Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Dobra znajoma, z którą trudno się rozstać…

Zasada, że pomadek nigdy dość sprawdza się u mnie idealnie:). Ale gdy już trafię na swój kolor, to ciężko potem mi się z taką szminką pożegnać. Tak mam właśnie z Rimmel Lasting Finish Lipstick. Od czasu, gdy ją pierwszy raz kupiłam minęło kilkanaście lat. A ja co jakiś czas do niej wracam i zawsze mam ją w domu. Choć po drodze spotkałam już szminki o podobnych kolorach, dające, tak samo, dobre efekty, jak ta. A nawet lepsze. Ale co sentyment, to sentyment.

Kolor, który mnie tak zauroczył to 070 Airy Fairy. I jestem mu wierna. Nigdy z tej marki nie miałam innego. W opakowaniu wygląda na ciemny brudny róż o chłodnych półcieniach. Natomiast na ustach wypada jaśniej i bardzo się z tego cieszę. To ładny, wciąż brudny róż, nieagresywny, ale niezbyt zimny. Konsystencja szminki Rimmel jest kremowo- połyskująca, z naciskiem na „kremowo”. Taki sam efekt daje też na ustach. Ten błysk jest nienachlany.

Szminka bardzo dobrze i równomiernie pokrywa usta, jakbym aplikowała na nich krem. Dla mnie wystarczy jedna, ewentualnie dwie warstwy, abym uzyskała kolor, który lubię i naturalny efekt, co też sobie cenię. Ale można zbudować przy jej pomocy nieco głębszy i trochę ciemniejszy kolor. Próbowałam, jednak wolę, gdy kolor jest na moich ustach jaśniejszy.

Szminka nie warzy się na ustach, nie podkreśla suchych skórek. Ma w swoim składzie witaminę E, nazywaną witaminą młodości, która jest odpowiedzialna za odpowiednie nawilżanie. Stąd pomadka Rimmel czerpie swoje moce nawilżające i pielęgnujące, co mogę potwierdzić.

Jej pigmentacja nie jest wybitna. To szminka delikatna, a więc także jej trwałość nie jest z kategorii tych wielogodzinnych i nie do zdarcia. Na moich ustach bez poprawek, zakładając, że nic nie jem i nie piję utrzymuje się około 4 godzin. Gdy zaś piję kawę czy inne napoje albo jem posiłki, zawsze muszę dokonać poprawek. Pod tym względem szminka Rimmel zalicza się do "średniaczków". Jej atutem jest natomiast cena. Za niezłą jakość zapłaciłam w promocji około 11 zł.

Będę do tej pomadki wracać pewnie jeszcze nie raz, mimo że nie jest już pierwszej młodości i czasami, gdy znika z moich ust za szybko, mam do niej lekki żal… Takie numery! Po tylu latach znajomości…

Przyzwoita

Lubie pomadki rimmel. Odcień jaki posiadam to 077 Asia. Pachnie charakterystycznie jak kazda pomadka rimmel. W opakowaniu wydaje się to nude połączone z brudnym różem. Mam ciemny pigment ust i wybijają mi się trochę rudości. Ale sam kolor jest taki codzienny bardzo ładny. Nie żółci zębów. Pomadka jest niezwykle kremowa i komfortowa zarazem. Nie liczyłam na zbyt długa trwałość lecz zdziwiłam się gdyż pomadka nawet po posiłku dalej była na ustach. Pomadka nie zastyga pozostawia delikatny blask. Myśle ze fajna opcja na codzień do pracy.

104, bordeaux : głęboka czerwień - oxblood vampy look

Pomadki Rimel lasting Finish, to tanie pomadki. W ciekawej kolorystyce. Zapakowane w proste, ciut kiczowate opakowanie.

Nie mniej są to dobrze napigmentowane produkty. Umiarkowanie kremowe. Lubią wysuszać moje usta Nie są więc komfortowe w noszeniu.
Dobrze kryją ale zastygają. By temu przeciwdziałać nakładam błyszczyk pod lub na pomadkę ! W zapachu przypominają laboratorium chemiczne. Ten zapach kojarzy mi sie z zapachem babcinej szminki :-) Nie jest to zachęta !

Są jednak dość trwałe. Kolor ich utrzymuje sie na ustach do kilka godzin. Producent mówi o 50 % czy 25 % wiecej koloru i 8 godzin noszenia.
Coż trochę to optymistyczny slogan. Nie mniej nie jest on zupełnie pusty.
Rzeczywiście kolory są intensywne, soczyste i nie zjadają sie od razu. Wystarczają na kilka godzin noszenia. Oczywiscie gdy nie pijemy i nie jemy ! Pomadka przy nakładaniu dobrze chwyta sie ust/ zastyga. Przez co nie jest za przyjemna w noszeniu, bynajmniej dla mnie. Błyszczyk to niweluje.

Miałam ich kilka. Szczególnie jednak skusił i uwiódł mnie kolor 104 - bordeaux : głęboka czerwień - oxblood vampy look.
Ten bordowy odcień to kolor ciemnego czerwonego wina. To taka głęboka czerwień, ale nie krwista. Intrygujący kolor nieczęsto spotykany. Idealnie nadaje sie do prostych makijaży. Dodaje wówczas pikanterii, dramaturgi, ale bez gotyckiej nuty !
Trwałosć : Szminka przy nakładaniu dobrze stapia sie z ustami i zastyga. Wystarcza na kilka godzin noszenia. Nie jest zbyt nawilżająca, mega kremowa. Lubi w trakcie zanikania osadzać sie na kącikach /obrzeżach ust. Look jaki daje, to dobrze napigmentowany kolor. Ani nie matowy, ani nie błyszczący. Na ustach w zasadzie otrzymamy po jej położeniu taki subtelny połysk z lekkim matem. Można go podbić błyszczykiem jak ktoś lubi bardziej lśniący efekt.

Ocena końcowa : parametry uwazam, ze ma średnie ! Biorąc jednak pod uwagę cenę w stosunku do jakości. To jest to dobra pomadka, a nie błyszczyk koloryzujacy !

Fajna

Przypadła mi do gustu. Bardzo dobrze zrobione opakowanie z charakterystycznym dźwiękiem zatrzasku, dzięki czemu mamy pewność, że szminka nie otworzy się w torebce a zakrętka nie spadnie. Konsystencja faktycznie jest kremowa, jednak nie sunie tak gładko i nie ślizga po ustach jak szminki nawilżające, czy te z olejkami. Mocniej i solidniej! Dzięki temu, na ustach utrzymuje się dłużej. Co prawda odbija się na szklankach i schodzi podczas jedzenia, ale w ładny sposób. Pachnie, słodko, choć trochę chemicznie. Nie wszystkie odcienie "iskrzą" drobinkami. Posiadam nr 206 Nude Pink który ma drobne iskierki, jest jasnobrzoskwiniowy, o wykończeniu metalicznym. Kolejny nr, który kupuję od kilku lat, to" 006" Pink Blush. Jest to ciepły odcień jasnego różu, nie zawierający drobinek czy też metalicznego połysku. Jest zwyczajny, ale ładnie podkreśla subtelność urody osób o jasnej karnacji. Tania szminka dobrej jakości. W tej dość standardowej, żeby nie powiedzieć oklepanej gamie kolorystycznej zapewne każda znajdzie coś dla siebie. Nieśmiertelna prostota :)

Jedna z ulubionych

Szminka jest bardzo kremowa, przyjemnie się jej używa, jest trwała, nie ściera się szybko jak niektóre szminki, spokojnie można coś wypić czy zjeść. Dodatkowo nie robi smug, nie rozmazuje się, nie podkreśla suchych skórek na wargach. Zapach jest bardzo przyjemny

Może być

Posiadam odcień 206 NUDE PINK, czyli jasny, metaliczny róż.
Na stronie producenta jest dostępne aż 10 odcieni, ale większość z nich wpada w fiolet i wygląda podobnie. Wyróżnia się tylko moja 206 i czerwień (100 PINK ROOTS), także trochę nudno i mało kolorów do wyboru.

Szminka faktycznie jest bardzo kremowa, przyjemnie się aplikuje.
Cudnie pachnie, tak słodko, jakby truskawkami.
Czy jest trwała? No nie powiedziałabym, ot zwykła szminka z drobinkami. Co prawda ładnie wygląda na ustach, a tych drobinek jest mnóstwo, wiec daje fajny efekt.

W drogeriach stacjonarnych kosztuje ok.30 zł, ale w tych internetowych nawet 18 zł, więc uważam, że jak ktoś lubi takie delikatne, połyskujące szminki to można zamówić i przetestować na sobie.

Fajna, nie wysusza :)

Kremową szminkę do ust od Rimmel, Lasting Finish Lipstick zakupiłam w drogerii internetowej. Szminka zachwyciła mnie. Uwielbiam ją zwłaszcza za to, że nie wysuszyła mi ust, jak robią to inne szminki. Jest fajna miękka, fajnie nakłada się na usta. Kolory są bardzo fajne i długo trzymają się na ustach. Szminka jest bardzo wydajna, idealna do nakładania pędzelkiem, jak ktoś lubi. Ja uwielbiam. Cena również jest fajna.
Polecam,

Super produkt w super cenie

Rzeczywiście podzielam zdanie innych osób - jest naprawdę kremowa! Bardzo przyjemna w aplikacji i użytkowaniu. Po nałożeniu nie jest ciężka, nie czuć jej na ustach. Obawiałam się, że będzie wysuszała usta podczas używania jej zimą, ale nic takiego się nie stało. Nie miałam podrażnień ani suchych ust.
Na plus bardzo, baaaardzo duży wybór kolorów.

070 Airy Fairy

Posiadam odcień 070 Airy Fairy. To najładniejszy kolor szminki jaki posiadam, a miałam ich naprawdę sporo. Jest to zgaszony odcień chłodnego różu ze złotym perłowym połyskiem o kremowym wykończeniu i bardzo dobrej pigmentacji. Perfekcyjny dla jasnej karnacji - nie jest neonowy, nachalny, wybijający się na pierwszym planie. Na mnie większość szminek, która wygląda w porządku u innych wygląda ciemniej i intensywniej, na szczęście nie jest tak w tym przypadku.

Jest naprawdę Kremowa

Szminka w bardzo prostym, granatowym opakowaniu, wysuwana.
Dostałam w prezencie od siostry, gdyż ona jak twierdzi nie lubi gdy jej twarz się iskrzy. Faktycznie szminka zawiera malusienkie drobinki, które połyskują w świetle.
Kolor jest bardzo delikatny, bardziej wyróżniają się właśnie te drobinki.
Zapach szminki bardzo delikatny i przyjemny jak balsam do ciała. Jej Kremowa konsystencja sprawia że łatwo ją zaaplikować. Drobinki dają piękny efekt zwłaszcza w słoneczne dni.
Szminka ma dosyć długą żywotność na ustach i dosyć trudno ją zmyć.
Bardzo wydajna i starcza na długi okres.
Fajne i dyskretne opakowanie sprawia że można ją zabrać wszędzie.

Ciekawy produkt, niska cena ;)

Pomadką zainteresowałam się podczas promocji w Rossmannie. Szeroka gama kolorystyczna, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Kremowa konsystencja, dzięki której usta nie są przesuszone. Na ustach nie czuję, że ją mam. Choć niestety dla mnie minus za trwałość :(

Zawiodłam się

Kupiłam te szminkę ze względu na śliczny kolor 214- koralowy, ale nie nachalny. Szkoda że się nie sprawdziła! Ładne, zgrabne opakowanie, niestety zawartość już nie taka piękna. Szminka jest bardzo, ale to bardzo nietrwała. Wybaczyłabym jej jeszcze gdyby chociaż zjadała się ładnie, ale przy tej szmince i pierwszym nawet delikatnym posiłku, powstają grudki i brzydkie odcięcie. Wygląda to strasznie, do tego nosząc szminkę miałam nieprzyjemne wrażenie, nosiła się niekomfortowo.