Syoss, Keratin Boost, Intensive Hair Mask (Intensywnie wzmacniająca maska)

Syoss, Keratin Boost, Intensive Hair Mask (Intensywnie wzmacniająca maska)

Intensywnie wzmacniająca maska SYOSS KERATIN
Zmniejsza łamliwość włosów do 92%*, zapewniając im kompleksową pielęgnację. Wygładza włókna włosów oraz ogranicza ich puszenie. Zawiera ekstrakt z kwiatu błękitnego lotosu.

*W porównaniu do włosów, które nie były poddane kuracji

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, wygładzające
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Włosy są wyraźnie gładsze,

Maska nie obciąża włosów, wygładza, bardzo wydajna i ma przyjemny zapach. Włosy są wyraźnie gładsze, lepiej się rozczesują. Maska znajduje się w słoiku o pojemności 500 ml. Zapach jest przyjemny i zostaje na włosach, ma bardzo gęstą, kremową konsystencję,.

Och

Po latach włosomaniactwa wróciłam do tego typu produktów, którymi długo gardziłam. W końcu dotarło do mnie, że dają na moich włosach najlepsze efekty szczególnie w kontekście tego, że rano mam dosłownie 5 minut na umycie włosów + nałożenie i zmycie maski. Ta z Syossa pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie obciąża włosów, a jednocześnie ładnie je wygładza bez efektu przyklapu. Jest przy tym bardzo wydajna i ma przyjemny zapach. Na pewno wrócę do niej po zużyciu 1293495 masek, które mam w zapasie. ????

Cudowna!

Jedna z najlepszych masek jakie stosowałam. Po jej zastosowaniu włosy są wyraźnie gładsze, lepiej się rozczesują, mniej perzą i bardziej błyszczą. Super produkt!

Świetna - wzmacnia i wygładza

Produkt otrzymałam w paczce dla Recenzentki Miesiąca, za co bardzo dziękuję :) Maskę stosowałam zarówno solo, jak i wraz z szamponem z tej samej serii.

Maska znajduje się w słoiku o pojemności 500 ml, które należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia. Opakowanie zostało wykonane z solidnego plastiku, a dzięki takiej postaci umożliwia wydobycie kosmetyku dosłownie do ostatniej kropli. Mimo pokaźnych rozmiarów bardzo łatwo podnieść słoik i odkręcić wieczko nawet mokrymi dłońmi. Pod spodem nie mamy żadnego zabezpieczenia w postaci sreberka, ale nie przeszkadza mi to zbytnio.

Zapach przywodzi na myśl salon fryzjerski. Jest całkiem przyjemny i zostaje na włosach, ale na szczęście nie powala intensywnością. Maska jest koloru białego. Ma bardzo gęstą, kremową konsystencję, którą niezwykle łatwo rozprowadza się na włosach. Jednak podobnie jak w przypadku szamponu, potrzeba trochę więcej czasu i wody, aby ją zmyć.

Dodam jeszcze kilka słów o moich włosach. Ich kondycję określiłabym jako średnią. Moją największą zmorą jest ich puszenie się, dlatego w odżywkach i maskach szukam głównie wygładzenia.

Maska bardzo dobrze radzi sobie z moim podstawowym wymaganiem - wygładza włosy. Dociąża je, nie elektryzują się i łatwiej je okiełznać. Kosmyki stają się śliskie i niezwykle mięciutkie w dotyku. Maska również widocznie wzmacnia włosy. Po kilku miesiącach regularnego stosowania zauważyłam, że kosmyki nie wykruszają się tak na długości i nie mam już problemu z rozdwojonymi końcówkami. Szkoda tylko, że nie nadaje nieco bardziej zauważalnego blasku.

Jest to maska bardzo dobrej jakości. Zapewnia mi działanie pielęgnacyjne, jak również upiększa je wizualnie. Jest to kosmetyk o dość uniwersalnym działaniu - wygładzenie włosów przyda się wielu osobom, a wzmocnienie każdemu :)

Nie mam zastrzeżeń

Maska w opakowaniu typu słój - plastikowe, opakowanie spore dzięki czemu produkt jest na dłużej.

Maska charakteryzuje się gęstą konsystencję oraz bardzo przyjemnym zapachem. Bardzo łatwo rozprowadza się na włosach oraz łatwo się spłukuje.

Maska scala włosy, po zastosowaniu są bardziej wygładzone, łatwiej się rozczesują oraz wyglądają zdecydowanie na zdrowsze.

Maska nie obciąża włosów, nie przetłuszcza i nie powoduję łupieżu nawet przy częstym regularnym stosowaniu.

Jedyna naprawdę działająca maska

Jakiś czas temu potwornie zniszczyłam sobie włosy samodzielnym ściąganiem henny, rozjaśnianiem i farbowaniem ponownie. Mimo podcięcia włosy miałam po prostu gorsze niż suche siano, każdy wykręcony w inną stronę i połamany. Znałam już szampon z tej serii i odżywkę i postanowiłam wypróbować maskę.

No i jestem w szoku. Wiadomo, że nie jest to efekt natychmiastowej zmiany ale nie muszę ściąć całkowicie włosów, które mam do ramion. Dla mnie najfajniej działa opcja zostawienia maski na noc. Włosy są cudownie miękkie po spłukaniu, zero problemów z rozczesaniem. Z tygodnia na tydzień wyglądają coraz lepiej i zdrowiej.

Żadna inna maska nie dała takiego efektu, a przepracowałam ich kilkanaście. Bardzo polecam na mocno zniszczone chemicznymi zabiegami włosy. To jest po prostu samo dobro. Regularna cena to ok. 40zł ale warto! Kupowałam droższe produkty, które nie dały takiego efektu.

Zwyczajna maska

Nie jestem nigdy zbyt pozytywnie nastawiona do produktów syoss przez sam ich irytujący zapach, ale przekonałam się do tej maski. Produkt mnie niczym nie zachwycił, ale działał po prostu jak standardowa maska, więc nie mam tu do czego się przyczepić. Zdecydowanie nie zapłaciłabym ponad 30 zł za opakowanie, więc kupiłam ten produkt na przecenie. Za tak zwyczajną maskę nie warto zapłacić tyle pieniędzy, nawet jeśli ma aż 500 ml.

Świetnie nawilża i odżywia

Ta maska do doskonałe uzupełnienie szamponu i odżywki z tej serii. Moje włosy dużo łatwiej się rozczesują i pięknie błyszczą.
Jednocześnie jestem zachwycona zapachem po użyciu produktu.

Maska na połamańce

Włosy z tendencją do łamania się mają wreszcie swoje wybawienie! Piękna duża puszka skrywa maselkowy produkt, gęsty, treściwy i ładnie pachnący. Włosy są pięknie zmiękczone, nabłyszczone i wygładzone.ti lubię! Opakowanie duże i wygodne. Starczy jeszcze na długo.dziekuje Wizaż za możliwość testu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepsza maska do włosów

Moje wysokoporowate włosy pokochały tę maskę. Jeśli chcesz mieć włosy jak po wyjściu od fryzjera to koniecznie trzeba po nią sięgnąć. Włosy są wygładzone, miękkie, delikatne. Ten efekt utrzymuje się bardzo długo. Zapach jest zachwycający i efekt po jej użyciu także.

Moja ulubiona

Maski Syoss używałam wraz z innymi produktami do włosów z tej samej serii.
Maska pięknie pachnie. Ma wygodne w użytkowaniu opakowanie. Jest bardzo wydajna. Łatwo się ją nakłada i łatwo spłukuje. Włosy po jej użyciu są gładkie, lśniące, zdrowo wyglądające, miękkie, nie łamią się. Jestem zadowolona z efektów. To naprawdę bardzo dobra maska.

Syoss Intensywnie wzmacniajaca maska

Maska idealnie nadaje sie do nalozenia pod czepek na dluzszy czas ale takze na szybkie nawilzenie w czasie mycia wlosow. Wlosy po uzyciu sa miekkie, gladkie, nie tracac przy tym objetosci. Jest bardzo wydajna, niewielka ilosc wystarczy do pokrycia wlosow od ucha po same konce. Maska ma dosc zwarta konsystencje, nie splywa z wlosow.
Dobry stosunek ceny do jakosci.