Samarité, Divine Skin Perfector SPF 50 (Krem upiększająco-ochronny SPF 50 do twarzy i pod oczy)

Najskuteczniejszy preparat ochronno-pielęgnujący tak opiekuńczy w działaniu, że nazwano go boskim. Powstał, by czuwać nad bezpieczeństwem skóry na wielu poziomach przez cały rok. Zapewnia wysoką ochronę SPF 50, a subtelne muśnięcie pigmentów perfekcyjnie dopasowuje się do każdego odcienia skóry kobiet i mężczyzn. Natychmiastowo ujednolica kolor skóry i ją wygładza. Idealny pod makijaż albo zamiast niego. Nawilża i łagodzi podrażnienia nadając skórze zdrowy wygląd.

kremy z filtrem do twarzy
koloryzujące, ochronne
w tubie
Filtry
SPF 30 - 50
normalna

Jak ja go lubię!

Ten filtr z kolorem naprawdę mnie zaskoczył. Kupiłam go w ciemno, więc mocno ryzykowałam, ale okazał się strzałem w dziesiątkę!
Uwielbiam ten glow i lekki kolor ujednolicenia cery jaki daje. Mimo mikrogranulek lekko wyczuwalnych przy aplikacji, znikają one w trakcie rozprowadzania filtra na skórze.
Jestem blada i mam masę piegów, więc nie każdy tego typu preparat mi pasuje, ale ten jest po prostu super!
Pięknie wygląda samodzielnie jak i pod makijażem.
Wydajny, ładnie pachnie.

Ulubiony filtr pod makijaż, jakość jak najlepszych kosmetyków

Bardzo polubiłam używanie tego filtru, jeśli nie trafię na lepszy, ten będzie idealny. Efekt jest z górnej półki. Jeśli wydatek nie jest problematyczny, można go porównać z kremami profesjonalnych, topowych marek. Cera 35+ wygląda na "lepszej jakości", jest wygładzona. Używam pod makijaż i dobrze się trzyma, nie spływa. Mam cerę mieszaną. Drobne stany zapalne są wyciszone i szybciej znikają. Początkowo nie byłam przekonana, nie podobała mi się tłusta i tępa w rozprowadzaniu konsystencja. Jednak po chwili, gdy zastygnie nie ma uczucia lepkości i ciężkości. W sezonie zimowym był dla mnie za ciemny, mam bardzo jasną karnację, ale na wiosnę i lato pasuje, kolor ociepla, delikatnie przyciemnia, ale nie odcina się, gdy stosuję jasny podkład i puder. Nie szczypie w oczy.

nie polecam

Mam mieszane odczucia co do tego produktu. Czytając oponie miałam duże oczekiwania i niestety rozczarowałam się.

Krem ma wg mnie ładny kolor, zaraz po nałożeniu cera wygląda ładnie - jest ujednolicona i wygładzona.
Jednak krem bardzo szybko się wyświeca i jest ciężko utrzymać mat. Nosząc ten produkt mam wrażenie zmęczonej skóry, odczuwam oblepienia, czuję się jakbym miała brudną skórę,

Opakowanie to wygodna, miękka tubka.

Nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie do końca wiem co mysleć o nim.

Krem jest dość gęsty. Ma kolor beżowy, na mojej jasnej cerze zadziwiająco dobrze wygląda. W ciągu dnia wygląda dobrze, ale... mocno się wyświeca i potrzebuję go przypudrować. Wtedy jest ok. Solo jednak zupełnie sobie nie radzi. Czasem lubi podkreślić pory czego nie lubię.

Kolor jest ładny, zdrowy. Jakbysmy musęły promieni slonecznych. Nie jest za ciemny. Nie jest też pomarańczowy.

Znam go z kilkudziesięciu małych próbek i dzięki nim poznalam go dość dobrze.

Zdecydowanie zbyt ciemny kolor

Sam krem może i fajny, zauważalnie chroni przed słońcem nałożony nawet w małej ilości (bardziej makijażowi niż ochronnej) ale mogłam go używać jedynie przez chwilę bo jest bardzo ciemny a ja nie mam wyjątkowo jasnej skóry ????

Multifunkcyjny SPF

Krem jest umieszczony w bardzo eleganckim i wygodny w użytkowaniu opakowaniu. Formuła kremu jest bardzo aksamitna, delikatna. Swietnie się rozprowadza i wtapia. Ma delikatny, aczolwiek niesamowicie ładny "luksusowy" zapach.Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną, a do tego upiększa. Dzięki delikatnym pigemntom, nie beli a w subtelny sposób ujednolica cerę poztawiąc ją wyrównaną i świetlistą. Zapewnia piękne wykończenie, które zadowoli posiadaczki różnych typów cer w tym mieszanych i problematycznych. Produkt zapawiada się również na wydajny, ponieważ już niewielka ilość pozwala pokryć cała twarz. Kosmetyk drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Polecam absolunie każdemu.

Genialny spf50

Divine Skin Perfector SPF50 to prawdziwa petarda wśród kremów spf! Nie dość, że daje wysoką ochronę przed słońcem to jeszcze cudownie wygląda na twarzy. Pierwszy krem z spf, który naprawdę nie bieli. A nawet więcej, bo delikatnie wyrównuje koloryt cery i daje jej zdrowego blasku. Jestem fanką rozświetlonej cery, dlatego ten produkt składał moje serce od pierwszego użycia. Ultra kremowa konsystencja, idealnie rozprowadza się po twarzy, nie robiąc smug. Nic się nie roluje i nie ciastkuje pod palcem. Krem pięknie otula twarz i wygląda na niej naprawdę dobrze solo! Ja mam cerę normalną (z punktowymi naczynkami) a po jego nałożeniu byłam gotowa nie nakładać makijażu tak mi się podobał! Stosowałam go samodzielny jako krem pielęgnacyjny oraz tradycyjnie nakładając go z nawilżającym kremem do twarzy. W obu przypadkach sprawdził się świetnie. Pięknie wygląda również na nim makijaż, wszystko utrzymuje się bez zarzutu. Do tego bardzo praktyczna forma podania zgrabnej tubki, co jej dla mnie dodatkowym atutem. Nie zabiera dużo miejsca w kosmetyczce, więc sprawdzi się idealnie w podróży. Wyrównuje koloryt skory, delikatnie rozświetla cerę, nawilża skórę i ją chroni - świetny krem!

Wielofunkcyjny krem z SPF50

Produkt przyszedł w cudownym opakowaniu-książce. Jeszcze nigdy nie otrzymałam tak cudownie opakowanego produktu. Sam krem w przepięknym kobaltowo-złotym opakowaniu elegancko prezentuje się w łazience czy na toaletce.

DIVINE SKIN PERFECTION SPF50 sprawdza się jako krem pielęgnujący,upiększający,wodoodporny, a przede wszystkim ochronny z wysokim SPF. Doskonale napina i wygładza skórę. Łatwo się aplikuje, szybko się wchłania i dobrze spisuje także pod makijażem(nie roluje się). Delikatnie koloryzuje skórę,przez co cera wygląda na wypoczętą i rozświetloną. Dlatego tez świetnie sprawdzi sie w dni bez makijażu. Bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry. Nie zapycha.

Opiekun każdej cery

Krem upiększająco – ochronny do twarzy i pod oczy otrzymujemy zapakowany w przepiękną księgę z kobietą – boginią słońca.
Krem upiększająco – ochronny to kosmetyk zamknięty w tekturowy biały kartonik, w miękką ciemnoniebieską, szczupłą tubkę o pojemności 45 ml ze złotą zakrętką. Szata graficzna bardzo ładna, ze złotymi akcentami i wyraźnymi napisami. Krem posiada delikatną konsystencję i beżowy odcień, który doskonale się dopasowuje do odcienia skóry zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zapach kremu jest bardzo delikatny, powiedziałabym, że cynamonowy.
W kremie znajdziemy 6 mineralnych i organicznych filtrów UV, 34 naturalne ekstrakty i 0% sztucznych substancji zapachowych. Krem posiada wysoką ochronę SPF 50.
Krem stosujemy na 20 minut przed ekspozycją na promieniowanie, bez użycia gąbeczki czy pędzla bo wystarczą tylko dłonie.
Krem łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając białego i tłustego filmu na skórze. Dodatkowym atutem tego kosmetyku jest perfekcyjne wchłanianie się oraz to, że się nie klei, co przekłada się na jego wodoodporność.
Co spodobało mi się w tym produkcie? Jest to produkt idealny pod makijaż lub zamiast niego. Jest to krem, który otacza troską i natychmiast upiększa skórę, dając jej nawilżenie, ujednolica koloryt, bardzo dobrze stapia się ze skórą i nadaje jej naturalnego wykończenia. Stosując go skóra ma zdrowy wygląd a dodatkowo jest gotowa do wyjścia bez makijażu. Kosmetyk nie zapycha ani też nie uczula. Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery i odcienia, nawet suchej, tłustej, mieszanej czy wrażliwej.
Jest to produkt bardzo wydajny. Cena - trochę zbyt wysoka, ale warto.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem, który u mnie się sprawdził

DIVINE SKIN PERFECTOR FACE&EYES Krem ochronny dla skóry z SPF 50 ????
Krem bardzo dobrze nawilża oraz wyrównuje koloryt skóry. Produkt na beżowy kolor (bardzo dobrze stopił się z moją cerą) i naturalny zapach. Jest wodoodporny, nawilżający, można go stosować zarówno makijaż lub w dni kiedy nie nakładamy makijażu ( ja stosowałam go w dni kiedy się nie malowałam ????) Krem ma lekką formułę, bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia białego filmu, błyskawicznie się wchłania i jest wodoodporny .Po jego użyciu moja cera była wygładzona, dobrze nawilżona oraz rozświetlona.Krem ma pojemność 45 ml.

Dla niektórych zbyt ciemny dla mnie ok

Ja jestem z tego kremu zadowolona. Może cena jest trochę wysoka i mogłaby być niższa, ale tak poza tym krem jest naprawdę fajny. Oprócz ochrony słonecznej delikatnie koloryzuje skórę przez co wygląda ładnie i jest rozświetlona. Nie zauważyłam żeby zapychał i się rolowal. Opakowanie wygodne.

Rozczarowanie

Produkt totalnie się u mnie nie sprawdził. Jest dość ciężki, tłusty. Skóra się po nim świeci niemiłosiernie, makijaż nałożony na niego w ciepłe dni dosłownie spływa z twarzy, twarz się klei i topi. Niefajnie uczucie :/

Mam też wrażenie, że mnie zapycha, bo jakiś czas po tym, jak zaczęłam go stosować, na twarzy pojawiły mi się wypryski, czego od lat już nie doświadczam na taką skalę :/

Być może w przypadku skóry suchej czy stosowanie go zimą da lepszy efekt, ale moja mieszana latem + ten SPF to bardzo niedobrany duet.

Opakowanie, zwłaszcza przy tej cenie, to też spore nieporozumienie. Tani plastik + z zakrętki szybko schodzi złota farba.