Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Średnia ocena: 4.61/5

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w buteleczce

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt fajny jako cienie lub baza.

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Samodzielnie na powiekach wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Nadaje się do codziennych, delikatnych makijaży. Ma przyjemną konsystencję. Jednak jeśli chcemy zaszaleć, wówczas może posłużyć nam jako baza pod sypkie cienie. W takim wydaniu również sprawdza się super, ponieważ wzmacnia intensywność oraz przedłuża trwałość. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have do dziennego makijażu

Jest to produkt z serii „bezproblemowy/ punkt obowiązkowy każdego poranka”

Małe, niepozorne, zmieści się do każdej torebki, a robi wielką robotę w kilka sekund. Aplikator (typowo pomadkowy) pozwala na szybkie nałożenie produktu na powiekę. Żeby rozetrzeć i zrobić pełen makijaż wystarczy 10 sekund i jeden puchaty pędzelek. Zostawione na tym etapie cieniowanie jest eleganckie, efektowne i trzyma się cały dzień. Ale można potraktować to także jako bazę do dalszego cieniowania lub po prostu dołożyć trochę błysku.

Jestem oczarowana tym, jak łatwo się pracuje z tą formułą - nie robi plam, niezależnie ile się (czasem przypadkowo) nałoży, to krzywdy nie zrobi.

Świetny produkt!

Chyba ten cień podpasowal mi najbardziej! Opakowanie jest bardzo ładne ( zresztą jak całej serii) a aplikacja jest super wygodna. Kolory są świetne i cień pozostawia rewelacyjny, długotrwały efekt !
Jestem bardzo na tak i mogę szczerze polecić!!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Eveline brawo za pomysłowość!

Ostatni produkt jaki otrzymałam do testów od klubu recenzentki to baza - cień 2 w 1.
W kolorach : 01 i 03, jest to odcień jasnego i ciemniejszego brązu. Formuła tutaj również jest wodoodporna. Produkty dodatkowo w swoim składzie zawierają skwalan oraz ekstrakt z piwonii.

Kosmetyk posiada wielofunkcyjne zastosowanie można je stosować jako bazę pod prasowane cienie, aby przedłużyć ich trwałość i podbić kolor, a także jako samodzielny cień do powiek. Super opcja - lubię takie uniwersalne produkty.

Cenie są oczywiście płynne i posiadają matowe wykończenie, oraz wygodny pędzelek do aplikacji, można je również wklepać opuszkami palców i ja taką opcję bardziej preferuję. Są bardzo trwałe, szybko zastygają, utrzymują się na powiekach cały dzień bez poprawek, nic się nie roluje, bardzo dobrze współgrają z innymi produktami do makijażu. Jego przepiękne opakowanie z motywem kwiatów zachęca do zakupu :)

Idealnie sprawdzają się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego.
Uważam, że jest to produkt który powinien znaleźć się w każdej kobiecej kosmetyczce, zajmuje mało miejsca, a dzięki niemu możemy zapomnieć o problematycznym osypywaniu i rozmazywaniu się cieni.

Brawo Eveline za pomysłowość - uwielbiam Wasze produkty! :)

Cień i baza 2w1

Miałam przyjemność testować 2 odcienie: 01 oraz 02.
Produkt stosowałam jako samodzielny cień i jako bazę pod inne cienie do powiek.
Fajnie zastyga, stonowane, uniwersalne kolory jaśniejszy i ciemniejszy pasują do codziennego makijażu.
Produkt dosyć rzadki, z wygodnym aplikatorem (mi najlepiej i najbardziej precyzyjnie aplikuje się go palcem).
Dobrze się rozprowadza po powiekach, nie kruszy się po zastygnięcie, nie roluje się.
Świetny jako baza pod sypkie cienie, bardzo ładnie się trzymają.
Pigmentacja pozostawia wiele do życzenia, bardzo delikatne kolory.

Ciekawy produkt

Kolorystyka bardzo fajna w moim typie (nudziaki) aplikacja cieni - super, kremowa konsystencja dodatkowo plusuje. Jedyny minus to nie trzymają się zbyt długo.
Pigmentacja jak dla mnie super bo nie jest bardzo mocna przez co można stopniować sobie głębokość koloru.
Polubiłam te cienie ;)

świetne rozwiązanie

Bardzo fajny pomysł z połączeniem bazy oraz cieni do powiek. Wedle zapotrzebowania możemy używać go jako klasycznej bazy pod cienie prasowane, która dodatkowo spotęguje kolor lub klasycznie jako cieni. Kosmetyk łatwo się rozprowadza, cienie na nim blendują się całkiem miło i co ważne, że nie zbiera się w załamaniach. Kolory są zbliżone do siebie ale mi to nie przeszkadza, bo oba produkty spełniają doskonale swoje zadanie!

To trzeba koniecznie wypróbować

Dla mnie to jest HIT. Fajnie się je rozprowadza i sa naprawdę trwałe. W dodatku są w wygodnych opakowaniach.
Myślałam, że cień do powiek w tej formie jest trudny do rozblendowania, a jednak można z jego pomocą zrobić naprawdę pięknie przydymione oko. Efekt robi naprawdę fajnie wrażenie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo się polubiłam z tymi cieniami do powiek!

Bardzo ładnie wyglądają na powiece, przyjemnie się ich używa, nie robią plam i można fajnie zbudować krycie. Nie rozmazują się i są wydajne. Bardzo fajne kolory, na codzień i na wieczory idealne.

Zdecydowanie polecam

Świetne połączenie bazy i cieni do powiek!
Bardzo ładnie podkreślenie spojrzenia, bez efektu klejenia! ????

Bardzo łatwo się aplikuje. Idealny kosmetyk na lato!

Cienie dostępne są w bardzo ładnych kolorach.

Innowacyjny product

Eveline Cosmetics Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow to innowacyjny produkt, który łączy funkcję cienia do powiek i bazy w jednym. Ten kosmetyk przyciąga uwagę ze względu na swój wielofunkcyjny charakter i obietnicę trwałego makijażu oczu.

Jednym z najważniejszych aspektów tego produktu jest jego zdolność do pełnienia podwójnej roli. Możesz go użyć jako bazy pod cień do powiek, co pomaga poprawić trwałość i intensywność koloru. Baza ta działa szczególnie dobrze na suchych powiekach, tworząc gładką i jednolitą powierzchnię dla cienia.

Sam cień do powiek w płynie również wykazuje pewne pozytywne cechy. Produkt ma kremową konsystencję, która ułatwia aplikację i rozcieranie. Pigmentacja cienia jest zadowalająca, tworząc ładny efekt na powiece. Wybór odcieni w linii Flower Garden pozwala na tworzenie różnorodnych looków, od delikatnych do bardziej intensywnych.

Trwałość tego cienia również jest w miarę satysfakcjonująca. Produkt utrzymuje się na powiece przez kilka godzin, ale zalecamy unikanie nadmiernego pocierania powiek, aby utrzymać wygląd przez cały dzień.

Warto jednak zwrócić uwagę, że formuła cienia może być bardziej podatna na zasychanie w opakowaniu w porównaniu do tradycyjnych cieni w paletkach.

Podsumowując, Eveline Cosmetics Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow to interesujący produkt łączący funkcję cienia do powiek i bazy w jednym. Dzięki jego wielofunkcyjnemu charakterowi i dostępności różnorodnych odcieni, jest to ciekawa opcja dla tych, którzy lubią eksperymentować z makijażem oczu.

Przedłuża trwałość cieni sypkich

Cień do powiek w płynie i baza 2 w 1 to fajny uniwersalny produkt. Co prawda ja lubię jasne, połyskujące cienie a kolory 01 i 03 były dla mnie odrobinę za ciemne jak na porę letnią, natomiast do mocniejszych makijaży będą pasować idealnie.

Częściej używam je jako bazę pod cienie sypkie i stwierdzam, że świetnie się w tej roli sprawdzają. Cienie utrzymują się zdecydowanie dłużej, nie odbijają się i nie rozmazują. Sposób aplikacji również jest bardzo łatwy - nakładam je palcem i lekko wklepuję.

Zapach mają piękny, delikatny. Czy kupię ponownie - nie wiem. Na razie wykorzystam te które mam i jeśli trafię na jaśniejszy odcień myślę że się skuszę :)