym otoczeniu

Podsumowanie: Po pierwszych kilku użyciach uznałam ten żel za przeciętny, ponieważ nawilża zaledwie poprawnie oraz ma dość lekką konsystencję, która nie daje wrażenia głębszego odżywienia. Jednak regularnie stosowany rzeczywiście przywrócił skórze blask, ujędrnił ją, wygładził i odmłodził. Jest również odpowiedni do stosowania na dzień pod makijaż (choć latem ostrożnie, bo nie ma filtra przeciwsłonecznego), jak i na noc. Jak najbardziej nadaje się do codziennej pielęgnacji i do każdego rodzaju skóry.

ulubieniec od pierwszego użycia

W tym kremie w formie żelu zakochałam się od pierwszego użycia! Mam cerę normalną w kierunku suchej, w produkcie szukam nawilżenia i szybkiego wchłaniania. Nie lubię uczucia tłustego filmu na cerze. Ten produkt to mój must have. Lekka konsystencja, piękny, lekki i świeży zapach. Produkt z wyższej półki cenowej, ale w tym przypadku cena = jakość i zadowolenie. Żel szybko się wchłania, a mimo to nawilżenie jest długotrwałe. Stosuję zarówno z rana jak i na wieczór. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Nie warto go nakładać w dużej ilości na twarz, bo może się rolować.

Używam regularnie

Używam codziennie na krem z filtrem, sprawia że podkład sam rozprowadza się na twarzy,( korzystając z mokrej gąbeczki, wystarcza mi jedna pompka fluidu) powoduje, że stapia się on ze skórą i przedłuża jego żywotność. Niestety nie znam tańszego zamiennika. Jedno opakowanie starcza na 6 miesięcy, przy czym muszę zaznaczyć, że ma on u mnie podwójne zużycie (mama tez go bardzo lubi więc śmiało po niego sięga), zatem spokojnie można stwierdzić, że produkt jest bardzo wydajny. Konsystencja bardziej przypomina bardziej masło niż krem, jednak nie zapycha on mojej bardzo problematycznej i mieszanej cery. Zapach ma mocno pomarańczowy/cytrusowy. Jedyną wadą tego produktu jest jego wysoka cena.

Ogólnie polecam

Swego czasu używałam poprzedniej jego wersji, ale ta mam wrażenie jest jeszcze lepsza. Niezwykły komfort nie tylko zaraz po użyciu, ale i wiele godzin później. Nie ma spf, nie mniej dla mnie to plus, bo używam podkładu (Even Better Clinical Serum SPF 20-polecam ten zestaw notabene), który go ma.

Dobry dla cery suchej

Dostałam w prezencie słoiczek 15 ml tak więc opakowanie nie w pełni wymiarowe. To się nazywa chyba miniatura. Dodam dwie ważne kwestie: mam cerę mieszaną oraz fakt , że ta niewymiarowa miniatura była tak bardzo wydajna, że starczyła na ponad miesiąc.

Wodospad w słoiczku

Krem rewelacja. O ile dwa poprzednie na razie pójdą w odstawkę, tak ten zostaje ze mną na co dzień. On naprawdę nawilża. To się wręcz czuje. Jakby transportował pod skórę kapsułki z wodą. Cera staje się napięta i gładka. A tak naprawdę o to w kremie chodzi. Żaden tak naprawdę nie odżywi skóry od zewnątrz. Ten po prostu wspaniale nawilża. Polecam go wszystkim wokół, bo widzę rezultaty. Zwłaszcza na szyi. Za to jestem mu wdzięczna.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Ten krem od samego początku miał u mnie trochę pod górkę. Sama nie do końca wiem dlaczego bo uwielbiam kosmetyki z kwasem hialuronowym. Może ta delikatnie żelowa konsystencja? Może lekko zielonkawy kolor? Z pewnością nie jest to mój zapach, zbyt mocno cytrusowy. Wszystko to razem sprawiło, że z początku traktowałam go trochę po macoszemu i zaraz po jego aplikacji nakładałam kolejny krem. Wszystko się zmieniło po przyjeździe do słonecznej Grecji. Pokochałam jego żelową delikatną konsystencję. Cudowne nawilżenie jakie daje po słonecznych kąpielach sprawiło, że nawet zapach już mi wcale nie przeszkadza. Żel poradził sobie nawet z lekko przypieczoną skórą na dekolcie. Dwie warstwy wieczorem plus krem z retinolem od Biotherm i rano skóra była jak nowa.
Polecam z czystym sumieniem :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Aquasource Hyalu Plump Gel (Żel do twarzy)

Zbawienie gdy na dworze ponad 30 stopni i nawet klasyczny krem to za wiele. Świetna lekka żelowa konsystencja, która jednocześnie bardzo dobrze nawilża. Bardzo przyjemny prosty design.

Żelowe nawilżenie

Krem w eleganckim szklanym, wydajnym pojemniczku. Przyjemna żelowa konsystencja, która dość szybko się wchłania. Nie obciąża skóry twarzy. Idealnie nawilża. Doskonały do cery mieszanej.

Ulubieniec lata

Stanowczo ten krem stał się moim ulubieńcem lata. Ma lekką formułę żelu, szybko się wchłania i pięknie pachnie. Dzięki niemu moja skóra była miękka, dobrze nawilżona i wyglądała zdrowo. Świetnie nadaje się pod makijaż. Na pewno skuszę się na niego ponownie!

Żel do twarzy

Żel ma kolor lekko zielonkawy, a konsystencję delikatno-żelową. Zapach delikatny i kremowy. Żel po kilku dniach daje nam odczuć że nasza skóra jest odżywiona, a po każdym nałożeniu odczujemy spory komfort skóry. Produkt również dobrze nawilża skórę.

Mój faworyt.

To będzie mój ulubiony krem na ten czas. Zapakowany w ładny słoiczek. Super konsystencja. Szybko się wchłania i nie lepi do twarzy. Świetnie nawilża skórę i pięknie pachnie. Jestem z niego bardzo zadowolona.