Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Cudowna pomadka.

Skusiłam się na nr 200.Jest to dość chłodny róż,zazwyczaj używam ciepłych różowo-bezowych kolorków.Jestem zachwycona.Pomadka utrzymuje się ok 4 godz.,raczej nie 8 jak zapewnia producent.Nie wysusza ust co jest dużą zaletą.Wygładza je.Polecam.

Nie tylko mat na ustach może być fajny :)

Kiedyś, z 5 lat temu, gdy mat na ustach nie był jeszcze modny, miałam tą szminkę w kolorze czerwonym. Ostatnio ponownie zaopatrzyłam się w ten produkt, tym razem w nudziakowym kolorze idealnym do pracy 070 Airy Fairy. Jest to piękny, beżowy róż.

Szminka ma delikatnie perfumowany zapach. Ma kremową konsystencję, łatwo maluje się nią usta. Daje lekki połysk na ustach. Nie wysusza. Utrzymuje się ok. 4 godziny, więc jest średniej trwałości, ale w każdej chwili możemy domalować usta.

Opakowanie jest czarne, zakrętka nigdy mi się nie zsunęła w torebce.

Halo trwałość gdzie jestes?

Cena nie jest wygórowana, ładne kolorki ale to jak szybko znika z moich ust psuje wszystko. Nawet aplikacja nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. Mam wrażenie, że konsystencja jest za tępa i sucha. Nie kupie ponownie.

Jest ok

Jestem szczęśliwą posiadaczką koloru 200 Soft Hearted, i jestem w nim absolutnie zakochana. Piękny, chłodny kolor, który bardzo dobrze pasuje do mojej urody.
Generalnie, ta szminka dobrze mi służy, nie wysusza ust, kolor jest wyraźny i nie trzeba nakładać jej milion razy - wystarczy jedno/dwa pociągnięcia i gotowe.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to że mogła by być trwalsza.

Fajna szminka

Mam dwa kolory tych szminek: słynną swego czasu Airy Fairy i Asia i jestem z nich bardzo zadowolona. Moją ulubienicą jest zwłaszcza nr 70 czyli Airy Fairy, tej pomadki nie może zabraknąć na mojej toaletce i zużywam już któreś z kolei opakowanie, ale drugi kolor też jest fajny. Obie są bardzo przyjemne w użytkowaniu, łatwo się nimi maluje i nie wysuszają ust. Trwałość nie jest może powalająca bo po posiłku po żadnej z nich nie ma śladu na ustach, ale jak już wspomniałam bezproblemowo je się nakłada, więc to nie jest żaden problem. Lubię je, a moją faworytką jest pomadka o numerze 70 czyli Airy Fairy.

R e w e l k a

To najlepsza szminka jaką kupiłam.Trwałość średnia,bo schodzi po jedzeniu/piciu,ale ma śliczne kolory i nawilża.Lubię nią malować usta.Widać ją z daleka i może za bardzo leży na ustach, jednak mi to nie przeszkadza bo jej nie czuć.Bardzo dziewczęca.

Trwała

Pomadka do ust RIMMEL mam od cioci, która dała mi ją na imieniny. Polubiłam tą szminkę, ponieważ zapewnia mi ona trwały kolorystyczny efekt i idealnie pokrywa usta. Jest bardzo łatwa w użyciu, bezproblemowo nakłada się ją na wargi, nie rozmazuje się i super smakuje. Zapach pomadka ma również przyjemny. Na moich ustach pomadka utrzymuje się około ośmiu godzin. Kolor szminki jest intensywny. Nie uczula mnie ona i nie podrażnia a moje usta nie są wysuszone. Muszę koniecznie wypróbować inne kolorki.

Dziwny kolor. Utlenia się?

Kupiłam dzisiaj szminkę w odcieniu 200, który na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do matowej szminki Nyx Sof Matte Lip Cream w odcieniu Cannes. Porównałam oba produkty, robiąc swatche na ręce i wyglądały niemalże identycznie. Zachęcona tym, postanowiłam nanieść pomadkę Rimmel na usta. I się przeraziłam. Od razu kolor ściemniał, zrobił się trupio fioletowy, wręcz siny, przez co przyjaciółki, którym wysłałam zdjęcie zapytały się, co mi się stało z ustami, bo niezdrowo wyglądają. Nie wiem, co się stało, jednak to wygląda tak, jakby produkt się utleniał. Nie mam pojęcia, czy tak jest z tym odcieniem czy z wszystkimi pozostałymi, bo jeśli w grę wchodzi druga opcja, to coś jest nie tak ze składem, że pod wpływem śliny, czy balsamu (w moim przypadku eos, który nigdy mi z żadną pomadką psikusa nie zrobił, więc to ewidentnie wina szminki) produkt ciemnieje i nie wygląda tak, jak powinien. Gdyby nie promocja -55% w Rossmanie, to bym jej nie kupiła, choć nawet tej ceny nie jest warta

Idealna na co dzień

Mam kultowy kolor Airy Fairy - jest to idealny jasny róż. Szminka jest bardzo kremowa, miękka i przyjemnie się ją aplikuje. Ma bardzo dobrą pigmentację i ładnie pokrywa usta kolorem. Daje uczucie nawilżenia ust, nie wysusza ich, nie podkreśla suchych skórek.
Jedynie nie jest bardzo trwała i łatwo z ust znika, ale nie jest to pomadka zastygająca na mat, więc nie oczekuję od niej całodniowej trwałości.

Na co dzień

Pomadka jest niczym wazelina fajnie nawilża pozostawia ładny i delikatny efekt który delikatnie odbija światło .Niestety jest bardzo nietrwała i nie nadaje się na większe wyjścia gdyż musiała bym poprawiać bezustannie usta .Skromne opakowanie i fajna gama odcieni sprawia że powracam do nich często .Pomadka bardzo niewydajna a zapach ...no cóż nie umiem go opisać .

chetnie do niej wracam!

Dawno temu kupilam zachwalany i kultowy obecnie kolor 070 Airy Fairy,to przepiekny bardzo jasny roz, ladnie podkresla usts jest idealny na dzien, bardzo deliaktny, tak mi sie spodobal, ze nie wyobrazam sobie nie miec vo przy sobie.
Kolejnym kolorem, ktory kupilam dosc niedawno jest 077 Asia, kolor nude, lekko wpadajacy w braz, no sliczny.

Pomadki znajduja sie w brazowych, opalizujacych opakowaniach, ktore sa salidne, nic nie peka, nie otwiera sie samo.

Sama pomadka jest bardzo kremowa, dobrze naklada sie na usta, pieknie pachnie budyniem!
Oba kolorki nadaja sie na dzien, kiedy chcemy podkreslic usts, ale nie chcemy, zeby rzucaly sie w oczy. Oba kolory posiadaja pekko opalizujacd drobinki,niektorym moze to przeszkadzac, ale mi nie. Wydaje mi sie ze nadaja makijazu swietlistosci i ozywiaja buzie kiedy jestssmy zmeczone.
Nie uftrzymuje sie bardzo dlugo bo ma kremowe wykonczenie, ale dolozyc ja to nie problem. Nie podkresla suchych skorek, nie wchodzi w zalamania.

Jest bardzo przyzwoita, lubie do niej wracac, wybieram ja kiedy nie wiem co nalozyc na usta!

Bardzo przyjemna pomadka

Pomadka z tej serii była moją pierwszą - był to kolor Alarm - mega czerwony i bardzo intensywny. Dlatego też używałam ją bardzo rzadko. Było to lata temu, teraz wkręcona w pomadki powróciłam do tych z lasting finish i muszę powiedzieć, że są to jedne z lepszych z jakimi miałam do czynienia. Oprócz czerwonej, mam w swojej kosmetyczce odcień firecracker - swoją drogą też bardzo ładny. Te pomadki są bardzo fajne i bezproblemowe w użyciu, cena jest przyzwoita i w dodatku ładnie prezentują się na ustach. Trwałości nie jestem w stanie ocenić bo chyba każda pomadka mi się ściera przy jedzeniu ;)